دکتر کو ایجاد شده تا مشکل جستجوی پزشکان، مراکز درمانی، تغییر اطلاعات تماس و همچنین عدم اطلاع مردم از ایجاد مراکز درمانی جدید و انواع رشته های پزشکی را برطرف کند.


درباره ی دکتر کو

هدف اصلی ما در دکتر کو، طراحی و توسعه ی سیستم های کاربردی ست.
یکی از مشکلات مردم در حوزه ی سلامت، جستجوی دکتر مناسب در رشته ی کاری مورد نظر است و در طرف مقابل هم یکی از مشکلات بزرگ پزشکان، معرفی خود به مردم و ایجاد یک ارتباط بلند مدت با آنهاست. اما در این بین مشکلات گوناگونی وجود دارند که کار را برای دو طرف سخت و سخت تر میکنند .
یک بیمار یا نزدیکان او ناچار است خیابانهای شهر را به دنبال دکتر بگردد و یا از طریق تلفن، از 118 و یا آشناهای دور و نزدیک سراغ او را بگیرد اما در نهایت نمیتواند از بین نتایجی که پیدا کرده انتخاب درستی داشته باشد و گاه شخص جستجو کننده اطلاعات بسیار کمی نیز در حوزه سلامت داشته و به همین ترتیب تصمیم گیری در انتخاب، دشوار و دشوارتر می شود.
یک دکتر خوب و توانا اگر تازه فارغ التحصیل شده باشد به سختی میتواند خود را به جامعه معرفی کند و یک دکتر هم که سالهاست فعالیت میکند با مشکلات تغییر آدرس و عدم ارتباط همیشگی با بیماران و مراجعین روبه روست.
در نظر بگیرید یک دکتر در تاریخ خاصی به سفر کاری برود و یا اینکه یک دکتر نیاز داشته باشد تا به مراجعین قبل از حضور در مطب چیزی را اطلاع دهد تا این روند خسته کننده، به علت عدم اطلاع مراجعه کننده از آن اطلاعیه و رفت و برگشت های ناشی از آن خسته کننده تر نشود.
از طرف دیگر مشاغل مربوط به حوزه سلامت نظیر آزمایشگاهها، داروخانه ها، تجهیزات پزشکی و پروتز مصنوعی و ... هم به همین ترتیب مشکل معرفی و اعلام خدمات خود به مردم را دارند.
دکتر کو آمده است تا این مشکلات رفع شود و مردم به سادگی بازکردن قفل گوشی خود بتوانند با آسودگی و به دور از ترافیک و شلوغی و دردسر های دیگر، درمورد نیاز های خود در حوزه سلامت اطلاعات ارزشمندی کسب کنند و نیز دکترکو آمده است تا بین مرم و پزشکان و مشاغل حوزه سلامت یک ارتباط همیشگی به وجود آید.
ما به خدمت برای هموطنان عزیزمان افتخار میکنیم و اعلام میکنیم که این سرویس و امکانات آن به صورت کلی رایگان می باشد و برای همیشه نیز رایگان خواهد ماند.
درصورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل با تلفن تماس و شناسه تلگرام زیر در ارتباط باشید:
09189303400
@behzad_amz