معرفی شرکت
شرکت "داده پردازان فن آوری اطلاعات و ارتباطات جم" (فاواجم) با گرد هم آمدن زبده ترین دانش آموختگان دانشگاههای ایران و دانشگاههای معتبر جهان و متخصصین کارآزموده در حوزه فنآوری اطلاعات توانست به عنوان یک شرکت دانش بنیان تاسیس گردد. فاواجم در مدت کوتاهی با تکیه بر توان فنی بالا و ساختار مدیریتی کارآمد، توانست در پروژه های ملی حضور یافته و آنها را با موفقیت به پایان برساند. در همین راستای تلاش و موفقیت گروه تا جایی رسید که توانست قدم به عرصه های بین المللی گذاشته و به کشورهای مختلف از اقصی نقاط دنیا خدمات تخصصی در حوره فنآوری اطلاعات ارائه نماید . در حال حاضر، شرکت در حوزه فنآوری اطلاعات از شرکت های پیشرو در این صنعت میباشد.از بارزترین خصوصیات شرکت فاواجم میتوان به دانش، تخصص و تجربه اعضای هیئت مدیره نامبرد که هرکدام دارای مدارک تخصصی و تجربه های ملی و بین المللی در حوزه شبکه، امنیت و فنآوری اطلاعات میباشند.
اهداف و چشم انداز
فاواجم با هدف ایجاد رویکرد کاربردی و متمایز در زمینه ارائه محصولات و خدمات متنوع در حوزه شبکه، امنیت و فنآوری اطلاعات تاسیس گردیده و تحقیق، توسعه ،بومی سازی دانش و نیز ارتقاء سطح فنآوری اطلاعات کشور از مهمترین اهداف اصلی شرکت میباشد. بهمین منظور چشم انداز اصلی شرکت، استفاده از تکنولوژی های روز دنیا جهت تامین نیازهای مشتریان و سرلوحه قراردادن آن در راستای ارتقاء نام فاواجم در بین شرکتهای برتر میباشد.
معرفی مدیران و پرسنل
هیئت مدیره فاواجم بهمراه مدیران و پرسنل کارآزموده خود توانسته است، پروژه ها را به بهترین نحو ممکن به انجام رساند و این مهم، فاواجم را محیطی پویا و شرکت را مجموعه ای عملگرا نموده است. مدیران و پرسنل فاواجم امید آن دارند تا در آینده نزدیک با تکیه بر دانش، تجربه و تخصص خود بتوانند سهم قابل توجهی از بازار فنآوری اطلاعات کشور را به خود اختصاص دهند.
اعضاء تشکیل دهنده تیم های تخصصی فاواجم، همواره ترکیبی از افراد جوان و با تجربه بوده است و علت اصلی این نوع تفکر، تلفیق قدرت جوانی و تجربه میباشد، که میتواند بهترین نوع چیدمان برای تشکیل یک گروه دانش بنیان را دارا باشد.
فاواجم همواره خدمات خود را به شرکتهای داخلی و خارجی ارائه کرده است.
ایران -تهران، خیابان شریعتی، خیابان خواجه عبدالله، کوچه کوروش، پلاک 1 ، طبقه2 ، واحد 4 اداری
ایمیل شرکت :
info@favajam.com
پشتیبانی:
support@favajam.com
تلفن: 22848041-021