ورود به سایت ثبت نام در سایت فراموشی کلمه عبور
نام کاربری در این سایت می تواند هم فارسی باشد و هم انگلیسی

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
 1. #1
  تاریخ عضویت
  2017/09/15
  نوشته ها
  1
  1
  Junior Member

  استارتاپ تور چیست ؟

  Startup Tour | تور های استارتاپی

  با گسترش استارتاپ ها و فرایند ها و رویداد های استارتاپی رفته رفته لزوم شرکت در رویداد های خارجی برای تیم ها و افراد از اهمیت بالا تری برخوردار شده است . استارتاپ تور همانند سایر تور های سیاحتی ، زیارتی ، علمی ، پزشکی و درمانی و ... با هماهنگی آژانس های مسافرتی انجام می گیرد و رویداد خاصی را پشتیبانی می کند .
  برخی استارتاپ ها به دلیل مکان دور افتاده و لزوم گردهم آیی در آن مکان بصورت بین المللی انجام می گیرد و افراد نیازمند مسافرت های طولانی به آن مکان هستند ، طبعا" این این افراد نیازمند رزرو هتل ، لیدر ، مترجم و سایر نیاز های لازم مسافرتی هستند که استارتاپ تور ها همه اینها را برای افراد فراهم می کنند و در یک پکیج با قیمت مشخص به آنها ارائه می کنند .
  هر چند که تا کنون استارتاپ تور ها بطور گسترده فعالیت خود را آغاز نکرده اند اما با شکل گیری استارتاپ هایی در سطح تحقیاتی مانند پروژه های ناسا ، پروژه های مربوط به اقیانوس و بیابان و مسائلی که در نقطه خاصی از دنیا باید به آن پرداخت ، منجر به فراگیر شدن این موضوع در بین افراد و آژانس های مسافرتی خواهد شد .

  تسهیل در روند اخذ ویزا :
  استارتاپ تور به کاربر کمک می کند که در فرایند اخذ ویزا تسهیل به عمل آید و با توجه به اعتبار علمی و سرمایه ای استارتاپ بتوان راحت تر به کشور های مختلف دنیا سفر نمود .
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1