پزشک خوب یک سرویس معرفی خدمات درمانی آنلاین است. در سایت پزشک خوب می‌توانید زمان‌های خالی پزشکان جهت وقت‌دهی را جست‌وجو کرده و رزرو کنید. هم‌چنیـن می‌توانید از تمام امکانات درمانی و پزشکانی که در نزدیکی شما هستند مطلع گردیده و دسترسی داشته‌ باشید. در سایت پزشک خوب نظرات کاربران و بازخوردهای آنان درباره‌ی پزشکان مختلف شما را در جهت انتخاب خدمات درمانی متناسب با نیازتان یاری می‌کند.

درباره ما

ماموریت ما

ماموریت پزشک خوب آسان سازی دسترسی به اطلاعات و خدمات پزشکی و سلامت، و کمک به جامعه پزشکی برای مدیریت بهتر خدمات است. در پزشک خوب می‌توانید به صورت رایگان پزشک و تخصص مورد نظر خود را جستجو کرده و پس از مشاهده اطلاعات پزشکان و وقت‌های در دسترس، زمان مراجعه به پزشک را به صورت آنلاین رزرو کنید. علاوه بر آن پزشکان و دندانپزشکان می‌توانند ضمن معرفی کامل خود در فضای اینترنت، اطلاعات و زمان حضور مراجعین خود را به صورت آنلاین مدیریت نمایند.
نسخه‌ای که در حال حاضر مشاهده می‌نمایید نسخه اولیه سایت است، تلاش خواهیم کرد پیوسته بهبود یافته و خدمات بهتری ارائه نماید.
مزایای ما

برای متخصصان و مراکز درمانی

معرفی خود در اینترنت به روشی کارآمدخود را در شبکه اینترنت که در حال حاضر موثرترین ابزار انتقال اطلاعات می‌باشد به همه معرفی نمایید.جذب مشتریان جدیدبه بازدیدکنندگان به روشی آسان و سریع امکان گرفتن وقت اینترنتی بدهید.مدیریت بهتر فرایند مراجعه بیماران، به صورت 24 ساعت شبانه روز در هفت روز هفتهدر هر زمان که بخواهید می‌توانید به اطلاعات بیماران گذشته و وقت‌های گرفته شده دسترسی داشته باشید.ارائه امکان وقت‌دهی اینترنتی به بازدیدکنندگان سایت شخصی متخصص یا مرکز درمانیدر صورتی که سایتی شخصی دارید می‌توانید با همکاری ما به بازدیدکنندگان خود امکان نوبت گرفتن اینترنتی بدهید. برای مردم

  • جست‌وجوی پزشکان، دندانپزشکان، روانشناسان و سایر تخصص‌ها بر اساس ملاک‌های مهم خود
  • مشاهده اطلاعات به روز و کارآمد
  • مقایسه متخصصان و انتخاب خدمات مناسب‌تر
  • حفظ ارتباط مناسب با متخصصان

تیم ما

ما مجموعه‌ای از فارغ‌التحصیلان رشته‌های مهندسی صنایع و MBA دانشگاه‌های شریف و تهران، مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف هستیم که با همکاری جامعه پزشکی، «پزشک خوب» را راه‌اندازی نموده‌ایم.
اعضای اصلی تیم پزشک خوب:

وحید عطاریمدیر تیم
کارشناسی ارشد MBA و کارشناسی مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی شریفمحسن اختیاریمدیر فنی و برنامه‌نویس
کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا دانشگاه صنعتی شریف حامیان پزشک خوب:

امیر عصرزادکارشناسی ارشد تحلیل سیستم ها و کارشناسی مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی شریفکامران احمدی مقدمکارشناسی ارشد مدیریت اجرایی دانشگاه تهراندکتر مجید بخشی زادهرزیدنت پزشکی اجتماعی، دانشگاه علوم پزشکی ایرانصاحب ایده: وحید عطاریآدرس: تهران، خيابان آزادى، خيابان حبيب الله، خيابان قاسمى، كوچه گلستان، نبش بن بست گل، پلاك 4، طبقه 2، واحد 15
(021) 66064600
(لطفا دقت فرمایید که شماره فوق، شماره مطب پزشکان نمی‌باشد بلکه شماره تماس با تیم پزشک خوب است.)
پست الکترونیکی: info@pezeshkekhoob.com
تلگرام: @pezeshkekhoob