درباره ما

بپرسیم حاصل مطالعات، بررسی و تلاش های چندین ماهه ایست که به شکل پیوسته درباره انجام و نحوه اجرایی کردن این ایده در ایران، و کاربردی کردن آن برای کاربران ایرانی به انجام رسیده است.
اما این ایده چیست؟ ذهن کنجکاو بشر همواره در پی این بوده است تا با بررسی سلایق و نظریات دیگران به بهترین راه ها و ایده ها دست پیدا کند. به همین خاطر روزانه ده ها و صدها نظرسنجی و پرسشگری انجام می شود تا با بررسی جامعه و نمونه ها نظر دیگران را در مورد هر چیزی دانست. زیرا تنها با تکیه بر خرد جمعی است که می توان جامعه ای شکوفا و پیشرو داشت.
ایده بپرسیم در سال ۹۳ شکل گرفت و پس از چندین ماه مطالعه جمعی ماهیت آن اینگونه بنا شد تا بتواند نقش بسزایی در بهبود کیفیت زندگی مردم داشته باشد و این بهبود نیازمند کمک و همیاری هموطنان خوب کشورمان می باشد.
پیاده سازی و ارائه امکانات در بپرسیم به دلیل ماهیت استارتاپی بودن آن زمان بر بود و البته این تاخیر توانست پروژه را در چندین شاخصه ی مختلف بهبود ببخشد و پروژه ای کامل و شاخص را ارائه کند.
شاید همواره برای شما سوال پیش آمده باشد که دیگران درباره وقایع و اتفاقات و هرچیزی که مربوط سبک زندگی باشد چه نظری دارند. بپرسیم سعی دارد تا نظر کاربران درباره محصولات مصرفی، اتفاقات، زندگی، رفتارها، علایق و سلایق و به طور کلی هر رویدادی در پیرامون آنها بپرسد تا به تحلیل و بررسی و جمع بندی آنان بپردازد.
نتایج به دست آمده صرفا برای این است که به اطلاع همگان برسد تا سهمی در اطلاع رسانی و چه بسا بهبود بخشیدن و تعالی جامعه و مردمان جامعه داشته باشد.
ما همچنین برای قدردانی از سهمی که افراد در این کار دارند به طور دوره ای با برگزاری قرعه کشی جوایزی به آنان اهدا خواهیم کرد. اطلاعات بیشتر درباره نحوه کار بپرسیم را در صفحه راهنما و یا سوالات متداول می‌توانید بیابید.
اطلاعات شخصی کاربران در بپرسیم به طور اختصاصی حفاظت خواهند شد، و ما تمام تلاش خود را در این راستا انجام داده ایم. اطلاعات بیشتر در این باره را در صفحه سیاست های بپرسیم می‌توانید بخوانید.تماس با ما

  • پشتیبانی کاربران فقط از طریق ایمیل امکان پذیر است.
  • ۰۲۱-۲۸۴۲۵۵۰۴
  • ۰۲۱-۲۸۴۲۵۵۰۳
  • info[at]beporsim.com

اینجا را چه کسانی ساختند؟


داود مظفری
ایده پرداز و توسعه دهنده وب
در حال تحصیل (احتمالا تا ابد) ولی علاقمند به آی‌تی و تخصص در توسعه و برنامه‌نویسی وب با ایده‌های بسیار زیاد! مسئولیت اشتباهات به عهده وی است.یاسر حمزه لوی
مشاور کسب و کار
او در رشته های مدیریت صنعتی و شهری تحصیل کرده و صاحب کسب و کارهای آنلاینی است که جزوی جداناپذیر از زندگیش است.
انصار خوگر
روانشناس اجتماعی
دانشجوی اسبق کامپیوتر و دانشجوی کارشناسی ارشد روان‌شناسی که به تحقیقات جامعه‌شناسی و روان‌شناسی علاقه دارد. ردپای وی در گزارش‌ها و سوالات ما مشخص است.
جعفر خاک‌پور
مهندس داده
وی بیشتر عمر خود را غرق در بیگ دیتا گذرانده و استاد بدست آوردن بهترین نتیجه از بی‌ربط ترین اطلاعات برای ارائه آمار است.
پرهام سلطانی
توسعه دهنده اندروید
دانشجوی رشته علوم کامپیوتر با تخصص رباتیک و اندروید٬ بسیار باهوش و فعال، او را می توان در اغلب مسابقات داخل و خارج کشور پیدا کرد!
محمد زارع
توسعه دهنده رابط کاربری
دانشجوی مهندسی فناوری اطلاعات با تخصص توسعه وب، متمرکز و خلاق و دقیق. او را در اغلب پروژه های دیجیتال تیم می توان یافت!
هاله عباس زاده
مشاور بازاریابی و تبلیغات
فارغ التحصیل از در دو رشته کاملا بی ربط به وب و مارکتینگ، دارای چند شغل متفاوت با انرژی زیاد در تبلیغات و سایر موارد مرتبط با آن.
ستاره اَرانی
روابط عمومی
کارشناس مکانیک و دانشجوی مدیریت تکنولوژی، عاشق انسان ها و حیوانات، کنجکاو به همه مسائل و مسلط به روابط اکوسیستم.