درباره ما

فعاليت‌هاي تحقيقاتي پايه براي شکل‌گيري ابر XaaS به سال‌هاي اوليه ظهور اين فناوري در عرصه جهاني برمي‌گردد. به نحوي‌که بکارگيري اين مطالعات و پژوهش‌هاي گسترده در کنار قابليت‌هاي بسترهاي نرم‌افزاري متن‌باز، منجر به پياده‌سازي فناوري رايانش ابري با استفاده از توان متخصصين داخلي و بدون وابستگي به شرکت‌های بين‌المللي شده است. بر اين اساس، نتايج این تحقیقات در سال 93 با ارائه خدمت ابری در لايه زيرساخت به عنوان سرويس وارد فاز عملياتي شد که با موفقيت آميز بودن و عملكرد فراتر از انتظار دانش فني خلق شده در مقايسه با دیگر نمونه‌های داخلی، XaaS مورد توجه ويژه قرار گرفت و هم‌اكنون مفتخريم كه پس از ورود به عرصه رقابت و به پشتوانه تلاش و پشتكار فراوان، توانسته‌ايم با فراهم‌كردن خدمات ابري به مفهوم واقعي و علمي آن در ايران، امكان تجربه استفاده از اين خدمات و بهره‌گيري از مزاياي آن را براي كسب و كارها و سازمان‌هاي داخلي ميسر سازيم.

تعاملات راهبردی XaaS

وجود تعاملات راهبردی در حوزه‌های تحقیق و توسعه و گسترش خدمات با پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، سبب شده است XaaS به عنوان یکی از سرویس‌های مورد حمایت این پژوهشگاه فرآیندهای توسعه خدمات دانش محور را همواره در دستور کار خود قرار دهد.

چرا نام XaaS را برگزیدیم؟

گویایی XaaS در بیان دو ویژگی اصلی سرویس باعث شد که آن را به عنوان بهترین شناسه برای خود برگزینیم. نخست آنکه XaaS مخفف یکی از پایه‌ای‌ترین مفاهیم در مباحث ابری یا Everything as a Service است که تمامی جنبه‌های ارائه خدمات ابری در تمامی لایه‌ها را دربرمی‌گیرد و دیگر آنکه، این نام مخفف عبارت Xamin as a Service است که سرویس حاضر نسل توسعه یافته فناوری‌های طرح زمین است.

ما بسته‌های آماده با قیمت‌ مناسب را برای شما پیشنهاد می‌کنیم

XaaS بسته‌های سرور ابری ویژه‌‌ای را با قیمت مناسب برای شما پیشنهاد کرده است