ردپی چیست؟

ردپی اولین ارائه دهنده درگاه پرداخت بیت کوین با قابلیت تبدیل آنی بهاء محصول شما به بیت کوین برای انجام تراکنش و واریز بیت کوین به واحد پول ریالی یا ارزی دلخواه شماست. درگاه پرداخت اینترنتی ردپی را به کسب و کار خود اضافه کنید و پرداخت های داخلی و بین المللی خود را آغاز کنید و با خیالی آسوده تنها تمرکز خود را بر کسب و کار خود بگذارید.


خلاقیت

با استفاده از خدمات ردپی شما از خلاقانه ترین روش های پرداخت الکترونیک بهره خواهید برد. ردپی همواره تلاش خواهد کرد که از نوآوررانه ترین روش ها و بستر های پرداختی جهت خدمت رسانی به کاربران و کمک به بهبود کسب و کار استفاده کند.
امنیت

ردپی با جدیدترین متدهای امنیتی جهت فراهم ساختن بستری امن به منظور ایجاد امنیت در تراکنش های مالی به روز رسانی میشود و کاربران میتوانند بدون دغدغه از خدمات ردپی بهرمند شوند.


سرعت

ردپی همراه در تلاش است که روند تسویه حساب های مالی را با نهایت سرعت انجام دهد. تیم پشتیبانی ردپی نگرانی های مربوط به زمان دیر کرد واریز را درک میکند و تمام تلاش خود را جهت تسریع روند پرداخت انجام می دهد.فعالیت ردپی به چه صورت است ؟

ردپی زیر ساخت های لازم را جهت اتصال وب سایت شما به سرویس های ارائه شده توسط این مجموعه و شبکه بلاکچین بیت کوین را فراهم نموده است ، شما از این طریق قادر خواهید بود وب سایت خود را به دریافت درگاه پرداخت بیت کوین متصل کنید و کسب و کار خودتان را به صورت بین المللی گسترش دهید . شما می توانید بعد از ثبت نام و فعال سازی حساب کاربری، نسبت به اتصال وب سایت خود با یک کلید تبادل ۲۰ کاراکتری یکتا که به عنوان شناسه حساب شماست اقدام نموده و از این کلید برای ارتباط با سرور ردپی استفاده کنید.


کارمزد تراکنش ها در ردپی چگونه محاسبه میشود؟

مقادیر کارمزد بسته به کسب و کار و میزان کارکرد شما در هر تراکنش متفاوت بوده و بر حسب جدول زیر طبقه بندی شده است .میزان کارمزد از پذیرنده و از هر تراکنش کسر و مابقی به حساب پذیرنده منتقل خواهد گردید.
انتقال پول داخلی در ردپی از کیف پول به کیف پول رایگان
تراکنش های تا سقف 10 میلیون در ماه 2.9%
تراکنش های ما بین 10 میلیون تا 20 میلیون 1.9%
تراکنش های بالای 20 میلیون در ماه 0.9%
ما برای کسب و کار‌های بزرگ طرح‌های ویژه‌ای داریم ! تماس با ما کارمزد اختصاصیتلفن دفتر مرکزی: 98443864434
نشانی : ارومیه – بلوار شهرک فرهنگیان – بالاتر از مرکز پژوهشی و درمانی بیمارستان امید - کوی 24
کد پستی: 5716758599
رایانامه: S^QS^�\TZQc�S
Telegram: @rodpay
Whatsapp: +989037806964

ساعت کاری : شنبه تا پنج شنبه 9 صبح تا 17 شب
تسویه حسابداری : هر 3 ساعت از 9 صبح تا 17 شب
تسویه حساب در غیر ساعت کاری در ساعت 1 بامداد انجام می شود.
در روزهای تعطیل تسویه حساب با کمی تاخیر انجام خواهد شد.همچنین میتوانید از طریق فرم زیر نسبت به ارتباط، انتقاد و پیشنهاد استفاده کنید.
توجه: حتما از حروف فارسی در نوشتن پیام استفاده کنید.