انتقال وجه امن به سادگی ارسال یک پیام

مانیار اولین شبکه اجتماعی مالی پیام رسان است که امکان انتقال وجه سریع، آسان و امن را به سادگی ارسال پیام فراهم می کند.


خدمات مانیار

انتقال وجه

در مانیار انتقال وجه به سادگی ارسال یک پیام انجام می شود. به عبارت دیگر در مانیار می توانید علاوه بر داشتن تبادل مالی، به راحتی به دوستان خود پیام ارسال نمایید. سرور به محض دریافت پیام انتقال وجه با استفاده از ساز وکار تعریف شده عملیات مورد نظررا اجرا کرده و تاییدیه انتقال وجه را به شکل پیامی با هدر و فرمت مشخص به سمت کاربر ارسال می کند.

دنگ

به رستوران یا سفر رفتید و نمیدونید چطوری به دوستان خود دنگ هاشون رو اطلاع بدید؟ تا حالا دردسرای مادر خرج بودن رو تجربه کردید؟ مانیار این کار رو ساده کرده. به سادگی و در قالب گروه، هم با دوستاتون چت کنید و هم دنگ هاتون رو پرداخت کنید. به این ترتیب که مبلغ رو بین دوستان خود تقسیم کنید و درخواست پرداخت وجه را برای آنها ارسال کنید.

سرمایه گذاری جمعی

این روزها بحث سرمایه گذاری جمعی و شرکت در امور خیریه خیلی داغه. با مانیار هم از رویدادها راحت تر مطلع بشید و به راحتی در رویداد مورد علاقتون شرکت کنید، و هم رویداد خودتون رو به راحتی منتشر کنید. در این سرویس افراد به صورت گروهی برای هدفی مشخص، پول جمع می کنند و جوامع مالی در شبکه مانیار تشکیل می شود.نحوه استفاده

3 انتقال وجه ساده و امن


به راحتی پیام های درخواست یا پرداخت وجه را با فرمتی مشخص به دوستان خود ارسال کنید .


2 ارتباط با دوستان


مانیار به طور خودکار با لیست مخاطبین تلفن همراه شما همگام سازی می شود و می توانید به راحتی ارسال یک پیام با دوستان خود تبادلات مالی انجام دهید .


1 ورود به مانیار


برای شروع استفاده از مانیار کافیست نام و شماره موبایل خود را وارد نمایید .
اطلاعات تماس


آدرس

خیابان استاد مطهری-تقاطع سهروردی-شماره 94

تلفن

021-42638262

09365696308

ایمیل

info@moneyar.com