وب دانش | تلاشی جدی در جهت اعتلای دانش وب فارسی


هدف وب دانش

گروه وب دانش با هدف و ایدۀ اعتلای دانش عمومی و تخصصی کاربران وب فارسی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای و کاملا کاربردی نموده است که در کنار آن بتواند وب مسترها و مدیران سایتها و علاقمندان به اینترنت، طراحی، کدنویسی و برنامه نویسی، ایده پردازی و خلق آثار هنری وب مدار و هر آنچه که به حیطه وب مربوط می شود را دور هم جمع کند تا ضمن اموزش علوم وب، با هم اندیشی بتوانند در راستای اعتلای دانش وب فارسی قدمی بردارند. همین قدمهاست که می تواند کشور عزیزمان ایران را در دنیای مجازی که هیچ محدودیتی ندارد سرافراز کند.
ما کیستیم؟

ما کسی نیستیم جز خود شما! یعنی این شما هستید که دوره ها را برگزار می کنید (پیشنهاد دوره)، این شما هستید که در دوره ها شرکت می کنید و می آموزید، این شما هستید که هم اندیشی می کنید و این شمایید که دانش وب در کاربران فارسی زبان را توسعه می دهید. تنها کاری که ما کرده ایم، فراهم آوردن محیطی است که بتوانید از هرکجای ایران به راحتی سفر کرده و یک هفته بدون دغدغه را بگذرانید. وب دانش فقط یک هیئت هماهنگی دارد که کلاسها و برنامه ها را هماهنگ می کنند و چند مسئول که رسیدگی به امور ثبت نام و پیگیری سایر برنامه های دانشپذیران را برعهده دارند. چند نفر هم بصورت افتخاری با این گروه همکاری می کنند.
چشم انداز وب دانش چیست؟

دورنمای خدمات وب دانش در چند مورد خلاصه می شود :

  • رسیدن وب فارسی به جایگاهی قابل قبول در جهان
  • آشنا سازی کاربران وب فارسی با مهارتهای اولیه و سپس تخصصی وب با حداقل هزینه ها
  • نهادینه سازی قانون کپی رایت و حقوق مولف و سرقت ادبی در فضای وب
  • ایجاد جامعه ای دوستانه شامل کاربران وب فارسی
  • تمرکز زدایی منطقه ای در فعالیت های دانش محور در وب فارسی
  • و در نهایت، تبدیل شدن اینترنت و دانش وب از یک “انتخاب” به یک “الزام”

وب دانش با آغوش باز پذیرای ایده ها، نظرات و پیشنهادات، دعوت به همکاری و هرگونه امور عام المنفعه در زمینه اعتلای دانش وب فارسی است.
هرگونه درخواست و پیشنهاد همکاری از سرتاسر کشور با استقبال زیاد پذیرفته می شود زیرا هدف، اعتلای دانش است و بس.شما دعوت شده اید تا مهارتهای وب را یاد بگیرید

وب دانش در راستای اعتلای دانش عمومی و تخصصی کاربران وب فارسی، اقدام به برگزاری دوره های آموزش علوم وب کرده است که این دوره به صورت ۶ روز در هفته بوده و در طول مدت برگزاری هر دوره، اقامت و رفت و آمد دانشپذیران در شهر مشهد کاملا رایگان بوده و تمامی تلاش این است که دانشپذیران از هر کجای ایران که باشند، با خاطری آسوده به یادگیری حضوری علوم وب بپردازند.

محل برگزاری دوره ها

مشهد، بلوار هاشمیه، نبش هاشمیه 26،
ساختمان پزشکان، واحد 52
تماس : 05138821727
info@webdanesh.com