للک در حقیقت نام یکی از غذاهای بومی و محلی مردم در جنوب کشور هست. این غذای بسیار سالم و مقوی که از سبوس گندم تهیه میشه و دستور پخت مخصوص خودش رو داره، در کنار هر خورشتی میتونه جایگزینی باشه برای برنج! خوب شاید امروزه که همه متخصصان تغذیه خوردن برنج زیاد رو نهی می کنند، بهتره ما هم ذائقه خودمون رو با للک سازگار کنیم که ارزش غذایی بسیار بالاتری داره و سالم تر هست.
تیم ما، هم مثل للک، می خواد جایگزینی باشه برای اونهایی که دارن از مهمون های خودشون با محصولات صنعتی ایی پذیرایی می کنند که نه تنها تازه و خوشمزه نیست، بلکه برای سلامتی هم مضر هست. ما یک مجموعه ای از زنان هنرمند بوشهری رو دور هم جمع کردیم و شبکه ایی ایجاد کردیم که قادر هست با تازه ترین، سالم ترین و خوشمزه ترین محصولات غذایی خانگی از مهمانان شما پذیرایی کنه.
ما به این شکل کار می کنیم :
1) شما از میون مجموعه محصولات متنوع ما، یک بسته برای روز مهمانی خودتون انتخاب می کنید
2) ما بسته به سفارش شما زنان هنرمند خودمون رو مامور می کنیم تا هر کدوم اون چیزی که تخصصش هست رو آماده کنه: با رعایت اصول بهداشت، سلامت، تازگی و صدالبته خوشمزگی
3) ما محصولات تهیه شده رو سر موعد تعیین شده در محل مهمانی/جلسه/سخنرانی به شما تحویل می دیم
4) حتی اگر شما مشتاق باشید، ما زنان هنرمندی داریم که مثل حرفه ایی ترین مهمانداران می تونن مسئولیت پذیرایی و مهمانداری رو نیز بر عهده بگیرن برای شما.
5) همچنین ما یک سری اسباب و وسایل تزئینی، مثل سفره و سینی و سبد حصیری و دستباف داریم که به شما کمک میده تا با ارزون ترین قیمت ممکن، یک فضای سنتی، شیک و بسیار جذاب برای مهمانی خودتون فراهم کنید.

للک کار خودش رو توی بوشهر شروع کرده و تاکنون اکنون مشتریان بسیار خوبی پیدا کرده، مثل:
استانداری بوشهر، اتاق بازرگانی بوشهر، پارک علم و فناوری خلیج فارس، دانشگاه خلیج فارس، اداره صنعت و معدن بوشهر و.... همینطور ده ها مشتری خصوصی که مهمانی های خانگی خودشون رو به ما سپردن


همکاران


محبوبه کاویانی

لیدا عباسپور

محمد صیادی