نرم افزار حسابداری بنکداری مسبح تمام عیار برای دو قشر از مجموعه‌های صنف محترم زرگری طراحی و ارایه شده است. اگر در کار بنکداری عمده جواهرات هستید، الزاما باید از برنامه حسابداری بنکداری طلا و جواهر مسبح تمام عیار استفاده کنید و اگر فقط با طلاهای ساده، خام یا پایه و پلاتین‌ها و سکه‌ها سروکار دارید، می‌توانید از برنامه حسابداری بنکداری طلا که قیمت ارزان‌تری دارد استفاده نمائید. در حقیقت برنامه حسابداری بنکداری طلا همان نرم افزار حسابداری طلا فروشی با امکانات بیشتر و برنامه حسابداری بنکداری طلا و جواهر همان نرم افزار حسابداری طلا و جواهر فروشی با امکانات بنکداری‌ست.


صفحه پرداخت انواع جنس به همکاران از طریق نرم افزار حسابداری بنکداری
در این نرم افزار حسابداری، علاوه بر همه آنچیزی که در پایه نرم افزار حسابداری طلا و جواهر فروشی وجود دارد؛ دفاتر مخصوصی طراحی شده است که امکان ثبت اجرت‌های گرمی و درصدی طلای ساده، طلای پایه، پلاتین ساده یا پلاتین پایه؛ هنگام دریافت، پرداخت یا مرجوعی‌های مربوط به یک شخص خاص را فراهم می‌سازد.

صفحه درج اجرت مشتری جدید از برنامه حسابداری بنکداری طلا و جواهر مسبح تمام عیار
همچنین در برنامه حسابداری بنکداری علاوه بر قالب‌های چاپی که برای طلا فروشی یا جواهر فروشی ارایه شده است، سه قالب مخصوص بنکداری برای همه عملیات معاملات اعم از پرداخت طلا ، فروش طلا ، دریافت و خرید طلا ، تعمیرات طلا ، هزینه های پرداختنی یا پرداختی و درآمدهای دریافتنی یا دریافتی و .. وجود دارد که شما می‌توانید ضمن طراحی و تنظیم دلخواه قالب خود ، افزودن لوگوی مخصوص خود و جابجایی ستون‌ها، فاکتور همه‌ی فرایندهای کاری خود را با یک فرمت مخصوص چاپ کنید.

صفحه مخصوص طراحی فاکتورهای چاپ در برنامه حسابداری بنکداری طلا و جواهر مسبح تمام عیار
عمده‌ترین خصوصیات برنامه حسابداری بنکداری عبارتست از : بنکداری طلا ، جواهر ، پلاتین یا نقره، چاپ و طراحی فاکتور، آمارگیری، استفاده از فناوری RFID، دفاتر حساب‌های ارزی، دفاتر ویژه مخراج کاری ، دفاتر فی و اجرت و.. که به‌صورت تک‌کاربره یا شبکه ارایه می‌شود.

نمایی از صفحه اول برنامه حسابداری بنکداری طلا و جواهر با نام مسبح تمام عیار
قیمت پایه نرم افزار حسابداری بنکداری جواهر با پشتیبانی یکساله ۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان و با پشتیبانی دوساله ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان است. همچنین قیمت پایه نرم افزار حسابداری بنکداری طلا با پشتیبانی یکساله ۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان و با پشتیبانی دوساله ۲,۳۵۰,۰۰۰ تومان است. شما می‌توانید هر یک از ویژگی‌هایی را که دوست داشتید از این بخش انتخاب کنید تا به نرم افزار مخصوص بنکداری طلا یا جواهر شما اضافه شود. برای داشتن این نرم افزار در همین جا پیام بگذارید(پیام شما منتشر نمی‌شود) یا از طریق شماره تلفن‌های شرکت با ما ارتباط برقرار کنید. شرکت اشراق رایانه به عنوان متولی این برنامه همیشه پاسخ‌گوی سوالات شما بوده و از برنامه پشتیبانی می‌کند.

https://mosabbeh.com/%d9%86%d8%b1%d9...7%d9%87%d8%b1/