درباره ما


ITPRO مخفف کلمه های IT یا Information Technology و Pro که به معانی مختلف می توان تفسیر کرد ( Professional ، Provisions ، Programmers ، Providers ، Projects و ... ) وب سایتی است که به نام فارسی انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران معروف است . این وب سایت در واقع مجموعه ای از وب سایت های مستقل می باشد که هر یک به یکی از حوزه های تخصصی فناوری اطلاعات تعلق دارد و متخصصین مربوطه در این وب سایت با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و به اشتراک گذاری دانش می پردازند. ما سعی کرده ایم در این وب سایت مجموعه ای از بهترین مقالات تخصصی با بالاترین کیفیت را به همراه امکان پرسش و پاسخ و بسیاری دیگر از امکانات در کنار هم قرار دهیم تا کارشناسان فارسی زبان بتوانند از یک محیط یکپارچه و استوار برای به نمایش گذاشتن تخصص های خود در این حوزه استفاده کنند. فرقی نمی کند که برنامه نویس باشید یا مدیر شبکه یا طراح وب سایت یا گرافیست یا کارشناس انیمیشن ، در هر صورت در این وب سایت تلاش بر این است که بهترین محیط تبادل اطلاعات برای شما عزیزان فراهم شود.

شیوه کاری وب سایت انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران

استفاده از تمامی منابع اطلاعاتی موجود در وب سایت های این مجموعه برای همگان رایگان می باشد. شما براحتی می توانید تمامی سئوالات خود را در انجمن های این وب سایت مطرح کنید یا به سئوالات دیگران پاسخ بدهید. همیاری در مجموعه وب سایت ها اصلا به سئوال و جواب محدود نمی شود ، کارشناسان می توانند با هر سطح دانشی در هر حوزه تخصصی مطالب خود را در قالب مقاله ، آموزش ، نکته ، بحث و ... مطرح کنند و دانش خود را به اشتراک بگذارند. زمانیکه شما یک مقاله ، یک آموزش ، یک نکته ، یک بحث ، یک لینک ، یک ابزار یا هر چیز مشابهی را که محتوای آن تولید خودتان باشد را در وب سایت منتشر کنید و به اشتراک بگذارید ، هزاران نفر بصورت روزانه از این مطالب بازدید خواهند کرد. تمامی مطالبی که عنوان شد بعد از قرار گرفتن در وب سایت توسط کارشناسان مربوطه ارزیابی می شود و به آنها بر حسب نوع مطلب امتیاز داده خواهد شد.به ازای ارسال هر مطلب علمی در این وب سایت اعم از مقاله ، نکته ، آموزش و غیره کاربران امتیازاتی دریافت می کنند و این امتیاز در پروفایل آنها ثبت خواهد شد. در صورتیکه مطلب ارائه شده توسط کاربران از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد و کاربران با استفاده از گزینه پسندیدم آن را به عنوان یک مطلب مفید انتخاب کنند نیز امتیازی متناسب با مطلب به ازای هر پسند در پروفایل کاربر مربوطه منظور خواهد شد. مطالب وب سایت مانند ویکیپدیا توسط کاربران قابل ویرایش است تا همواره بتوانیم بهترین کیفیت مطلب با بروزترین داده های اطلاعاتی را در مطالب خود داشته باشیم.

چه چیزی انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران را خاص می کند ؟

در دنیا وب سایت های زیادی وجود دارند که بصورت تخصصی در زمینه فناوری اطلاعات و بصورت همه جانبه فعالیت می کنند. در ایران نیز وب سایت هایی وجود دارند که بصورت تخصصی در زمینه های مختلف فناوری اطلاعات فعالیت دارند ، اما یک مشکل بزرگ در این میان وجود دارد ، اکثر این وب سایت ها دارای یک نقطه ضعف هستند ، آنها از نرم افزارهای آماده تالار گفتگو استفاده می کنند ، اینگونه نرم افزارها معمولا بصورت رایگان در اینترنت وجود دارد و براحتی در دسترس هستند ، اما همانطور که از نامشان پیداست صرفا کارشان ایجاد تالار پرسش و پاسخ است نه چیز دیگر ، درست است که برخی در آنها مقاله نیز می گذارند اما ذاتا برای اینکار ساخته نشده اند ، این وب سایت همگی ضعف ها و کاستی های موجود در وب سایت های اینترنتی را تحلیل کرده است و سعی کرده است بهترین محیط را برای کارشناسان فناوری اطلاعات فارسی زبان تهیه کند ، از مشکلات دیگری که وب سایت های فارسی زبان دارند ، تک منظوره بودن آنها در حوزه فناوری اطلاعات است ، آنها یا در حوزه برنامه نویسی ، یا در حوزه شبکه یا در سایر حوزه ها فعالیت می کنند و تنها وب سایتی که بصورت جامع و بصورت تفکیک شده امکان تبادل نظر کارشناسان حوزه های مختلف را می دهد در حال حاضر وب سایت انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران می باشد.

در این وب سایت یک کارشناس امنیت اطلاعات در وب سایت امنیت اطلاعات و ارتباطات فعالیت می کند ، یک برنامه نویس در انجمن برنامه نویسی و یک گرافیست در انجمن گرافیک ، اینها با همدیگر به هیچ عنوان رقابت نمی کنند ، امتیازات همه وب سایت ها تفکیک شده است و یک برنامه نویس با یک مدیر شبکه تداخل کاری نخواهد داشت و رقابت و تعامل خود را صرفا با هم رشته های خود خواهد داشت. این نیز یکی از نقاط ضعف سایر وب سایت ها می باشد که همه تخصص ها مجبورند با تخصص های غیر مرتبط امتیازات خود را مقایسه و با همدیگر رقابت کنند در صورتیکه در اینجا کارشناسان هر حوزه ای با همتایان خود در همان حوزه تعامل و رقابت می کنند.

در این وب سایت شما می توانید کیفیت کارشناسان را از طریق بررسی سوابق و امتیازات و مدال ها و مطالبی که در وب سایت ارسال کرده است ارزیابی کنید و به نوعی می توان گفت یک سابقه کاری آنلاین و بدون بلوف برای افراد در طی زمان فعالیت آنها در وب سایت در پروفایلشان ایجاد خواهد شد. دیگر نیازی نیست کارشناسی ادعای داشتن تخصصی را بکند زیرا تخصص وی در پروفایل وی بصورت اثبات شده وجود دارد. با این روش تمامی کارشناسان عزیز در سراسر میهن پهناور اسلامی ، میتوانند با عضویت و به اشتراک گذاری دانش خود ، سطح دانش خود را به عموم کارشناسان و کارفرمایان در ایران بصورت آنلاین و بدون تقلب به نمایش بگذارند.

معرفی

لذت استفاده از دو خدمت

اعتماد و کیفیت علمی + خدمات و پروژه های قابل اتکا

با افتخار به همه اعضا و کاربران وب سایت تخصصی فناوری اطلاعات ایران ، به اطلاع می رسانیم که با توجه به درخواست های مکرر عزیزان در خصوص انجام پروژه و مشاوره و همچنین خرید تجهیزات تخصصی زیرساختی شبکه و فناوری اطلاعات از مجموعه ITPRO و همچنین درخواست آموزش های درون سازمانی ، افتخار این را داریم که در حال حاضر با یکی از بزرگترین و حرفه ای ترین شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات در حوزه مشاوره ، اجرا ، پشتیبانی و فروش وارد همکاری متقابل شده ایم. شرکت پردیس اطلاع رسان سپهر ( Pardis.ir ) یکی از بزرگترین و فعال ترین شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات در کشور می باشد که سالهای سال با تکیه بر نیروی انسانی بسیار کارآمد و خدمات مشتری مدارانه توانسته است خدمات خود را در بالاترین سطح کیفیت در اختیار شرکت ها و سازمان های مختلفی در لایه های کلان قرار بدهد . از این پس کلیه فرآیند های مرتبط با حوزه پروژه ، مشاوره و اجرا و خدمات پشتیبانی را می توانید با خیال راحت و با تکیه بر اعتماد و کیفیت علمی موجود در ITPRO و خدمات و پروژه های با کیفیت شرکت پردیس با خیالی آسوده انجام دهید. برای دریافت هرگونه از این خدمات می توانید فرم زیر را با توجه به نیاز سازمان و شرکت تکمیل کرده و دکمه ثبت را بزنید ، در سریعترین زمان ممکن کارشناسان و مشاورین ما شما را در این خصوص راهنمایی خواهند کرد.

 • مورد اعتماد بیش از 30 هزار نفر کارشناس فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح کشور و بین الملل
 • مورد اعتماد بیش از 40 سازمان ، بانک ، شرکت و نهاد دولتی و خصوصی
 • ارائه بیش از 3 هزار راهکار تخصصی و فوق تخصصی تایید شده در حوزه فناوری اطلاعات
 • تجربه ای به وسعت یک کشور ، ده ها سال تجربه تیم تخصصی در سطح کلان
 • کارشناسان و مشاوران فنی بسیار مجرب و شناخته شناخته شده در سطح ملی و بین الملل
 • عدم نیاز به انتخاب چند شرکت برای چند راهکار ، یک شرکت برای هزاران راهکار

چرا از خدمات ITPRO استفاده کنیم ؟ مزیت ITPRO نسبت به شرکت های دیگر در چیست ؟

 • دلیل اول : تجربه را تجربه کردن خطاست = از تجربیات کارشناسان ما در ITPRO استفاده کنید
 • دلیل دوم : اعتماد بزرگترین سرمایه است = از ما در مورد عملکردمان سئوال نکنید ، از همکاران و کارشناسان واقعی سراغ ما را بگیرید
 • دلیل سوم : صداقت بزرگترین گنج است = ورود به یک مجموعه برای کار نباید باعث وابستگی به مجموعه شود، از ما مستندات بخواهید
 • دلیل چهارم : آموزش اصل محوری ما است = در حین انجام هر پروژه مطمئن باشید آموزش های لازم به کارفرما ارائه می شود
 • دلیل پنچم : ما شما را درک می کنیم = بدون شک مشکلات فعلی شما ، مشکلات قبلی ما بوده است ، حساسیت را متوجه می شویم
 • دلیل ششم : ما معتقد به نان حلال هستیم = شعار ITPRO زکات علم است ، شعار تجارتمان نان حلال است ، خودتان قضاوت کنید

اگر با ITPRO آشنایی داشته باشید ، نیازی به تبلیغ نیست ، ما از امروز افتخار داریم که می توانیم خدمات تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را با هویت تجاری تازه اما نامی شناخته شده در اختیار همه عزیزانمان در سطح کشور و بین الملل قرار بدهیم ، بهره گیری از تجربیات تیم فنی ITPRO در یک سازمان می تواند خیالتان را از هر بابت در حوزه فناوری اطلاعات راحت کند. فعالیت های اصلی و خدمات تخصصی و فوق تخصصی فناوری اطلاعات را از ما بخواهید.


بوسیله فرم زیر می توانید پیام خود را برای ما ارسال کنید. پس از دریافت پیام بوسیله آدرس پست الکترونیکی وارد شده با شما تماس گرفته خواهد شد. همچنین می توانید از روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره 02634209662 با دفتر مرکزی وب سایت تماس بگیرید. به سوالات فنی به صورت تلفنی پاسخ داده نخواهد شد.