انتخاب کن

به فناوری‌های روز علاقه‌مندی؟ دنبال مطالبی هستی که در پیشرفت کسب و کار کمکت کند؟ یا نگران سلامتی‌ات هستی و آخرین مطالب سلامت و تغذیه را دنبال می‌کنی؟ مخاطب هر موضوعی که باشی، ناملیک اینجاست تا بهترین و تازه‌ترین مطالب روز را برایت بخواند. دسته‌بندی مورد نظرت را انتخاب کن و آخرین اخبار و مقالات آن حوزه را در قالب پادکست #بشنو


لیست پخش بساز

هر روز چندین پادکست با موضوعات مختلف در ناملیک منتشر می‌شود. ممکن است عنوان پادکستی برایت جذاب باشد اما فرصت کافی برای شنیدنش نداشته باشی. کافیست پادکست مورد نظرت را به لیست پخش اضافه کنی تا هر وقت فرصت داشتی، از طریق سایت یا اپلیکیشن موبایل ناملیک آن را بشنوی. برای استفاده از قابلیت لیست پخش، همین حالا در ناملیک ثبت‌نام کن.


آفلاین گوش بده

در طول روز زمان‌های مرده‌ای هست که نمی‌دانیم چطور از آنها استفاده کنیم. مثل ساعات رفت و آمد به محل کار. در سواری‌های طولانی در مترو، یا پشت ترافیک سنگین اول صبح و دم غروب. تو از این ساعات چطور استفاده می‌کنی؟ دسترسی نداشتن به اینترنت، گزینه‌هایمان را محدود می‌کند. خوابیدن، بازی کردن و گوش دادن به موسیقی همه انتخاب‌های خوبی‌اند. گوش دادن به ناملیک هم گزینه‌ایست کنار همه این گزینه‌ها. کافیست پادکست‌های مورد علاقه‌ات را دانلود کنی تا در مواقع این چنینی، بدون نیاز به اینترنت و بصورت آفلاین آنها را بشنوی.