ورود به سایت ثبت نام در سایت فراموشی کلمه عبور
نام کاربری در این سایت می تواند هم فارسی باشد و هم انگلیسی

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

مشاهده RSS Feed

darbastan

سوالات متداول مشتریان از تهیه، نصب و اجرای داربست در ایران

به این مطلب امتیاز بدهید
توسط darbastan در تاریخ 2018/01/20 در ساعت 07:45 (200 نمایش ها)
یکی از اهداف وبسایت داربستان ارائه خدمات داربست در سراسر کشور است که در این راستا گام های موثری برداشته و در حال حاضر خدمات آن در شهرهای تهران ،کرج، اصفهان، قزوین و یزد فعال است که به زودی این خدمات در سراسر کشور ارائه خواهد شد.در این گزارش داربستان سوالات متداولی که مشتریان باید بدانند را پاسخ داده است.

[B]چه نوع داربست‌هایی در بازار ایران وجود دارد؟[/B]
پاسخ : داربست‌های موجود در ایران به دو دسته تقسیم می‌شوند که متداول ترین نوع آن در ایران داربست‌های سنتی است در این داربست‌ها ایمنی نقش مهمی ایفا می‌کند چه برای کارگران و چه برای مردمی که از اطراف آن گذر می‌کنند. جنس داربست و نحوه اجرای آن در پروژه بسیار مهم است. دیگر داربست‌ها که امروزی تر هستند و جنس بسیار خوبی نیز دارند [URL="https://goo.gl/3TAsm3"]داربست‌های متحرک یا آلومینیومی[/URL] هستند اما به علت اینکه قیمت زیادی دارند فقط شرکت‌های صنعتی بزرگ و برخی از مشتریان خواهان آنها هستند و بقیه تمایل به استفاده داربست سنتی دارند اما دوره این داربست‌ها در کشور‌های توسعه یافته خیلی وقت است به پایان رسیده امیدواریم با نگاه ویژه مسئولین به این حوزه مهم شاهد پیشرفت آن باشیم.

[B]از چه شرکت‌هایی برای اجرای داربست درخواست کنیم؟[/B]
پاسخ : شرکت‌های زیادی هستند که در سراسر کشور خدمات داربستی ارائه می‌دهند اما بسیاری از آنها فعالیت غیر قانونی انجام می‌دهند. حتما برای درخواست خدمات داربست از شرکتها بیمه را فراموش نکنید چون احتمال خطر در این داربست‌ها بسیار زیاد است. نکته بعدی نحوه اجرای شرکتها است حتما از آنها بخواهید تا نمونه کارهای خود را به شما ارائه دهند و حتی می‌توانید استعلام بگیرید تا مطمئن شوید. قیمت در خدمات نصب و اجاره داربست بسیار عجیب غریب است چون هر کسی ساز خود را می‌زند و به قیمت تصویب شده اصناف هم کاری ندارند برخی‌ها برای زمین زدن یکدیگر و برداشتن رقبای خود قیمت‌های بسیار پایین می‌گویند و در آخر از قانونی بودن فعالیت آنها مطلع شوید.

[B]نقش وبسایت داربستان در این حوزه چیست؟[/B]
داربستان با هدف مرجعیت در زمینه داربست تلاش میکند تا شرکتهای معتبر سراسر کشور در این زمینه را در یک جا جمع کرده و به مشتریان ارائه دهد تا آنها بتوانند مسیر درستی انتخاب کنند و اگر تخلفی نیز در این زمینه صورت می‌گیرد به داربستان اطلاع دهند تا به همه مشتریان اطلاع رسانی شود که این خود نوعی شفاف سازی است که هم به نفع شرکتها و هم مشتری است و این امر سبب می‌شود تا قیمت‌ها نیز واقعی شود.

[B]چگونه به قیمت‌های داده شده اطمینان کنم؟[/B]
شما براحتی می‌توانید در سایت داربستان به تعداد زیادی از شرکتهای داربستی دسترسی پیدا کنید و اختلاف قیمت را بیابید. تا مطمئن شوید.در حال حاضر به دلیل اینکه مرجع درستی در این زمینه وجود ندارد نمی توان قیمت ثابتی در نظر گرفت اما داربستان در تلاش است تا با شفاف سازی مشکلات این حوزه برطرف شود.
برای اطلاعات بیشتر به [URL="http://darbastan.com"]وبسایت داربستان[/URL] مراجعه کنید.

نظرات