http://4soo.meچهارسو مجموعه ابزار هوشمندی است که بطور اختصاصی در زمینه پوشاک، کیف، کفش و زیورآلات فعالیت می کند. ما طعم سختی انتخاب محصولات برای خرید را چشیده ایم. از این رو بر آن شدیم که ضمن بررسی دقیق خرید و فروش به شکل سنتی، بررسی تجارب مشابه خارجی و درک دغدغه های خریداران به طراحی این مجموعه ابزار بپردازیم. چهارسو به شما این امکان را می دهد تا قبل از مراجعه به فروشگاه ها، تمامی محصولاتشان را به همراه قیمت ببینید، از موجودی اجناس آنان مطمئن شوید و محصولات برندهای مختلف را با هم مقایسه نمایید. همچنین شما می توانید با استفاده از چهارسو از تمامی تخفیف های فروشگاه های عضو آن آگاه شده، قیمت های پس از تخفیف را مشاهده و سپس به فروشگاهشان مراجعه نمایید.
هدف چهارسو برای فروشگاه ها با قرار دادن ویترین مجازی در اختیار آن ها ، وفادارسازی مشتریان فعلی ، جذب مشتریان جدید و گذری، افزایش درآمد و سود می باشد و برای خریداران آگاهی از مدل ها و قیمت ها، انتخاب راحت و خرید سنتی در زمان کوتاه است.
با توجه به گستردگی استفاده از شبکه های اینترنتی و دیجیتالی شدن بسیاری از ابزار کاربردی روزانه ، چهارسو ابزار هوشمند خود را در قالب اپلیکیشن و وب سایت در اختیار کابران محترم ( فروشندگان و خریداران) قرار می دهد.
سهولت استفاده از چهارسو و ویژگی های منحصر به فرد و خاص تعریف شده سبب می شود در مدت کوتاهی به ابزاری جذاب برای کاربران تبدیل شود.
امکانات کاربردی چهارسو برای فروشندگان که از جمله آن ها می توان به ثبت تخفیف و حراج ، گزارش گیری از محصولات، ارتباط مستقیم وبی واسطه با کاربر ، ارسال پیامک و … اشاره کرد میتواند برای افزایش فروش بسیار اثربخش و مفید باشد.