دریاپ

دریافت و پرداخت آسان و مطمئن


در سال های اخیر تولید کنندگان و برنامه نوس های زیادی در حوزه تولید اپلیکیشن در کشور ما فعالیت کرده اند. بسیاری از آن ها بسیار خوب بوده اند و ما نیز تلاش کرده این در سالیان اخیر در میان خوب های این صنعت جا بگیریم. اپلیکیشن های ما را چندین شرکت بسیار مطرح خردیداری کرده اند.
ما جزو اولین کسانی هستیم که پروژه بزرگ تقریب (Proximity) را وارد ایران کرده ایم. دز این زمینه خبرهای خوبی برای شما خواهیم داشت. در زمینه اندروید چیزها (Android Things) نیز ما یکی از پیشرو ترین برنامه نویس های کشور هستیم.
در حوزه تولیدات نرم افزارهای همراه ما با طی دوره نانودیگری گوگل اکنون محصولات خود را با استاندارد های گوگل تولید می کنیم .


بدون نیاز به کارت خوان درخواست وجه کنید!

به راحتی می توانید با مشخص کردن مبلغ از طرف مقابل درخواست وجه کنید. این امکان وجود دارد که لینک درخواست وجه را از طریق شبکه های اجتماعی یا ایمیل هم ارسال کنید.
و این امکان وجود دارد با یک مبلغ ثابت به دفعات به شما پرداخت صورت گیرد. به طور نمونه اگر مبلغ مشخصی را بخواهید از طریق کانال تلگرام تان دریافت کنید با یک لینک ساده پرداخت ها به شما صورت می گیرد و گزارش ها را می بینید.بلافاصله مبلغ درخواست شده را پرداخت کنید

براحتی می توانید مبلغ درخواست شده را با استفاده از یکی از کارت های بانکی خود و تنها با رمز دوم کارت پرداخت کنید.
این پرداخت به صورت یک گزارش در برنامه شما ثبت می شود و می توانید آن را با دریافت کننده پیگیری کنید. در سمت دریافت کننده نیز گزارش پرداخت شما ثبت می شود و او مطلع خواهد گردید.
در امنیت کامل کار کنید!

هیچ اطلاعات اضافی از جمله اطلاعات کارت های شما بین افراد مبادله نمی شود و همه چیز توکن گذاری می شود.
حتا اطلاعات شما در سرورهای ما هم ضبط نمی شوند ما تنها ارتباط دهنده بین شما هستیم و دریافت و پرداخت پول را انجام می دهیم.خدمات ما

خدمات ما را با دیگران مقایسه کنیداتصال به تمام نرم افزار های حسابداری و صندوق

بدون دغدغه کار دریافت و پرداخت را به دریاپ بسپارید و تنها یک خروجی ساده یعنی مبلغ را از هر نرم افزاری که دارید به دریاپ بدهید. پول دریافت خواهد شد و رسید به سیستم شما ارسال می شود
دریافت و پرداخت مستمر با تنها یک لینک

اگر کالایی را می فروشید یا خدمتی را می دهید که یک قیمت ثابت دارد تنها کافی است یک لینک ثابت برای آن تولید کنید و در سایت تان یا کانال تان بگذارید. با هر بار کلیک مبلغ پرداخت می شود و شما مطلع می شوید.
یک زیر ساخت برای نوآوری

می خواهید یک برنامه برای یک سوپر مارکت اتوماتیک بنویسید. دست بکار شوید ما بخش پرداخت و دریافت بانکی شما را پشتیبانی می کنیم با تماس بگیرید تا شما را در جریان بگذاریم. چرخ را دوباره اختراع نکنید!

بلوار جمهوری، میدان گاز، جنب بانک مسکن پلاک 69
تلفن: 36364255