https://www.eventbox.ir

درباره ما

هدف ما ایجاد تجربه جدیدی برای برگزارکنندگان رویدادهاست"با هم، تجربه های جدید بیآفرینیم"
ایونت باکس یک پلت فرم آنلاین است که به برگزار کنندگان کمک می کند تا بتوانند رویدادها، کنفرانس ها، همایش ها، تورها، کارگاه های آموزشی، کلاس ها و هرگونه فعالیت گروهی خود را برنامه ریزی و برگزار کنند.
شما می توانید با ایونت باکس، وبسایت رویداد خود را طراحی کرده و بسازید، شرکت کننده ها را ثبت نام کنید، بلیت بفروشید و فعالیت های خود را از طریق ایونت باکس به گوش همه برسانید و جامعه خود را گسترش دهید.
همچنین شرکت کنندگان هم می توانند رویدادهای جذاب و مختلف را در زمینه های گوناگون بررسی کنند و در رویدادهای مورد علاقه خود شرکت کنند.
ایونت باکس دارای بهترین و کاملترین امکانات مورد نیاز شما از مرحله برنامه ریزی تا اجرای رویداد و فعالیت و… شماست. از پیش از آغاز تا پس از پایان، همراه شما هستیم.
اینترنت فرصت جدیدی را برای پشت سر گذاشتن موانعی فراهم کرده است که ما را از هم دور نگاه داشته بودند و مانع از این می شدند که ما زندگی را در قالب یک جامعه جشن بگیریم.
ما اینجا جمع شدیم تا از همین فرصت ها استفاده کنیم و به شما کمک کنیم تا بهترین خاطره ها را بسازید و جامعه خود را تشکیل دهید
ایونت باکس متعلق به شرکت ایده نوین تجارت یگانه با شماره ثبت 481687 می باشد. شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما با ما در ارتباط باشید و شکایات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.با ما در ارتباط باشید

شما می توانید از طریق فرم زیر و یا ایمیل مستقیم Hello {@} Eventbox.co با ما در تماس باشید.
شماره تماس: ۸۸۴۵۳۷۲۷-۰۲۱ | شماره فکس: 43853760 | شماره پشتیبانی همراه: 09301410619
نشانی دفتر تهران: استان تهران، شهر تهران، تهرانپارس، فلکه سوم تهرانپارس، کوچه ۱۹۰، پلاک ۴، طبقه ۳ . کدپستی: ۱۶۵۵۸۱۷۴۶۴
نشانی دفتر شیراز: استان فارس، شهر شیراز، خیابان اردیبهشت شرقی، برج الکترونیک، طبقه ۵، واحد ۵۴ - شماره تماس :‌۰۷۱۳۲۳۴۵۴۹۸