چشم انداز دکتر ساینا کمک به بشریت برای داشتن زندگی سالم، شاد و طولانی است. هر روزه میلیون‌ها نفر در جهان برای دستیابی به خدمات پزشکی مناسب در حال چالش و تلاش هستند و دکتر ساینا به دنبال تغییر این مسیر است.
دکتر ساینا تلاش دارد تا نعمت سلامتی که از مهمترین نعمات و داده‌های الهی است را از طریق افزایش آگاهی‌های بهداشتی و سلامتی در میان انسان‌ها گسترش دهد.
دکتر ساینا مجموعه‌ای کامل از اطلاعات و داده‌های حوزه بهداشت و سلامت شامل معرفی بیماری‌ها، داروها، پزشکان، مراکز درمانی و داروخانه‌هاست.
دکتر ساینا اعتقاد دارد در عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات، دسترسی به اطلاعات شفاف و صحیح حق همه انسان‌هاست.
دکتر ساینا معتقد است که ارزش‌ها مهمتر از قوانین (بایدها و نبایدها) هستند و این ارزش‌ها نه تنها راهنمای عمل برای ارائه خدمات بهتر می‌باشد بلکه اصولی عام برای انسانی خوب بودن است.
دکتر ساینا اعتقاد دارد که باید بهترین باشد و همه کارها را به بهترین نحو انجام دهد.
دکتر ساینا در اندیشه بهترین بودن به دنبال تأثیرگذاری حداکثر، برجسته شدن، تمرکز بر مصرف کننده نهایی، حرکت همراه با شتاب، اندیشه بلند مدت داشتن و پذیرش پیشنهادها و انتقادها است.
دکتر ساینا تلاش دارد تا در آینده نزدیک با ارائه خدمات رایگان به بیماران، آنها را در یافتن پزشک خوب و اخذ نوبت برخط (online booking) در کوتاهترین و سریع ترین زمان ممکن یاری کند.
دکتر ساینا تلاش دارد تا اولین ارائه دهنده خدمات پزشکی رایگان در ایران باشد و برای رسیدن به این هدف، مجموعه‌ای از متخصصان در سه حوزه فناوری اطلاعات، پزشکی و بازاریابی و مدیریت را کنار هم گرد‌آورده است.
ارتباط با ما

  • ميدان هفت تير، خيابان کريمخان، خيابان خردمند شمالي، پلاک105
  • 88861183 88861648