شرایط و قوانین

لطفا قبل از خرید از وب سایت اسپرت آوران قوانین زیر را با دقت بخوانید


ثبت نام

برای هر گونه ثبت سفارشی ( از طریق وب سایت و یا تماس تلفنی) باید در سایت اسپورت آوران عضو باشید .
با ثبت نام در وب سایت ، مسئولیت تمامی اطلاعات وارد شده بر عهده ثبت‌نام کننده بوده و درستی‌ آن مورد تایید ثبت نام کننده می‌باشد.
با ثبت نام در سایت اسپورت آوران شما به ما این اجازه را می‌دهید تا از اطلاعات موجود در پروفایل شما در راستای انجام سفارشات استفاده شود.
شرایط ثبت نام

حداقل سن ثبت نام در سایت اسپورت آوران ۱۸ سال بوده و اگر سن شما کم تر از ۱۸ سال هست اسپورت آوران نیاز به تاییدیه از قیم قانونی شما دارد.
برای این کار فقط کافی‌ است قیم شما یک ایمیل به آدرس Under18@sportavaran.com ارسال نماید.

ثبت سفارش

شما می‌توانید سفارش خود را از طریق این وب سایت و یا به صورت تلفنی از دفتر فروش اسپورت آوران انجام دهید. شرکت اسپورت آوران می‌تواند در هر زمان سفارش را کنسل و وجه پرداخت شده توسط مشتری به ایشان بر گردانده شود.
شرکت اسپورت آوران در صورت مشاهده از هر گونه سواستفاده از محصولات و خدمات شرکت، می‌تواند به صورت قانونی وجه پرداختی را مصادره و سفارش را کنسل کند.
تحویل سفارشات

محصولات شما ظرف یک الی‌ دو روز کاری بعد از ثبت سفارش از انبار انگلستان ارسال میگردند. همچنین در صورت در خواست برای چاپ اسم به این مدت زمان به چهار روز کاری افزایش میابد.
برای محصولات در وضعیت پیش فروش زمان ارسال مطابق با زمان عرضه جهانی و ورود کالا به انبار اسپورت آوران در انگلستان خواهد بود. جهت اطلاع از این زمان میتوانید با دفتر فروش ما تماس حاصل فرمایید.
محصولات ما با پست اکسپرس DPD ارسال می‌گردد و بین هفت الی ده روز کاری از زمان ارسال فرصت لازم هست تا محصولتان را دریافت کنید. توجه فرمایید که روزهای پنجشنبه و جمعه و تعطیلات رسمی روزهای کاری حساب نمی‌شوند.


تاخیر در تحویل

گاهی به دلیل شلوغی ترانزیت، تاخیر در تحویل از سمت گمرک، گم شدن بسته در ترانزیت و... امکان تاخیر در دریافت بسته وجود دارد.
اگر در موارد نادر ظرف چهارده روز کاری از زمان دریافت کد رهگیری بسته خود را دریافت نکردید با بخش توضیع ما با ایمیل آدرس: Shipping@sportavaran.com تماس بگیرید.
برای کنسل کردن سفارش و یا ارسال مجدد کالا باید تا ۲۵ روز کاری از زمان ارسال صبر کنید .
گمرک و مالیات

تمامی هزینه‌های گمرکی و مالیات بر روی قیمت‌ها احتساب شده است.
مرجوع کردن محصول

در صورت هرگونه اشتباهتوسط عوامل اسپورت آورانمحصول شما به صورت رایگان مرجوع شده و هزینه پرداختی بعد از انجام امور اداری و دریافت کالا توسط انبار انگلستانبرگشت داده خواهد شد.این زمان عموما ده الی دوازده روز کاری زمان خواهد برد و یا سفارش شما دوباره ارسال می‌گردد.
مشترى تنها در صورت عدم موجودى محصول در انبار اسپورت آوران و يا تاخير در تحويل محصول ( با توجه به قوانين ذكر شده در اين ضمينه ) امكان كنسل كردن سفارشات خود رو دارد
نكته: در مورد سفارشات چند محصولى تنها امكان كنسل كردن محصول مشكل دار و يا بدون موجودى امكان پذير هست
در صورت وجود هرگونه مشکل در کالا در زمان دریافت تا سی روز امکان مرجوع کردن رایگان وجود دارد.
در صورت اشتباه از سوی مشتری هزینه‌های مربوط به گمرک و ارسال به انگلستان از مبلغ دریافتی کم و بعد از دریافت محصول توسط انبار انگلستان مابقی وجه به مشتری پرداخت خواهد شد و در صورت درخواست ارسال مجدد کالا فقط هزینه برگشت به انگلستان توسط مشتری باید پرداخت گردد.


وجه هاى محصولات و سفارشات كنسلى اول و نيمه هر ماه واريز مى گرددشرکت اسپورت آوران حق دارد این قوانین را بنا به شرایط با اعلام در سایت تغییر دهد.