ورود به سایت ثبت نام در سایت فراموشی کلمه عبور
نام کاربری در این سایت می تواند هم فارسی باشد و هم انگلیسی

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

مشاهده RSS Feed

Admin

رپورتاژ آگهی های استارتاپی و کاآفرینی

به این مطلب امتیاز بدهید
توسط Admin در تاریخ 2019/01/29 در ساعت 11:10 (560 نمایش ها)
طبق جلسه هیئت مدیره انجمن پایش کسب و کار های نوپا، مورخ 7 بهمن 1397، ازین پس بخش وبلاگ های انجمن گفتگو استارتاپ ها به منظور درج رپورتاژ آگهی کاربران اختصاص خواهد یافت، هرگونه تغییر در فرایند فعلی متعاقبا از همین طریق به اطلاع کاربران عزیز خواهد رسید.
کاربران می توانند جهت درج رپورتاژ آگهی های خود در بخش وبلاگ، با ما تماس بگیرند.
برچسب ها: رپورتاژ ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

 1. danil آواتار ها
  • |
  • permalink
 2. bekrdaneh آواتار ها
  • |
  • permalink
 3. nik952148 آواتار ها
  • |
  • permalink
  [B]نوار نقاله | تسمه نقاله[/B]
  [B]نوار نقاله ، تسمه نقاله و یا کانوایر[/B] همگی به یک معنا می باشند که با استفاده از [URL="http://niksadrasanat.com/content/%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1-%D9%86%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87"][B]رولیک[/B][/URL] و دیگر تجهیزات دستگاه ، جهت حرکت اقلام و موارد مورد نیاز ، در صنایع مختلف استفاده می گرد. نوار نقاله شامل مسیری مشخص و تعیین شده می باشد که جهت جابجایی بار از آن استفاده می گردد و مدام در مسیر مشخص و چرخه تکرار در حرکت می باشد.
  به صورت عمومی از دستگاه [URL="http://niksadrasanat.com/content/%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1-%D9%86%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87"][B]نوار نقاله[/B][/URL] و یا [URL="http://niksadrasanat.com/content/%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1-%D9%86%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87"][B]تسمه نقاله[/B][/URL] با عنوان نوار نقاله نام برده می شود اما در واقعیت این دو ماشین کاملا یکسان می باشند و تنها در ویژگی های کمی متفاوت هستند.

  [B]جنس نوار نقاله و یا تسمه نقاله [/B]
  دستگاه [B]نوار نقاله[/B] و یا [B]تسمه نقاله[/B] از قطعات مختلفی تشکیل شده که از مهم ترین قسمت های می توان به [URL="http://niksadrasanat.com/content/%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1-%D9%86%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87"][B]رولیک[/B][/URL] و تسمه نقاله و یا نوار نقاله و یا [URL="http://niksadrasanat.com/content/%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1-%D9%86%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87"][B]کانوایر[/B][/URL] نام برد.
  جنس [B]تسمه نقاله[/B] با توجه به موارد قابل حمل بر روی [B]نوار نقاله[/B] ، محیط استفاده و شرایط کاری بسیار متفاوت می باشد، در بعضی از مواقع در نوار نقاله از فلزات نیز استفاده می شود اما اغلب [B]نوار نقاله[/B] ها از جنس لاستیک می باشند.

  [B]انواع نوار نقاله | انواع تسمه نقاله[/B]
  از انواع [B]نوار نقاله[/B] و [B]تسمه نقاله[/B] می توان از [B]نوار نقاله پی وی سی[/B] ، [B]نوار نقاله لاستیکی[/B]، [B]نوار نقاله برزنتی[/B] ، [B]نوار نقاله [/B][B]v[/B][B] شکل[/B] و ... می توان نام برد.
  جهت استعلام قیمت و خرید انواع نوار نقاله ، تسمه نقاله ، کانوایر ، رولیک با کارشناسان [URL="http://niksadrasanat.com/"][B]گروه بازرگانی نیک صدرا صنعت[/B][/URL] تماس حاصل فرمایید.

  [URL="http://niksadrasanat.com/content/%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1-%D9%86%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87"][B]نوار نقاله[/B][/URL] ، [URL="http://niksadrasanat.com/content/%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1-%D9%86%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87"][B]خرید نوار نقاله[/B][/URL] ، [URL="http://niksadrasanat.com/content/%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1-%D9%86%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87"][B]فروش نوار نقاله[/B][/URL] ، [URL="http://niksadrasanat.com/content/%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1-%D9%86%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87"][B]رولیک[/B][/URL] ، [URL="http://niksadrasanat.com/content/%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1-%D9%86%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87"][B]نوار نقاله دنا[/B][/URL] ، [URL="http://niksadrasanat.com/content/%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1-%D9%86%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87"][B]نوار نقاله سهند[/B][/URL][B] ، [/B][URL="http://niksadrasanat.com/content/%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1-%D9%86%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87"][B]نوار نقاله کاله[/B][/URL]
 4. nik952148 آواتار ها
  • |
  • permalink
  [B]بلبرینگ | رولبرینگ[/B]
  مرکز تهیه و پخش انواع [URL="http://niksadrasanat.com/"][B]بلبرینگ[/B][/URL] ، [URL="http://niksadrasanat.com/"][B]رولبرینگ[/B][/URL] و [URL="http://niksadrasanat.com/"][B]یاتاقان[/B][/URL] نیک صدرا صنعت برترین وارد کننده انواع بلبرینگ ، رولبرینگ ، [B]یاتاقان[/B] ، [URL="http://niksadrasanat.com/"][B]گریس صنعتی[/B][/URL] می باشد . این مرکز با منظور تامین و تهیه انواع [B]بلبرینگ[/B] و [URL="http://niksadrasanat.com/"][B]رولبرینگ صنعتی[/B][/URL] با هدف همکاری با صنایع مختلف همکاری صمیمانه خود رو اعلام میدارد.


  [B]بلبرینگ[/B] در ریشه کلمه ای است انگلیسی که از دو واژه Ball به معنی توپ و Bearing به معنی یاتاقان تشکیل شده و در کل به معنای [B]یاتاقان توپی[/B] می باشد .
  [URL="http://niksadrasanat.com/"][B]یاتاقان[/B][/URL] ها شامل انواع مختلف [B]بلبرینگ[/B] و [B]رولبرینگ[/B] می باشند که هر کدام خود دارای انواع دیگری می باشند که در کاربرد های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند.
  [URL="http://niksadrasanat.com/"][B]بیرینگ[/B][/URL] ها از خانواده [B]یاتاقان[/B] ها می باشند و از پر کاربرد ترین ابزار ها در صنایع مختلف از جمله خودرو سازی ، صنایع فولاد ، انواع موتورها و صنایع پرکاربرد می باشند
  [URL="http://niksadrasanat.com/"][B]بلبرینگ[/B][/URL] ها دارای انواع مختلفی می باشند که هرکدام دارای کاربرد خاص می باشد به صورت کلی [B]بلبرینگ[/B] ها می توانند انواع بارهای محوری و شعاعی را تحمل کنند.
  [URL="http://niksadrasanat.com/"][B]رولبرینگ[/B][/URL] ها به جای غلطک دارای استوانه هایی می باشند که در مواردی که احتمال خرد شدن گوی ها به دلیل فشار بیش از اندازه در [B]بلبرینگ [/B]می باشد از انواع [B]رولبرینگ[/B] استفاده می شود.
  همچنین می توانید جهت استعلام [B]قیمت و خرید انواع بلبرینگ[/B] ، [B]رولبرینگ[/B] ، [B]یاتاقان[/B] و [B]گریس صنعتی[/B] با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

  [URL="http://niksadrasanat.com/"][B]بلبرینگ[/B][/URL] ، [URL="http://niksadrasanat.com/"][B]رولبرینگ[/B][/URL] ، [URL="http://niksadrasanat.com/"][B]یاتاقان[/B][/URL] ، [URL="http://niksadrasanat.com/"][B]بیرینگ[/B][/URL] ، [URL="http://niksadrasanat.com/"][B]گریس صنعتی[/B][/URL]
 5. manavistone1 آواتار ها
  • |
  • permalink
  سنگ خارا یا گرانیت (به فرانسوی: granite) گونه‌ای سنگ آذرین درونی است. به همین دلیل، بافتِ آن دارای دانه‌های متوسط تا درشت است و دارای کوارتز (دُرّ کوهی) و فلدسپات، میکا، و پاره‌ای کانی‌های دیگر می‌باشد. بسته به کانی‌هایِ موجود در سنگ خارا و شیمی آن، این سنگ به رنگ‌های گوناگونی، از صورتی تا خاکستریِ پررنگ و حتی سیاه، یافت می‌شود. این سنگ از سنگین‌ترین سنگ‌ها با چگالی ۲٫۷۵ گرم بر سانتی‌متر مکعب به‌شمار می‌رود.


  سنگ خارا یکی از محکم‌ترین و سخت‌ترین سنگ‌ها می‌باشد. به همین خاطر به عنوان مصالح ساختمانی به صورت گسترده‌ای استفاده می‌شود. مقاومت این سنگ در مقابل ساییدگی باعث استفاده گسترده از آن در آزمایشگاه‌ها شده‌است. مقاومت و سختی بالای این سنگ این امکان را فراهم می‌کند که ورقه‌هایی به ضخامت تنها چند میلی‌متر از این سنگ ساخت.


  لازم است ذکر شود که واژه گرانیت دارای ریشه لاتین می‌باشد.


  سنگ خارا سنگی است که از سرد شدن توده‌های مذاب شکل گرفته‌است. گرانیت سمبل سختی، مقاومت و دوام است. سنگ خارا به رنگهای سفید، خاکستری، پرتغالی، سبز، مشکی، قرمز و غیره دیده می‌شوند. گرانیت‌ها نسبت به سنگهای آهکی سخت‌تر اما یکنواخت تر هستند. سنگهایِ خارا به راحتی خش برنمی‌دارند و مقاومت آن‌ها در مقابل حرارت بالا می‌باشد. گرانیت بهترین کاربرد را در سنگفرش بیرونی و در مکانهایی که در معرض عبور و مرور زیاد است، دارد و نیز آن را می‌توان در نمای بیرونی و سنگفرش داخلی ساختمان و پله‌ها استفاده نمود. این سنگ‌ها از کشورهای آسیای میانه مانند هندوستان، چین، تایوان و ویتنام خریداری می‌گردند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشند. این نوع سنگ شامل ۲ نوع طبیعی ورنگ‌شده می‌باشد که از انواع آن می‌توان به سنگهایی با نام هلویی و نخودی و قرمز رنگ شده، بلک گالکسی، شانسی بلک، کارمن رد، بالتیک براون، مپل رد، جوپارنا، مولتی کالررد ولگابلو، بیداسر قهوه‌ای، بیداسر سبز، باش پارادیسو، تن براون، سیلور پرل … اشاره کرد.


  از آنجا که سنگ خارا سختی بالایی دارد، هزینه برش و فرآوری آن بیش از سنگ‌های آهکی می‌باشد و همچنین دارای طول عمر و دوام بسیار بالاتر از سنگ‌های آهکی است.

  سنگ پله
  قیمت سنگ گرانیت
  خرید اینترنتی سنگ
  سنگ گرانیت مروارید مشهد
  قیمت روز سنگ مرمریت خوی
  سنگ گرانیت نهبندان
 6. drmarjanhadad2 آواتار ها
  • |
  • permalink
  حتما شما هم دیده‌اید که بعضی‌ها لب‌هایشان به صورت غیرطبیعی حجیم است. متخصصان پوست و مو می‌گویند کافی است چند آمپول ژل حجم‌دهنده لب در بافت لب‌هایتان تزریق کنید تا چنین اتفاقی بیفتد ولی‌ آنها تاکید می‌کنند که روش‌های برجسته‌سازی لب چندان بی‌خطر نیستند و اگر ژل‌های غیراستاندارد را به لب‌هایتان وارد کنید و یا این کار به وسیله افراد غیرمتبحر انجام شود باید منتظر ناقرینگی و بدشکل شدن لب‌هایتان باشید.


  این روزها خیلی از خانم‌های جوان ایرانی از تزریق ژل لب برای زیبایی لب‌هایشان استفاده می‌کنند و این در حالی است که گهگاه از بهداشتی بودن یا استاندارد بودن آن محصول نیز هیچ اطلاعی ندارند.


  با دکتر فریده مهتی‌پور، متخصص پوست درباره همین موضوع به گفتگو نشسته‌ایم.


  آیا برای برجسته‌سازی لب‌ها، متخصصان پوست می‌توانند کمکی به مراجعان کنند؟


  امروزه کارهای متعددی برای افزایش حجم بافتی و از بین بردن یا کاهش چین‌های سطحی و عمقی صورت انجام می‌گیرد. برای این منظور می‌توان از مواد متعددی که فیلر یا پرکننده نامیده می‌شوند، استفاده کرد. چربی خود بیمار نیز در برخی موارد به ویژه برای حجم‌های بزرگ‌تر قابل استفاده است.


  یعنی با استفاده از این چربی می‌توان بافت‌های صورت را برجسته کرد؟


  بله. چنانچه علاوه بر افزایش حجم از بین بردن چین‌های سطحی و عمقی همراه نیز مدنظر باشد، می‌توان تزریق پرکننده و تزریق بوتاکس را توأما نیز انجام داد که نتایج بالینی خوبی به همراه دارد.


  معمولا این تزریق‌ها روی کدام بخش‌های صورت انجام می‌شود؟


  پر کردن گودی‌های صورت، حجم دادن به گونه‌ها، پر کردن شیار نازولابیال (شیار بین بینی و گونه) و نیز خطوط اطراف لب‌ها از جمله خطوط خنده از نقاطی است که به طور شایع از این مواد استفاده می‌شود. گویا به تازگی حجیم‌کردن لب‌ها و برجسته کردن خطوط دور لب نیز رایج شده است.


  برای حجیم کردن لب‌ها شما از چه موادی استفاده می‌کنید؟


  برای حجیم کردن لب‌ها امروزه ژل‌ها و پرکننده‌های متعددی در دسترس است ولی انتخاب هریک از این مواد باید با توجه به نیاز خاص بیمار، حجم ناحیه و پایداری ماده مورد نظر صورت گیرد.


  ژل‌های استاندارد برای برجسته‌سازی لب چه خصوصیاتی دارند؟


  بهترین ژل‌ها برای این ناحیه، ژل‌هایی هستند که حداکثر سازگاری بیولوژیک را با بدن داشته، واکنش‌های ایمنی بدن را تحریک نکنند و سرطان‌زا نباشند. با توجه به اینکه لب‌ها دارای خون‌رسانی بالایی بوده و کاملا متحرک هستند، پایداری ژل مورد نظر و حجم تزریق شده باید بسیار دقیق انتخاب شود.


  بهتر است از ژل‌های دایمی استفاده شود یا ژل‌هایی که پایداری کمتری دارند؟


  استفاده از ژل‌های پایدار و طولانی‌مدت به‌ویژه در اولین تزریق در مورد لب‌ توصیه نمی‌شود زیرا ممکن است با عوارضی از قبیل عوارض آلرژیک و یا ایجاد گرانولوم همراه باشد.


  ژل‌های جدید که این روزها استفاده می‌شود، چه جنسی دارند؟


  ژل‌های جدید از جنس هیالورونیک اسید هستند که برای لب کاملا مناسب است.
  دکتر حداد
  تزریق ژل اصفهان
  تزریق ژل لب اصفهان
  مزوتراپی اصفهان
  پاکسازی پوست اصفهان
  rf در اصفهان


  این تزریق‌ها در دور لب انجام می‌شود یا در بافت خود لب؟


  تزریق در لب را می‌توان برحسب نیاز بیمار فقط در خطوط دور لب انجام داده و یا اینکه حجم خود لب‌ها را نیز افزایش داد. در هر یک از موارد فوق باید میزان مصرف ژل و هزینه بیمار را مدنظر قرار دهیم. پیش از تزریق، معاینه بیمار و مشاوره بالینی بسیار مهم است. سابقه بیماری‌های قبلی و مصرف دارو باید پرسیده شود.


  این تزریق‌ها عوارضی هم دارند؟


  مانند هر تزریق دیگری در ناحیه صورت باید احتمال عوارض آلرژیک، درد حین تزریق و پس از آن، تورم و احتمال کبودی لب‌ها و حتی احتمال نتایج مطلوب مانند فقدان قرینگی (تزریق با حجم نامتناسب) در نظر گرفته شده و با بیمار در میان گذاشته شود. تجربه پزشک و تکنیک تزریق درست همراه با مشاوره بالینی پیش از تزریق موجب می‌شود که نتایج بالینی به خواست‌های بیمار نزدیک شود، هرچند که تامین ذهنیت بیماران به‌طور کامل اکثرا امکان‌پذیر نیست.


  اگر ژل‌ها جذب شوند، لب‌ بدفرم نمی‌شود؟


  خیر، پس از جذب ژل‌ها لب به فرم اولیه خودش بازمی‌گردد و هیچ تغییر فرم خاصی پیش نمی‌آید.


  امکان دارد ژل‌ها حرکت کنند و به نواحی اطراف لب پخش شوند؟


  بله، اگر ژل‌هایی که برای برجسته‌سازی لب استفاده می‌شود از انواع غیراستاندارد باشد امکان این عارضه وجود دارد، بنابراین اگر خانمی قصد این تزریقات را دارد باید حتما از ژل‌های استاندارد و با مارک معتبر استفاده کند.


  چه کسانی كاندیدای مناسبی برای تزریق ژل به شمار می‌آیند؟


  می‌توان تمامی افراد را کاندیدای مناسبی برای‌این روش درمانی دانست، زیرا احتمال آلرژی و عوارض جانبی وجود ندارد. اما مسلماً ‌اینکه کسی کاندیدای مناسبی برای‌این روش و یا هر روش زیباسازی دیگری هست یا خیر با معاینه پزشک، گرفتن تاریخچه پزشکی بیمار و همچنین بررسی بسیار دقیق ساختار چهره و طراحی برای ‌ایجاد تغییرات مناسب، تعیین خواهد شد.


  بار دیگر باید یادآور شد که ‌ایجاد هر تغییری در چهره، ولو با انتخاب یک روش معتبر، لزوماً به معنای به‌دست آوردن یک چهره مطلوب و زیبا نیست. انتخاب روش‌‌های زیباسازی کاری کاملاً تخصصی است و حتماً باید با توجه به فواید و مضرات روش درمانی، خواسته بیمار، آناتومی بیمار و شرایط فیزیکی و روحی روانی وی صورت گیرد تا بتوان آن را موفقیت‌آمیز دانست.


  دو اصل مهم در تزریق ژل به لب


  دو اصل مهم را در تزریق ژل‌ها باید به یاد داشته باشیم؛ اول اینکه برای تزریق این نوع ژل‌ها تنها و تنها متخصصان پوست و مو و جراحان پلاستیک صلاحیت دارند و تزریق این مواد به وسیله پزشکان عمومی، دندانپزشکان، حتی متخصصان بی‌هوشی‌ به صلاح بیماران نیست؛ چرا که در بسیاری از موارد اگر عارضه کم خطری هم در اثر تزریق ژل رخ دهد، متخصصان پوست و مو بهتر می‌توانند آن را کنترل کنند.


  گاهی به دنبال تزریق ژل فرد دچار عود تبخال می‌شود که پزشک متخصص آگاه باتجربه‌ای که دارد به راحتی می‌تواند آن را درمان کند و در غیر این صورت همین اتفاق می‌تواند موجب بر جای گذاشتن اسکار (جوشگاه) روی صورت شود.


  نکته دوم، آگاهی یافتن بیمار از نوع ماده تزریق شده است. پزشک برای بیمار باید توضیح دهد که از چند نوع ژل استفاده خواهد کرد، زمان ماندگاری آن چه مدت است و چه عوارض احتمالی وجود خواهند داشت. عوارض موقتی مانند قرمزی و کبود شدن کاملا طبیعی بوده و هیچ جای نگرانی نیست. از تزریق ژل‌های متفرقه و بودن نام و نشان جدا پرهیز کنید. در صورت امکان حتی نام ژل مصرف شده را نیز نزد خود یادداشت کنید تا اگر به هر دلیلی به پزشک متخصص دیگری مراجعه کردید، بدانید که چه ژلی برای شما تزریق شده و آیا از آن راضی بوده‌اید یا خیر. بنابراین دو اصل مهم در تزریق ژل عبارت‌اند از:


  تزریق توسط متخصص پوست یا جراح پلاستیک
  مصرف ژل‌های استاندارد و دارای تاییدیه‌های گوناگون جهانی و وزارت بهداشت ایران.
  نوع دیگر ژل‌ها که مصرف آنها شایع‌تر است، ژل‌های موقت است. از مهم‌ترین این نوع ژل‌های می‌توان به هیالورونیک اسید و هیدروکسی آپاتیت اشاره کرد. اولی حدود 6 ماه تا یک سال دوام دارد و دومی حدود یک تا دو سال. یک مزیت مهم این ژل‌ها این است که اگر به هر دلیلی فرد از تزریق ژل پشیمان شد، بالاخره اثر این مواد خواهد رفت اما در مورد ژل‌های دایمی پشیمانی سودی ندارد.
 7. ehdasgostar آواتار ها
  • |
  • permalink
  پایه چراغ خیابانی روشنایی چیست ؟
  پایه چراغ خیابانی روشنایی در کنار برج نوری یا برج روشنایی ، تقریباً یکی از مشهودترین و اصلی ترین ابزارها و سازه های روشنایی شهری است که از دیرباز مورد توجه و در دستور کار مدیران شهری بوده است . این محصول ویژه و خاص جهت نورپردازی محیطی در محل های حساسی چون خیابان ها ، اتوبان ها ، بزرگراه ها ، فضاهای باز شهری ، کارخانجات ، فضاهای صنعتی ، پارکینگ های ماشین و کاربر داشته ، امنیت این اماکن را در تاریکی شب تامین می کند . جهت معابر کوچکتر و محیطهایی نظیر پارکها از پایه چراغ هایی با ارتفاع کمتر ( حدود 3 متر ) استفاده می شود که پایه چراغ پارکی نامیده می شوند . برج روشنایی
  فارغ از انواع ، مدل های تولید و مشخصات فنی پایه چراغ خیابانی روشنایی ، به طور کلی در طراحی این محصول نکات ویژه ای وجود دارد که حتماً باید رعایت شود . در ذیل به تعدادی از آنها اشاره می کنیم .


  نکات مهم در طراحی پایه چراغ خیابانی روشنایی :
  تعیین ارتفاع درست سازه بر مبنای نور مورد نیاز موقعیت جغرافیایی ، مقدار ترافیک و تردد افراد
  تعیین مشخصات فنی درست ( ضخامت ورق ، نوع چراغ ها ، نوع فونداسیون و حجم آن ، نوع پوشش ، دهانه پایین و بالا و … )
  تعیین فاصله درست نصب پایه ها نسبت به هم و تامین پایه ها به تعداد لازم
  ایجاد طیف نور با لوکس ، دانسیته و حجم مناسب و به صورت یک دست و یکنواخت در بهترین حالت خود ، به صورتی که خیرگی و سایه محسوسی را ایجاد نکند . روشنایی معابر
  در حد امکان ، قرار نگرفتن منبع نوری در مقابل دید راکبین و رهگذران
  متناسب با بادهای منطقه ای و نیروهای محیطی و جغرافیایی محل
  رعایت جنبه های ارگونومی محیطی : تاثیر درست و مثبتی که طراحی مناسب محیط کار ، تجهیزات ، سطح ایمنی و بهداشت در رضایت و بهبود بهره وری دارد ارگونومی نامیده می شود . احداث گستر
  رعایت جنبه های فیزیولوژی محیطی : تاثیر عوامل محیطی مثل روشنایی ، صدا ، رطوبت ، گرما ، سرما و … بر فیزیولوژی بدن انسان دارد .
  بررسی محیط از نظر وجود موانع طبیعی مثل درخت و تپه ماهور
  تعیین تعداد براکت ( دستک ) مورد نیاز و تعیین دقیق جهت آنها پایه چراغ
  انواع پایه چراغ خیابانی روشنایی :
  از نظر ظاهری پایه چراغ خیابانی روشنایی در دوسته کلی ساده و دکوراتیو تولید می شوند .دکل صاعقه گیر  پایه چراغ خیابانی ساده :
  پایه های ساده از جنس فولاد ST37 بوده که با مذاب روی ( گالوانیزه گرم ) یا رنگ های هوا خشک ( اپوکسی ) پوشانده می شوند . در جاده های بین شهری که نیاز به دکوراسیون کردن و زیبایی خاصی نیست از این نوع پایه ها استفاده می شود . از نظر قیمت و صرفه اقتصادی هم ، دارای قیمت پایین تر بوده و مقرون به صرفه تر هستند .


  پایه چراغ خیابانی دکوراتیو :
  علاوه بر تمام مشخصات فنی و اصولی که ذکر شد ، دارای شکل ظاهری بسیار مدرن و چشم نوازی هستند و از متریال های لوکس تری هم در تولید آنها استفاده می شود . عموماً سطح مقطع آنها به وسیله کاورهای چدنی ( داکتیل ) یا آلومینیومی پوشانده می شود . این کاورها قبلاً به وسیله نرم افزار های قدرتمند و طراحان زبر دست طراحی و ریخته گری می شود و دارای اشکال بسیار به روز و دارای تناسب گرافیکی با محیط پیرامونش می باشد . پایه دکوراتیو روشنایی


  قیمت پایه چراغ خیابانی روشنایی :
  به علت تشابه در متریال و استفاده از طرح های مشابهی که کارخانجات تولید تجهیزات روشنایی در کشور استفاده می کنند ، معمولاً پایه چراغ ها خیلی تلرانس و تفاوت قیمتی فاحش ندارند ، اما جدا از بحث بعضی از سود جویان که همواره برای کسب سود بیشتر کیفیت را فدای قیمت پایین تر می کنند ، تفاوت قیمت درست تابع مواردی است که در ذیل عنوان می شود :
  ضخامت ورق استفاده شده در سازه
  نوع خم و کیفیت خمکاری پایه چراغ خیابانی
  تعداد قطعات تشکیل دهنده سازه ( 2 تکه یا سه تکه )
  نوع و کیفیت گالوانیزه
  اندازه مقطع پایین و بالا
  وزن سازه
  تعداد براکت
  نوع رنگ کاری و مارک رنگ استفاده شده
  تعداد سفارش
  در صورت دکوراتیو بودن ، جنس آلومینیوم و چدن استفاده شده
  نوع وات و برند چراغ به کار رفته در پایه
  با توجه به توضیحات فوق می توان این مطلب را دریافت که تولید این پایه ها امری کاملاً علمی ، تخصصی ، فنی و تجربی است ، لذا دوستان محترم که متقاضی خرید همچین پایه هایی هستند ، لطفا! به هنگام خرید و استعلام قیمت ، حتماً سعی کنند با مشخصات فنی مشخص شده دقیق ( Details ) به صورت فنی و با دید باز اقدام به قیمت گیری کنند .
  تولید پایه چراغ خیابانی روشنایی :
  تولید پایه چراغ های خیابانی بسته به شرایطی که ذکر شد و نظر کارشناس مربوطه می تواند در ارتفاع بین 6 الی 12 متر صورت گیرد . سطح مقطع این پایه ها در دو نوع دایره ای ( لوله ای ) و چند وجهی ساخته می شود . قیمت میله پرچم
  نحوه مونتاژ پایه ها هم بسته به نوع و سبک سفارش در دو نوع اورلپ ( همپوشان یا در هم رفتگی ) و جوشکاری شده می باشد . پوشش بدنه سازه نیز در دو حالت گالوانیزه گرم ( غوطه ور شدن در وان مذاب روی ) با قطر 80 میکرون و یا استفاده از رنگ اپوکسی هواخشک می باشد، که هر کدام مزایا ، معایب و همچنین قیمت مخصوص به خود را دارند که در اینجا خیلی وارد این مقوله نمی شویم .


  براکت یا دستک نگهدارنده چراغ ها بسته به مقصود و هدف ما از نواحی نورپردازی می نواند به صورت یک طرفه ، دو طرفه و چهار طرفه تعبیه شود .


  نصب پایه چراغ خیابانی روشنایی :
  نصب پایه چراغ خیابانی مثل بقیه سازه های روشنایی در دو مرحله انجام می گیرد : برج روشنایی استادیومی


  اجرای فونداسیون
  مونتاژ و علم کردن پایه
  فونداسیون پایه چراغ خیابانی را می توانید به دو حالت فونداسیون ریختگی و فونداسیون آماده تهیه کنید . نوع و ابعاد فونداسیون بستگی به ارتفاع سازه ، وزن سازه ، نوع خاک محل نصب ، میزان نیروهای وارده خارجی به سازه ( از قبیل شرایط آب و هوایی ) دارد .


  مدلهای پایه چراغ خیابانی روشنایی :
  جهت رویت انواع مدلهای پایه چراغهای خیابانی و اطلاعات فنی ذقیق آنها روی لینک پایه چراغ خیابانی و جهت رویت نمونه کار پایه چراغ خیابانی را کلیک کنید . برای عزیزانی که از کشور عراق این مقاله را مطالعه می کنند ، خواندن مقاله پایه عراقی لوله ای تیر برق مشبک را پیشنهاد می کنیم .
 8. meysamn آواتار ها
  • |
  • permalink
  هزینه لیزر کیست مویی چگونه تعیین می شود

  کیست مویی در مراحل اولیه نیازی به درمان خاصی ندارد و با تخلیه آن می توان درمان نمود. اما با پیشرفت این بیماری، تخلیه کیست به بهبود بیماری کمک نخواهد کرد و بیمار باید تحت مداوا قرار گیرد و کیست با روش لیزر یا جراحی برداشته شود. در تحقیقاتی که بر روی بیماران مبتلا به کیست مویی که با لیزر درمان شده بودند، انجام شد، درصد موفقیت و میزان رضایت بیماران از این عمل خیلی بیشتر از روش های سنتی جراحی بود. به همین منظور بسیاری از پزشکان این نوع روش درمان را به دلیل مزایای آن به بیماران خود پیشنهاد می دهند. هزینه لیزر کیست مویی به عوامل متعددی بستگی دارد. این عوامل عبارتند از:
  • نوع بیمه درمانی
  • تبحر جراح و تیم جراحی
  • امکانات بیمارستان یا کلینیکی که عمل لیزر در آن انجام می شود.
 9. moqeyse آواتار ها
  • |
  • permalink
 10. moqeyse آواتار ها
  • |
  • permalink
  در ضمن اگر به وکیل پایه یک دادگستری حرفه ای در تهران نیاز دارید موسسه حقوقی روشنی معز در خدمت شما دوستان عزیز می بادش.
  وکیل در تهران
  وکیل در کرج
  وکالت در تهران
  وکالت در کرج

  وکیل مهاجرت
  وکیل خانواده

 11. hamkaransms آواتار ها
  • |
  • permalink
  همکاران اس ام اس برای آینده برنامه ریزی شده، با رویکردی هوشمند به منظور ارائه پنل اس ام اس تبلیغاتی و خدماتی متناسب با نیازهای منحصر بفرد هر یک از کاربران.