معرفی ارز متاوررس

(Metaverse (ETP

Metaverse یک پلت فرم بازپرداخت غیرمتمرکز مبتنی بر Block chian است که هویت های دیجیتال و دارایی های دیجیتالی را شامل می شود. Metaverse (ETP) امیدوار است که با پیگیری دقیق از مشاغل و واکنش به بازخوردهای بازار در تلاش برای ارائه نسخه های متفاوتی از سطوح مختلف عملکرد پشتیبانی کند. Metaverse به وسیله ساختن پلتفرم فناوری B2C2، مانند قراردادهای دارایی حمایت از دارایی مانند آثار هنری و عتیقه، برای بهبود عملکرد بازار، از طریق ارائه هویت های دیجیتال و موافقت نامه های هوشمند دیجیتالی می شود.
Oracles واسطه
خدمات واسطه ای Oracles به عنوان یک ارتباط بین دنیای واقعی و متاخر عمل می کنند. واسطه اوراکل براساس یک سیستم اعتباری غیرمتمرکز ساخته می شود. سایر تکنولوژی های Block chian ادعا می کنند که واسطه های اعتماد کننده را نابود می کنند. با این حال، Metaverse موقعیت را حفظ می کند که آنها آن را اوراکل می نامند Oracles می تواند دارایی های فیزیکی را ذخیره و دارایی های هوشمند را در Block chian صادر کند. اوراکل های تأیید هویت با نماد و اثبات اطلاعات شخصی ارتباط دارند.
ثبت دارایی دیجیتال
دارایی های دیجیتال نوع جدیدی از رمزنگاری ارز است که در حال اهمیت است. با تنها چند کلیک، شما می توانید برای دارایی دیجیتال ثبت نام کنید و امروز دارایی خود را در زنجیره ای به دست آورید.
نشانه Metaverse
Metaverse از آنتروپی (ETP) به عنوان یک نشانه اولیه در block chain استفاده می کند. در مجموع ۱۰۰ میلیون ETP از طریق ترکیبی از معادن POW و ارائه اولیه Coin (ICOs) مشابه Bitcoin صادر می شود. ETP می تواند معامله و انتقال در Metaverse و عامل مهم در تصمیم گیری معدنچیان از هر بلوک پس از انتقال MVS. Metaverse برای ETP از طریق الگوریتم امضای دیجیتال الگویی (EcDSA) برای ETP ارائه می دهد

ETP نشان دهنده ارزش سهام Metaverse است. قیمت نشانه بر روی هر گونه رمزنگاری ارز مانند Bitcoin یا هر پول قانونی متوقف نمی شود، اما به درخواست ETP بستگی دارد.
هدف از پایه Metaverse
بنیاد متاویر دارای سه هدف مشترک است. اهداف عبارتند از:
  • حمایت از ترویج تئوری جامعه، محصولات و پروژه ها از جمله فعالیت های خیریه، محیط زیست و دوستانه.
  • پشتیبانی از اعضای جامعه که در توسعه کد و تحقیقات بلند مدت و متوسط ​​و Blockchain Metaverse مشارکت دارند.
  • سرمایه گذاری در پروژه های تجاری، از جمله تبلیغات رسانه ای، رسانه های اجتماعی، بازی ها، امور مالی و همکاری های دولتی بر اساس Blockchain Metaverse ، اما نه محدود به آن.
  • متشکل از آنتروپی، بلوک زنجیره ای Metaverse طیفی از ویژگی های ارائه می دهد و استفاده از الگوریتم امضای دیجیتال منحنی ال ایفای (ECCDSA) برای امنیت کل به پلت فرم. ویژگی آن شامل ثبت دیتابیس دیجیتال، جایی که سرمایه گذاران می توانند دارایی های دیجیتال ایجاد کنند. Token رمزگذاری برای اندازه گیری ارزش خواص هوشمند در Metaverse استفاده می شود. همچنین به وثیقه به عنوان هزینه سیستم و در معاملات مالی استفاده می شود. پروتکل Block chian تغییرناپذیر است و توانایی حفظ هویت دیجیتال را برای سالهای زیادی حفظ میکند.


  • از آنجایی که در آگوست سال ۲۰۱۶ معرفی شد، Metaverse به طور گسترده ای پذیرفته شده است، زیرا حل مشکلات عمده در تکنولوژی Block chain را به دست می دهد. Metaverse دارای انواع معامله از قبل تعریف نشده است که از دیگر تکنولوژی های بلوک چینی استفاده می کند که کاربر پسند و سازگار با آن است. Metaverse آنتروپی را از طریق ICO منتشر کرد. این نشانه ها می توانند برای ایجاد هویت خود به عنوان اوراکل یا ثبت دارایی ها و پرداخت هزینه ها استفاده شوند. واسطه های اوراکل نقش مهمی را در تضمین راه حل های این پلت فرم ایفا می کنند. همه این ها مبادله ارزش بین اعضای جامعه و برنامه های کاربردی واقعی را تسهیل می کنند.https://webcache.googleusercontent.c...t=firefox-b-ab