ترجمه آنلاین پارس ترنس در تیر ماه ۹۶ جهت ارائه برترین خدمات ترجمه توسط ۳ نفر از دانش آموختگان دانشگاه های علم و صنعت ایران و علامه طباطبایی فعالیت خود را آغاز نمود. با وجود آنکه مدت زیادی از تاسیس پارس ترنس نمی گذرد؛ در همین مدت پارس ترنس توانسته با بکارگیری مترجمین و ارزیابان حرفه ای به سرعت در بین مشتریان شناخته شود و هر روز بر تعداد افرادی که پارس ترنس را به دوستان خود معرفی می کنند افزوده شود.

هدف پارس ترنس رضایت اقشار مختلف با ارائه خدمات ترجمه با کیفیت و مقرون به صرفه برای آنان است. مهمترین فاکتور در ارائه خروجی با کیفیت، استفاده از مترجمین زبده و حرفه ای است که پارس ترنس جهت گزینش این مترجمین رویه های خاصی که شامل چندین فیلتر می باشند را بکار می گیرد. مترجمان حرفه ای پارس ترنس ترجمه فارسی به انگلیسی تخصصی و پیشرفته و همچنین ترجمه انگلیسی به فارسی تخصصی در تمامی رشته ها و زمینه را پوشش می دهند. ترجمه دقیق فوری و غیرفوری رشته های فنی مهندسی، علوم پایه، علوم پزشکی، علوم انسانی و علوم کشاورزی، هنر و سایر زمینه ها که پارس ترنس برای تمام این رشته ها مجموعه ای از مترجمان باتجربه و متعهد را در دپارتمان های تخصصی هر رشته اختصاص داده است.

علاوه بر مترجمین چندین ناظر، کیفیت ترجمه های ارسالی از مترجم را به دقت مورد بررسی قرار می دهند. تحویل به موقع و در زمان تعیین شده به مشتری نیز از دیگر وظایف تیم نظارت پارس ترنس می باشد.

خدمات پارس ترنس در زمینه های مختلف ترجمه تمرکز یافته است:


  • ترجمه انواع مقالات و پروژه های تخصصی
  • ترجمه کتاب، نشریه و مجلات در زمینه های مختلف
  • ترجمه پایان نامه و رساله در تمامی رشته ها
  • ترجمه وبسایت
  • ارائه محتوا برای وبسایت
  • ترجمه کاتالوگ و بروشور

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و گسترش دورکاری، پارس ترنس تمام مراحل ترجمه را بصورت آنلاین و بدون نیاز به حضور مشتری انجام می دهد. باتوجه به اصل مشتری مداری پارس ترنس ترجمه ها را تضمین کیفیت می کند و درصورت عدم رضایت مشتری و در صورتی که تا ۷۲ ساعت پس از تحویل مراتب نارضایتی به اطلاع ما رسانده شود ناظران، ترجمه را برای ویرایش دوباره تحویل می گیرند و این ویرایش به صورت رایگان انجام خواهد گرفت.

آدرس وبسایت: https://parstrans.net/