بلیط بین موتور جستجوی کلیه بلیط ها با کاربری آسان و امکاناتی خلاقانه و منحصر به فرد است. اغلب اوقات در مسیرهای پر ترافیک مانند تهران – مشهد، ظرفیت قطار و هواپیما تکمیل است و کاربر می بایست برای خرید بلیط، دائم به سایت مراجعه تا به محض خالی شدن بلیط مورد نظر، برای خرید اقدام کند و این کار باعث اتلاف زمان او می گردد.
بلیط بین راه حلی هوشمندانه برای رفع این مشکل ارائه نموده است. کاربر می تواند با استفاده از «خبرم کن» به طور لحظه ای و خودکار از تغییرات ظرفیت و قیمت بلیط مورد نظر آگاه و در زمان خود صرفه جویی نماید. علاوه بر این سرویس های دیگری نیز در حال آماده سازیست که به مرور زمان، هر یک ارائه خواهد شد…


بلیط بین محصول شرکت نوآوران سپهر فناوری اطلاعات کیمیا به شماره ثبت ۵۰۱۳۱۷ تحت مجوز شرکت خدمات مسافرت هوایی جمیل سیر توس به شماره 8043 که تا تاریخ 1397/01/14 معتبر است، فعالیت می نماید.

باور اینکه در کوتاهترین زمان، بهترینو انتخاب کنیم، همیشه لذت بخشه. ما با 'بلیط بین' قصد داریم خرید بهترینبلیطو آسون و شروع یه سفر رویایی رو برای همه به ارمغان بیاریم.

نوآوری و خلاقیت

خبرم کن

نرم افزارها و سایت¬های زیادی به طور آنلاین بلیط هواپیما ارائه می کننن. این روش زمان خرید بلیطو به شدت کاهش میده. یکی از مشکلات رایج کاربران، نیاز به مراجعه مکرر برای مشاهده تغییرات قیمت و ظرفیت پروازهاست. ' بلیط بین' راه حلی هوشمندانه برای رفع این مشکل ارائه کرده. تنها کافیه با کلیک بر نماد از تغییرات لحظه ای قیمت و ظرفیت بلیط مورد نظر، مطلع بشین. علاوه بر این می تونین حداکثر قیمت بلیط مطلوبو تعیین کنین تا در صورتی که بلیطی با قیمتی کمتر ارائه بشه، به شما پیغام بدیم.

به دیگران بگو ...

شما می تونین با کلیک بر نماد به اشتراک گذاری اطلاعات پرواز مطلوب را از طریق سامانه های پیام رسان مثل تلگرام، پیامک و ... به سایر افراد اطلاع بدین.

امکانات

✓ امکان محدود کردن نتایج جستجو بر اساس محدوده قیمت، نوع بلیط، ساعت پرواز و خط هواپیمایی

✓ امکان پیگیری خرید و دریافت بلیط در برنامه، ایمیل و یا فکس

✓ امکان استرداد بلیط بر اساس قوانین

✓ مرتب سازی بلیط ها بر اساس قیمت و زمان

✓ تیم پشتیبانی 24 ساعته


بنیانگذاران :
علی فولادی طوسی، رضا فولادی طوسیآدرس تهران- بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنا شمالی، شتابدهنده تکتلفن ۰۲۱-۲۲۵۰۹۷۸۷
ایمیل info@blitbin.com