از فعالیت های شرکت «نوین تک» در توسعه استارتاپ ها حمایت می کنیم

همزمان با عید سعید غدیر خم و به منظور تکمیل زنجیره خدمات شرکت پرداخت نوین آرین، شرکت «نوین تک» رسما افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت نوین، در این مراسم که با حضور بنیان گذار بانک اقتصاد نوین و اعضای هیات مدیره، مدیر عامل و کارکنان شرکت پرداخت نوین و رییس دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد، مهندس محمد صدرهاشمی نژاد بنیان گذار بانک اقتصادنوین، طی سخنانی با اشاره به لزوم توجه به کسب و کارهای جدید گفت: فعالیت ها و برنامه ریزی های صورت گرفته توسط شرکت نوین تک در بحث حمایت و توسعه استارتاپ ها کاملا مورد حمایت قرار خواهد گرفت. وی افزود: با راه اندازی شرکت نوین تک امکان حمایت از استارت‌آپ‌ها به عنوان کسب و کارهای جدید برای گروه اقتصادنوین فراهم خواهد شد و با این رویداد بانک اقتصادنوین نیز به قافله کسب و کار های مدرن پیوست.
وی اظهار داشت: شرکت پرداخت نوین به عنوان یکی از زیر مجموعه های بانک اقتصادنوین با درک اهمیت این موضوع مامور به ورود به حوزه کسب و کار های جدید شده است که استمرار این روند آینده مجموعه اقتصادنوین و شرکت پرداخت نوین را تضمین خواهد کرد. مهندس صدر هاشمی نژاد در ادامه با اشاره به اینکه همه حوزه هایی که در آنها فعالیت کرده است در بالاترین سطح قرار داشته اند گفت: طی سال های فعالیتم همواره به کار حرفه ای و با کیفیت متناسب با نیاز مشتری اعتقاد داشتم و این تفکر در همه بخش ها از جمله حوزه پیمانکاری و بانکداری قابل مشاهده است. در ادامه این مراسم، مهندس کریم خمسه رییس هیات مدیره شرکت پرداخت نوین نیز گفت: در عصر حاضر کسب و کارهایی موفق خواهند بود که بر پایه خلاقیت، انگیزه ، تلاش و پشتکار شکل گیرند. رییس هیات مدیره شرکت پرداخت نوین توجه به استارت‌آپ‌ها را ضرورت عصر حاضر دانست و گفت: شرکت پرداخت نوین در این راستا شرکت «نوین¬تک» را راه اندازی کرد که این شرکت امروز به صورت رسمی افتتاح می شود و امیدواریم با همت و درایت مدیران این شرکت، شاهد رشد و بالندگی استارتاپ ها در آن باشیم.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 53 شرکت مشابه نوین تک با عنوان شتابدهنده در حوزه های مختلف فعالیت می کنند، گفت: فضای کسب و کارهای جدید را به شدت رقابتی است و شرکت هایی در این فضا استمرار حضور خواهند داشت که بتوانند در شرایط دشوار رقابت کنند. مهندس خمسه به نقطه تمایز شرکت نوین تک با سایر رقبا اشاره کرد و گفت: در دوره حاضرتمایزی از لحاظ نرم افزاری و سخت افزای نمی توان برای شرکت ها قایل شد، بلکه مهمترین نقطه تمایزی که زمینه ساز تفاوت اساسی هر سازمان با سایر سازمان ها خواهد بود کیفیت منابع انسانی می باشد.
به گفته وی لازم است نسبت به توانمند سازی منابع انسانی اقدامات مستمر صورت پذیرد. وی با اشاره به اینکه کسب و کارهای جدید به زودی کسب کار های سنتی را تحت تاثیر قرار خواهند داد، گفت: مدیران شرکت نوین تک باید بتوانند هوش، پشتکار و خلاقیت را با یکدیگر ادغام کنند و ضمن حمایت از کسب و کار های جدید زمینه رشد و توسعه این استعدادها را فراهم کنند. وی تاکید کرد: در این راستا تعامل لازم با بخش دانشگاهی آغاز شده است که در فاز نخست مذاکرات لازم با چند دانشگاه صورت گرفته و همکاری با آنها در آینده نزدیک شکل خواهد گرفت.
در ابتدا این مراسم قبادی مدیر عامل شرکت نوین تک نیز طی سخنانی روند راه اندازی و شکل گیری این شرکت را تشریح کرد. وی گفت: هدف نوین تک، ایجاد فضایی تخصصی برای رشد کسب و کارهای نوپا در 3 حوزه فناوری اطلاعات، فین تک و ایکامرث و کمک به رفع مشکلات استارتاپ‌ها است.

از فعالیت های شرکت نوین تک در توسعه استارتاپ ها حمایت می کنیم