http://akhbarrasmi.com
اخبار رسمي يک سامانه توليد و توزيع اخبار و محتوا و جمع آوري بازخورد رسانه اي براي شرکتها، سازمانها و برندها، اعم از بخش خصوصي و دولتي است.با اخبار رسمي، برندها ابزار قدرتمندي در دست خواهند داشت تا بتوانند فرآيندهاي روابط عمومي، اطلاع رساني و بازاريابي از طريق محتواي خود را به صورت کارآمدتر مديريت کنند. تيم بنيانگذار اخبار رسمي تحقيقات خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز کرد تا خدمات نويني بر اساس استانداردهاي روز جهاني در زمينه اطلاع رساني، خبر پراکني، رسانه و روابط عمومي به شرکت ها و رسانه هاي ايران و منطقه ارائه کند. اين تيم پس از آغاز تحقيقات و راهاندازي نسخه اوليه، در مهرماه ۱۳۹۳ در مرکز شتابدهي نوآوري پذيرفته شد و موفق به رو نمايي از سامانه توزيع اخبار خود گرديد.اين سامانه پس از رونمايي، بلافاصله مورد استقبال صدها شرکت و سازمان معتبر قرار گرفت. در فروردين ۱۳۹۵ و کمتر از يکسال از راه اندازي، اخبار رسمي، افتخار سرويس دهي به بيش از ۴۰۰ شرکت ايراني و بينالمللي را دارد. همچنين در اين مدت کوتاه اخبار رسمي توانسته است دسترسي مستقيمي به بيش از ۲۰۰۰ رسانه داخلي و ۳۰۰ هزار رسانه بين المللي را براي برندهاي استفاده کننده از آن فراهم کند.

اخبار رسمی چیست؟

پلتفرم اخبار رسمی، یک نرم افزار تولید و توزیع خبر و محتوای آنلاین برای شرکت‌ها، سازمان ها و کسب و کارهای ایرانی، اعم از بخش خصوصی و بخش دولتی است که توسط آن شرکتها می توانند براحتی و به سرعت اخبار و محتوای خود را بدست رسانه‌ها و خبرنگاران برسانند. با اخبار رسمی، کسب و کارها ابزار قدرتمندی در دست خواهند داشت تا بتوانند فرآیندهای روابط عمومی، برندینگ و بازاریابی خود را بصورت کارآمدتر، سریعتر و ارزان تر مدیریت کنند.

داستان ما

داستان آژانس رسانه اخبار رسمی داستان یک الزام و نیاز است. مدت ها بود که فکر می کردیم چرا برخلاف سایر کشورهای توسعه یافته جهان که شرکت‌های معتبر و حتی کسب وکارهای کوچک و مبتدی اهمیت فرایند تولید و انتشار محتوای مناسب را به خوبی درک کرده اند، در کشور ما اهمیت بسیار کمی به این مساله داده می‌شود.
داستان اخبار رسمی به یک نیاز تاریخی در زمینه الگوهای توسعه روابط عمومی به عنوان یک فعالیت همه شمول باز می گردد. به دنبال این نیاز از یک سال پیش شروع به انجام مطالعات و مذاکرات و مشورت هایی کردیم که نتیجه آن شکل دهی به یک سیستم منظم و گرد هم آوردن نیروهای کارامدی است که بهترین مجموعه را در داخل کشور فراهم کرده است.
داستان این نیاز و الزام از دو سو متفاوت، ولی هم نظر، نشات می گیرد. سویه اول مدیرانی مثل مصطفی مرشدی بودند که به عنوان مدیران شرکت‌ها احساس می کردند جای خالی مجموعه ای که نیاز های تولید محتوای آن ها را برآورده کند، خالی است. سویه دوم روزنامه نگارانی چون مجیدی کثیری بودند که احساس می کردند شرکت‌های ایرانی هنوز جای خالی مساله مهمی به اسم تولید محتوا را، یا درک نکرده اند و یا جایی را که بتواند نیازهایشان را برآورده کند، نمی شناسند. چون در کشور ما اساسا چنین مجموعه ای قبل از اخبار رسمی و غیر از اخبار رسمی، وجود نداشته و ندارد.بنیانگذاران و افراد کلیدیمجید کثیری

بنیان گذار
محمد مهدی جهانی مقدم
بنیان گذار، مدیر فنی

دفتر مرکزی: خیابان دکتر شریعتی، خیابان خواجه عبدالله انصاری،خیابان هشتم، پلاک 16، واحد 1

کد پستی : 1661663692
تلفن: 02122886635
فکس : 02122864431
ایمیل: info@akhbarrasmi.com

دپارتمان پشتیبانی

support@akhbarrasmi.com
021 22886635 (داخلی 100)

دپارتمان بازاریابی

sales@akhbarrasmi.com
021 22886635 (داخلی 300)

مجوز پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز: مجید کثیری فر
شناسه مجوز: 75223
نوع رسانه: پایگاه خبری
شماره ثبت: 94/9587
نام مجوز: اخبار رسمی