هدف
ما باور داریم که یادگیری، باید برای همه راحت و در دسترس باشد. خدمات آموزش آنلاین باعث ارزان و در دسترس بودن می شود. آقا اجازه بزرگترین شبکه آموزشی اساتید، آموزشگاه ها، و هزاران جزوه با ارزش است، که سبب در دسترس قرار گرفتن و یادگیری در دورترین نقطه ایران می شود.

معرفی
آقا اجازه یك سامانه آنلاین خدمات آموزشی است و ابزاری است برای آموزشگاه ها، موسسات آموزشی، اساتید و دانش پذیران كه می خواهند به راحتی كلاس آموزشی خود پیدا و در آن شركت كنند. اگر با ما هم راهید و معتقدید كه معرفی و ثبت نام كلاس ها بصورت آنلاین به كسب و كار شما كمك می كند می توانید، این سرویس را امتحان كنید.
در این سامانه اطلاعات مربوط به پروفایل استاد یا آموزشگاه و كلاس های حضوری و آنلاین به آسانی در معرض دید همگان قرار می گیرد. اطلاعاتی همچون زمان كلاس، اطلاعات برگزار كننده كلاس، موضوع آموزش، نحوه و مبلغ كلاس كه برای دانش پذیران مهم اند را ثبت و صفحه اختصاصی مربوط به كلاس آموزشی خود را ایجاد و مدیریت نمایید.
سامانه آقا اجازه به نحوی طراحی شده است تا برگزار کنندگان كلاس های آموزشی و کارگاه‌های آموزشی، بتوانند كلاس های خود را به آسانی تعریف کرده و کارهای مدیریت كلاس را به سیستم سامانه آقا اجازه بسپارند.
شما می توانید به چندین هزار استاد و آموزشگاه دیگر بپیوندید و یکی از برگزار كنندگان كلاس های موفق در موضوع آموزشی خود باشید.
اگر دانش پذیر هستید، به راحتی میتوانید بهترین كلاس آموزشی خود را پیدا و در آن ثبت نام كنید، نظر بدهید، و در پیدا كردن بهترین استاد و آموزشگاه به دیگر دانش پذیران كمك كنید. اگر هم از كلاس خود ناراضی بودید آن را با ما در میان بگذارید تا شهریه آن به شما عودت گردد. لیست بزرگ و متنوع از كلاس های موجود در آقا اجازه به شما امكان خواهد داد تا به سادگی به دنبال علایق ‌تان بروید و در هر كلاسی خواستید ثبت نام و شرکت كنید و سطح علمی خود را ارتقا دهید و پیش ‌رفت کنید ...
چه استاد یا آموزشگاه باشید و چه دانش پذیر، شما عضوی از خانواده‌ی آموزشی كشور هستید و ایده و نظرتان برای ما بسیار مهم است. برای انتقال نظرتا و پیشنهادات، با ما تماس بگیرید.

ویژگیهای آقا اجازه
تعریف پروفایل اختصاصی در سامانه: میتوانید به راحتی اطلاعات خود را در سامانه آقا اجازه ثبت کنید تا پروفایل اختصاصی شما در صفحه ای ویژه نمایش داده شود. با این امکان قابلیتهایی همچون نظردهی برای هر استاد یا آموزشگاه توسط کاربران و امتیاز گیری از آنان و نتیجتن در جذب دانشپذیران موفقتر باشید.

تعریف آسان كلاس و کارگاه آموزشی: با آقا اجازه میتوانید خیلی سریع و راحت كلاس خود را تعریف کرده و صفحهای اختصاصی برای معرفی آن كلاس در اختیار داشته باشید. صفحه كلاس شما شامل اطلاعاتی مانند روز و ساعت شروع و پایان كلاس، قیمت، آدرس محل برگزاری در صورت حضوری بودن و موارد مهم دیگر خواهد بود.

جذب سریع مخاطب: آقا اجازه ابزاری را در اختیار شما قرار میدهد تا با استفاده از آن، بتوانید از شبکههای مختلف برای تبلیغ و اطلاعرسانی كلاس خود استفاده کنید. ما میدانیم که شما هر چقدر سریعتر ظرفیت كلاس تان را پر کنید، وقت بیشتری دارید تا با تمرکز روی محتوای كلاس، کلاس با کیفیتتر طراحی و اجرا کنید.

گزارش لحظه به لحظه كلاس: با آقا اجازه شما میتوانید در هر لحظه ببینید چند نفر در كلاس یا کارگاه آموزشی شما ثبتنام کرده و کدام یک از کانالهای اطلاعرسانیتان فعالتر بوده است. به اینترتیب میتوانید مدیریت بهتری روی كلاس تان داشته باشید.

امکان تعریف کد تخفیف: شما میتوانید برای كلاس ها و کارگاه های آموزشی خود، کد تخفیف ایجاد کنید.

نمایش كلاس ها در سایت شما: برای استفاده از آقا اجازه لازم نیست که کاربران وبسایت شما به آقا اجازه مراجعه کنند. میتوانید با ایجاد یک كلاس و کپی کردن کد ارائه شده از طریق سایت آقا اجازه و قراردادن آن در وبسایتتان، مخاطبین تان را از طریق وب سایت خودتان ثبت نام کنید.

گزارش عملکرد بعد از هر كلاس: تمامی اطلاعات ثبت نام کنندگان، تعداد بازدیدها و میزان فروش، در پنل کاربری آموزشگاه یا استاد موجود به صورت لحظهای موجود است. هر زمان که به این اطلاعات نیاز داشتید، میتوانید به آنها دسترسی پیدا کنید.

خدمات برای دانشپذیران

ساده ترین راه پیدا کردن استاد و آموزشگاه های نزدیک شما
مشاهده و ثبت نام در لیست کلاس ها
بیشترین تخفیفات در ثبت نام کلاس ها
تخفیف ویژه برای معرفی به استاد مجرب
پرسش و پاسخ با استاد یا آموزشگاه
قدرت انتخاب بر اساس درجه بندی اساتید و آموزشگاه ها


خدمات برای اساتید و آموزشگاه ها

بهترین روش کسب درآمد برای اساتید و آموزشگاه ها
معرفی رایگان استاد و آموزشگاه ها
معرفی رایگان كلاس ها و کلاس های اساتید و آموزشگاه ها
برگزاری کلاس های آنلاین
نمایش پروفایل برای بیش از 1000 نفر در روز
پرسش و پاسخ با دانش پذیران
ارتباط با دانشپذیر و مدیریت ثبت نام در کلاس ها
امتیاز گیری و بالا رفتن رتبه در سامانه