ورود به سایت ثبت نام در سایت فراموشی کلمه عبور
نام کاربری در این سایت می تواند هم فارسی باشد و هم انگلیسی

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

+ پاسخ به موضوع
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12
 1. #11
  تاریخ عضویت
  2018/04/10
  نوشته ها
  2,850
  24
  مدیر بخش
  کسب درآمد از تلگرام

  کسب درآمد از تلگرام کار خیلی پیچیده و سختی نیست بلکه نیاز به کمی تفکر و ایده دارد. حال شاید بگویید ما که هیچ ایده ای نداریم؛ اما با کمی گشت و گذار در سایتها و کانالهای مختلف ایده ها و برنامه های جالبی برای کسب درآمد از تلگرام در ذهنتان شکل خواهد گرفت. حتماً در بین اطرافیان و دوستان و آشنایان، افراد زیادی را دیده اید که به کسب درآمد از تلگرام مشغولند و البته افراد زیادی هم هستند که تمایل دارند هر چه زودتر کسب و کاری در تلگرام راه اندازی و از آن درآمدزایی کنند. اما یک تفکر عمومی و همگامی برای کسب درآمد از تلگرام وجود دارد که همه تصور می کنند اگر بخواهند شغلی اینترنتی راه اندازی کرده و از داخل منزل و از طریق تلگرام درآمد داشته باشند بهترین روش این است که یک کانال راه اندازی کنند و تا می توانند هر روز در آن مطالب و اخبار مختلف بریزند تا به این شکل بتوانند اعضای بیشتری جذب کرده و بعد از افزایش اعضای کانال، تبلیغات مختلفی از دیگران گرفته و در کانال درج کنند. آنها تصور می کنند تنها شیوۀ کسب درآمد از تلگرام همین است. نشانه اش هم همین تعداد خیره کنندۀ کانال های تلگرامی در کشور ماست که هر شخصی تا توانسته کانال های مختلفی راه اندازی کرده و کانال خود را به امید معروف شدن و جذب اعضای بیشتر، پر کرده از اخبار و مطالب متنوع و مثلاً بامزه؛ اما بعد از مدتی تازه خواهد فهمید اوضاع از چه قرار است و پی خواهد برد که این کار او، برای به درآمد رسیدن، راه بسیار طولانی در پیش دارد. هدف ما از نوشتن این مقاله، معرفی سایر راههایی است که می تواند علاقمندان به آزادکاری و فریلنسرینگ را برای کسب درآمد از تلگرام بیشتر راهنمایی کرده و به آنها در شروع یک کسب و کار اینترنتی کمک کند. در ادامه با ما همراه باشید.

  ابتدا ایده ای مناسب برای راه اندازی کانال خود پیدا کنید

  همان طور که در ابتدای این مقاله ذکر کردیم از ایده های تکراری و راههای که هزاران رفته و تجربه کرده اند پرهیز کنید و سعی کنید ایده ای ناب برای راه اندازی کانال تلگرام و کسب درآمد از تلگرام پیدا کنید. همیشه هم لازم نیست فقط محتوا در کانال خود درج کنید. گاهی ممکن است شما تبحر و یا هنری داشته باشید که می خواهید محصولاتی را که با تبحر خود تولید کرده اید از طریق تلگرام بفروشید. این ایده ای بسیار جذاب است. اصلاً هم نیاز به اعضای چندین هزار نفری ندارد، بلکه با کمترین تعداد اعضا هم خواهید توانست درآمد خوبی داشته باشید. مثلاً اگر عروسک های زیبایی در منزل درست می کنید، در کمتر از چند دقیقه می توانید کانال خود را راه اندازی کرده و تصاویر عروسکهای تولید شده را در کانال خود درج کنید. قیمت ها را مشخص کرده و شیوۀ خرید و تحویل به مشتری را توضیح دهید. به همین راحتی کسب و کار اینترنتی و خانگی شما ایجاد شد. کسب درآمد از تلگرام اگر اراده و تفکر کنید واقعاً به همین راحتی است.

  آیا ایده ای که پیدا کرده ام مناسب است؟

  در قدم بعدی باید بدانید ایدۀ شما مناسب، جذاب و پول زا است. این مورد نیاز به تحقیق بیشتری دارد و نباید در این زمینه عجله کنید چون ممکن است از نظر شما این ایده بهترین راه کسب درآمد از تلگرام باشد اما قبل از شما هزاران نفر آن را شروع کرده باشند و به نوعی بازار اشباع باشد و یا شاید اصلاً ایدۀ شما فقط در حد همان ایده جالب است و در عمل کارایی نداشته و پول زا نباشد. در مورد ایدۀ خود تا می توانید تحقیق و پرس و جو کنید و برای محک زدن این ایده، مثلاً می توانید از اطرافیان خود سؤال کنید که اگر با چنین کانالی روبرو شوند، عکس العمل آنها چیست و آیا اصلاً برای خرید از آن تمایل و رغبتی دارند یا نه؟ این گونه می توانید با سؤال پرسیدن از چندین نفر، به نوعی برای شروع کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از تلگرام نظرسنجی کنید تا ایدۀ شما برای شروع محک بخورد. همچنین اگر خواستید می توانید برای این نظرسنجی، از خود تلگرام و امکان استفاده از ربات نیز کاملا بهره برداری کنید. ربات @Vote به شما کمک خواهد کرد تا به سرعت نظرسنجی خود را ایجاد کنید. این شیوه ای بسیار مناسب و سریع برای دریافت نظرات دیگران است. پس از دریافت نظرات دیگران می توانید راجع به راه اندازی کانال و کسب درآمد از تلگرام اقدام کنید.

  کانالی برای همه کاره ها راه اندازی کنید

  راه اندازی یک کانال برای افرادی که می توانند هر کاری برای دیگران انجام دهند ایدۀ جالبی به نظر می رسد. برای کسب درآمد از تلگرام می توانید با راه اندازی این کانال افراد زیادی را جذب کنید. افراد مختلف به کانال شما مراجعه کرده و توانایی ها و مهارت های خود را عنوان و شما در کانال درج می کنید. برای درج هر مهارت و توانایی نیز، مبلغ مشخص و مختصری نیز دریافت می کنید. این یکی از شیوه های بسیار جالب برای کار کردن در منزل و کسب درآمد از تلگرام است. در حال حاضر افراد بسیار زیادی جویای کار هستند که همگی حاضرند کارهای مختلفی برای کسب درآمد انجام دهند. این افراد حاضرند مبلغ مشخصی را به شما برای معرفی خود در کانال شما پرداخت کنند. به نوعی هم اکنون شمایی که جویای کار و درآمد هستید و آن هایی که مانند شما جویای کار و درآمد هستند مکمل یکدیگر هستید و می توانید با ایجاد یک کانال و شکل گرفتن مجموعه ای عظیم، همگی درآمد مناسبی داشته باشید.

  ایجاد کانالی به عنوان نیازمندی های بومی می تواند مناسب باشد

  می توانید کانال نیازمندی های بومی راه اندازی کرده تا از طریق آن بتوانید کسب درآمد از تلگرام داشته باشید. تصور نکنید که همیشه باید کانال هایی راه اندازی کنید که کل کشور بتوانند از خدمات شما استفاده کنند و فقط در این صورت است که می توانید از کانال خود درآمد داشته باشید. به پتانسیل های بومی خود توجه کنید. گاهی داشتن یک کانال تلگرامی که نیازهای شهر و یا استان شما را پوشش می دهد خیلی خوب می تواند به شما برای کسب درآمد از تلگرام کمک کند. هم اکنون افراد بسیاری هستند که برای رفع نیاز روزمرۀ خود در تلگرام به دنبال کانال های بومی و مربوط به شهر خود هستند. مثلاً افرادی هستند که دنبال کارگر برای انجام کارهای ساختمانی هستند و شما می توانید آگهی آنها را در کانال نیازمندی خود درج و بابت درج آگهی آنها، مبلغ مشخصی دریافت نمایید. تعلل نکنید و یک کانال بومی و مربوط به نیازهای اساسی و بومی شهر خود ایجاد کنید تا بتوانید از طریق آزادکاری و یا همان فریلنسرینگ، کسب درآمد از تلگرام داشته باشید.

  می توانید یک کانال آموزشی پولساز ایجاد کنید

  با راه اندازی یک کانال آموزشی می توانید در مورد مسائل مختلف آموزش داده و از اعضا، مبلغی دریافت کنید. همیشه هم لازم نیست که به دنبال آموزش های بسیار تخصصی و سفت و سخت باشید. ممکن است در طی سالها و با تجربه ای که به مرور زمان به دست آورده اید کار یا هنری را یاد گرفته باشید که می تواند سوژۀ خوبی برای کسب درآمد از تلگرام و آموزش به دیگران باشد. سریعاً کانال تلگرامی خود را راه اندازی کنید و در آن تبلیغ مربوط به ثبت نام در دوره های آموزشی را درج کنید. مطمئن باشید افرادی هستند که این آموزشها برای آنها جالب باشد و حتماً در کلاس ثبت نام خواهند کرد. شما هم بابت ثبت نام و شرکت در کلاس ها مبلغی از آنها دریافت خواهید کرد.
  بعد از ثبت نام هم که کار راحت است و می توانید به راحتی در گروه خصوصی، آموزش های جالب خود به دیگران را آغاز کنید. با حرارت و اشتیاق آموزش دهید تا کارآموزهای شما نیز با اشتیاق بیاموزند. به همین راحتی می توانید کسب درآمد از تلگرام کنید. مواردی که ذکر شد راه هایی برای کسب درآمد از تلگرام بود. قطعاً این ها همۀ راهها نیست و فقط بخش کوچکی از آنها است. شما می توانید با بررسی سایر راهها، اگر ایدۀ بهتری به ذهنتان رسید آن را به سرعت و البته با کمی تحقیق، راه اندازی کرده و شغل اینترنتی خود را داشته باشید.
  کسب درآمد از تلگرام - شبکه نیاز
 2. #12
  تاریخ عضویت
  2018/04/10
  نوشته ها
  2,850
  24
  مدیر بخش
  5 قدم مهم برای کسب درآمد از تلگرام

  کسب درآمد از تلگرام این روزا کار سختی نیست . امروزه تلگرام تنها یک پیام رسان نیست بلکه منبع نون درآوردن بسیاری از جوان هاییه که اگه تلگرام نبود شاید خیلیاشون الان بیکار بودن. تاحالا فکر کردی چطور میشه از تلگرام کسب درآمد کنی؟ پولِ راحت و بی دردسری که در خونه و در آسایش بدون هیچ گونه سختیه کار بدست میاد! زمان کارت دست خودته میتونی صبح بیدار شی کار کنی یا عصر ، حتی شب و مهم تر از همه اینه که به هیچ کس وابسته نیست کارت ، خودتی و خودت !
  ممکنه قبلا کسب درآمد از تلگرام جا نیفتاده بود ولی این روزا یه چیز نرمال و عادیه ، شاید باورت نشه ولی درآمد بعضی از ادمین کانال ها به ماهی 50 میلیون و حتی بیشتر میرسه . بنظرت هیجان انگیز نیست؟ میخوی بدونی چطور میتونی به درآمد برسی؟
  پس بیا قدم هارو یکی یکی با هم بررسی کنیم :
  قدم اول چیه؟

  قدم اول برای شروع کسب درآمد از تلگرام در ذهن خودت به وقوع می پیونده . یعنی باید بشینی فکر کنی ببینی به چه موضوعی علاقه داری یا توی چه کاری مهارت داری؟ کانالت راجب چه موضوعی باشه که حتی اگه تا ماه های اول یه هزار تومنی هم کسب نکردی ، سرد نشی و با عشق و علاقه ادامش بدی ؟!
  جبران خلیل جبران: اگر نتوانی با عشق کار کنی و عاشق کارت نباشی، بهتر است کارت را رها کنی، در کوچه بنشینی و از کسانی که کارشان را دوست دارند صدقه بگیری
  حالا که به جواب رسیدی و ایده ی خودتو پیدا کردی . باید اون طرف قضیه رو هم در نظر بگیری یعنی باید مطمئن شی که مخاطبانت هم با تو هم نظرن. یکی از راه هایی که مطمئن شی ایده ای که قصد عملی کردن اونو داری مناسبه یا نه اینه که از خود مردم بپرسی. برای این کار بهتره از یک نظر سنجی استفاده کنی. به راحتی توسط ربات Vote@ می تونی نظر سنجی مورد نظر خودتو ایجاد کنی. بعد از اینکه نظر سنجی خودتو ایجاد کردی باید اونو برای دوست و آشنا بفرستی.با فوروارد کردن نظر سنجی ، ازشون بخواه نظرشونو درباره ایده ی شما بدن.


  قدم دوم؟

  بعد از اتمام قدم اول و به نتیجه رسیدن راجب حیطه فعالیتت در تلگرام حالا نوبت به قدم دوم میرسه ! قدم دوم یعنی شروع فعالیتت و برداشتن یه قدم به سوی کسب درآمد از تلگرام که آرزوشو داشتی
  منوی تلگرام رو باز کن و گزینه New chat رو بزن و بعدش New channel و بعد از پر کردن فیلدهای خواسته شده و البته انتخاب موضوع جذاب ،کانال درست میشه.
  برای کسب درآمد از تلگرام موضوع کانال باید جذاب باشه یعنی اینکه هر کس این اسم به چشمش بخوره مشتاق بشه و وارد کانال بشه ! یکی از ایده های خوبی که همیشه جواب میده تحریک کردن قوه کنجکاویه آدماس (نه جای دیگشون : ))) ) یعنی اینکه موضوع گنگ باشه ، کانالی مثل گیز میز که چند میلیون ممبر داره اسم کانالش طوریه که تا واردش نشی نمیفهمی چی در انتظارته و البته اینو هم بگم وقتی بازدید کننده وارد تلگرام شد تو باید مثل ماهیگیری به دامش بندازی و اجازه بیرون رفتن بهش ندی و اونو تبدیل به ممبره خودت کنی . چطوری ؟ تو قدم چهارم میگم…
  قدم سوم ؟

  خب برای شروع فعالیتت تو کانالت باید ابتدا چند تا پست خوب آماده کنی و بذاری که کانال خالی نباشه !
  ازونجایی که کسی تو کانالِ خالی نمیاد(برعکس خونه خالی ) ) نکته ای که برای شروع ممبر گیری خیلی مهمه اینه که خوشبخانه تلگرام این امکانو به تو میده تا دویست نفر از مخاطبینتو اد کنی و این خیلی مفید و خوبه برای شروع کار !
  دویست نفر اد کن ، سه چهار تا از دوستات رو ادمین کن و فقط اختیار اد کردن ممبر رو بهشون بده تا اونا هم هر کدوم 200 نفر اد کنن ، با همین روال راحت به 1K میرسی و این عالیه!

  قدم چهارم؟

  قدم چهارم مهم ترین قسمت برای کسب درآمد از تلگرام‌ هستش یعنی تولید محتوای خوب! باور کن محتوای خوب کانالو از فرش به عرش میبره! مطلبی که خوب باشه ممبرات فوروارد میکنن برای دوستاشون و با عضو شدن اون ها اصلا نیازی به تبلیغ نخواهی داشت.
  محتوای خوب یعنی مطالب و پست هایی که تو تلگرام میذاری یه سری استاندارد های خاص خودشو داشته باشه که مختصر شرح میدم :
  کپی نباشد : دیگه خیلی کار چیپیه بخوای پستاتو اسکی بری از روی دست کانالای دیگه، چیزی که متاسفانه کم نمیبینیم در تلگرام ولی تو اگه میخوای موفق باشی باید همیشه بتونی مطالب جدید از خودت دَر وَکُنی
  مطالب مفید و صحیحی داشته باشن : این مسئله ارتباط تنگاتنگی داره با جلب اعتماد ممبر هات ، ممبری که اعتماد داشته باشه به کانالت ، براحتی لفت نمیده
  جذاب باشن : یعنی اینکه خواننده رو مشتاق کنه به خوندن ادامه ی مطلب ، نه اینکه بعد از خوندن دو سه کلمه از پستات به چیز خوردن بیفته

  دارای عکس باشن : عکس خیلی مهمه ، عکس هم نباید کپی باشه یا آیدی کانال دیگه ای روش باشه ، عکسِ خوب و با کیفیت و مرتبط باعث میشه انتقال مطلب و محتوا راحت تر صورت بگیره و چشم از دیدن یه صفحه ی پر از نوشته خسته نشه!

  مطالب مستمر گذاشته بشن : پست هایی که تو کانال میزاری باید یه زمان بندی خاص خودشو داشته باشه ، اکثر کانال هایی که با ریزش شدید ممبر مواجه میشن به این دلیله که یه روز ده تا پست میزارن یه روز هیچی.
  قدم پنجم؟
  قدم پنجم رو به ما بسپار …

  بزار با یه سوال شروع کنم ، فکر کن راجب موضوع x ، y تا کانال وجود داره و هر کدوم n تا ممبر دارن . تو باشی کدوم رو انتخاب میکنی؟
  قطعا اونی که ممبر بیشتر داره . چون هر چی ممبر بیشتر باشه اعتبار کانال بیشتره و افراد بیشتری سمتش میان و یجورایی ‌ممبر مهر تایید بر خوب بودنه کاناله.
  سایت ما معتبر ترین و بزرگترین منبع فروش ممبر تلگرامه . ممبر تلگرام انواع و اقسامی داره ولی پیشنهادی که من بهتون میدم و خیلی بصرفه تر از بقیه اس خرید ممبر فیک تلگرامه . فیک یعنی فقط حضور فیزیکی دارن و عدد اعضای کانال رو بالا میبرن . حالا ممکنه یه عده ایراد بگیرن که ویو ندارن این ممبرا، خوشبختانه سایت ما فروش ویو هم داره و شما برای مثال می تونید 10 k ممبر بخرید و برای دو یا سه پست آخرتون 3K ویو که کسی که وارد میشه شک نکنه به فیک بودنه ممبرا و عضو بشه
  اگر مایل به خرید ممبر تلگرام هستید سایت ما ارزان ترین و با کیفیت ترین ممبر تلگرام رو ارایه میدهد
  https://membersaz.com/%DA%A9%D8%B3%D...1%D8%A7%D9%85/
+ پاسخ به موضوع
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12