وین وین با هدف راه اندازی و توسعه راهکارهای پرداخت تلفن همراه در کشور طراحی و اجرا شده است.بعد از مشاهده تجربه موفق سیستم های پرداخت با موبایل و وفاداری مشتریان در آمریکای شمالی و اروپا وین وین با هدف راه اندازی و توسعه این سیستم در کشور عزیزمان فعالیت خود را آغاز نموده و امیدوار است بتواند با ارائه راهکاری ایمن، سریع، راحت و دسترس پذیر به راه اندازی و توسعه سامانه های پرداخت با تلفن همراه در ایران کمک نماید. تیم وین وین دارای تجربه چند ساله در حوزه طراحی و تولید اپلیکیشن های تلفن همراه و حوزه پرداخت می باشند که همیشه خلاقیت، کیفیت، پشتکار و تعهد به مشتریان را در سرلوحه فعالیت های خود قرار داده اند.
وین وین با حمایت و مشارکت شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد تولید و ارائه شده است.

می‌کوشیم با استفاده از شیوه های نوین برقراری ارتباط، فارغ از زمان و مکان همراه شما و در کنار شما باشیم و با تولید محصولات و ارائه خدمات با کیفیت و متفاوت رضایت شما را فراهم نماییم. می‌دانیم رسیدن به این هدف بدون همراهی و آگاهی از نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما میسر نخواهد بود. برای تماس با ما می‌توانید درخواست، پیشنهاد و یا انتقاد خود را به آدرس info[@]paywinwin.com ارسال نمایید و یا از طریق تکمیل فرم موجود اقدام فرمایید.

امنیت شما، اولویت ماست!


ذخیره امن اطلاعات

اطلاعات کارت بانکی شما روی سرورهای امن شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد ذخیره می شوند و پس از ذخیره شدن دسترسی به آنها نخواهید داشت و تبادل اطلاعات از طریق Tokenization صورت می پذیرد.


انتقال امن اطلاعات

ورود و ارسال اطلاعات حساس شما در وین وین به صورت کاملا رمز شده صورت می پذیرد و این اطلاعات در صورت کپی یا سرقت شدن قابل استفاده نخواهد بود.


امنیت بعد از سرقت

نگران گم شدن و یا سرقت گوشی تلفن همراه خود نباشید، از آنجا که هیچ اطلاعات حساسی روی گوشی شما ذخیره نمی شود، سارقین به هیچ وجه دسترسی به اطلاعات کارت های بانکی ذخیره شده شما نخواهند داشت.


مراقبت از رمز

برخلاف پرداخت با کارت بانکی نه کارتتان را به فروشنده می دهید نه رمزتان را می گویید، همه فرایند پرداخت توسط شما و به صورت کاملا خصوصی و امن انجام می شود.وین وین، خرید، امتیاز و هدیه، تجربه متفاوت

خرید آسان و سریع

دیگر نیازی به همراه داشتن کیف پول و کارت های وفاداری مشتریان فروشگاه های مختلف را ندارید، کافیست با موبایل پرداخت کنید، باقی کارها به صورت خودکار انجام می شود!

امتیاز و هدیه

با هر پرداخت بوسیله وین وین امتیاز کسب کنید و از بن های خرید و تخفیف های اختصاصی فروشگاه ها بهرمند شوید.

تجربه خرید متفاوت

ارسال نظر، امتیاز دادن به فروشگاه، چک این و کلی امکانات دیگر خرید و پرداخت با وین وین را به یک تجربه متفاوت و سرگرم کننده تبدیل کرده است.