ورود به سایت ثبت نام در سایت فراموشی کلمه عبور
نام کاربری در این سایت می تواند هم فارسی باشد و هم انگلیسی

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
 1. #1
  تاریخ عضویت
  2017/09/11
  محل سکونت
  karaj
  نوشته ها
  1,082
  120
  نوشته های وبلاگ
  4
  مدیر سایت

  معرفی شتاب دهنده شریف

  ستاک، ستاد توسعه ایده های کارآفرینانه

  در راهی که قدم گذاشته اید ما حمایتتان می کنیم

  ستاک چیست؟

  ستاک برنامه‌ای برخاسته از مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف است که برای پرورش ایده‌های خلاقانه دانشجویان و نخبگان دانشگاه صنعتی شریف در حال فعالیت است.


  اهداف ستاک

  ستاک سعی دارد با ایجاد فضای نوآوری و تفکر خلاق در بین دانشجویان و پرورش ایده‌های خلاقانه و کارآفرینانه در دانشگاه و کم کردن ریسک دوره ابتدایی شروع کسب و کار به تجاری سازی ایده‌ها کمک کند.


  فعالیت های ستاک

  شما می‌توانید در ستاک ایده خود را ثبت کنید‌‌‌ و در جلسه مصاحبه ستاک باشید و در صورت پذیرفته شدن از خدمات حمایتی ستاک استفاده کنید، همچنین می‌توانید در رویداد استارتاپ تریگر و نشست‌های هفتگی شرکت کنید.


  تیم ستاک

  تیم ستاک جمعی از دانشجویان جوان و پرشور است. شما می‌توانید این افراد را در لینک زیر مشاهده کنید.


  شتابدهنده شریف


  شتاب دهنده چیست؟

  مرزهای جغرافیایی، دسترسی نداشتن به دانش کافی و کمبود منابع مالی، هر یک مانعی بر سر راه شما برای ایجاد یک کسب و کار می‌باشند. شتابدهنده جایی ست که با حذف کردن تعدادی از موانع به شما در رسیدن به مقصد رویایی‌تان همراهی می‌کند.  شتابدهنده شریف چیست؟

  شریف اکسلریتور اولین برنامه شتاب دهی برخاسته از نهاد دانشگاه در ایران است. این شتابدهنده در مجتمع خدمات فناوری شریف در دانشگاه صنعتی شریف قرار دارد و درحال ارائه ی خدمات به استارتاپ های شریفی می باشد.  روند پذیرش

  برای ورود به شتابدهنده شریف شما می توانید در قسمت ثبت ایده،ایده خود را ثبت کنید سپس ما با شما برای جلسه مصاحبه ستاک تماس خواهیم گرفت.  منتورها

  ستاک سعی کرده تا افراد مناسب در زمینه کسب و کارهای شما را در کنار هم جمع کند و به شما فرصت صحبت با آنان را بدهد. برای آشنایی با این افراد به لینک زیر مراجعه فرمایید.

  معرفی منتورها
  عکس یادگاری استارتاپ تریگر ۷

  استارتاپ تریگر چیست؟

  استارتاپ تریگر یک رویداد آموزشی، ترویجی، رقابتی است که به مدت ۶ روز شما را با فضای استارتاپی آشنا می‌کند. شما ۴ روز اول در کارگاه‌های آموزشی شرکت می‌کنید، چهره های موفق استارتاپی را می‌بینید و ملاقات‌های سریع انجام می‌دهید و دو روز پایانی همراه با هم‌تیمی‌های خود که آن‌ها را در این رویداد پیدا کرده‌اید به رقابت با دیگر تیم‌ها می‌پردازید. در این رقابت سال‌بالایی‌های استارتاپی به شما کمک می‌کنند. درنهایت در عصر روز پایانی ایده‌ها داوری می‌شود و جوایز به تیم های برتر اهدا می‌گردد.


 2. #2
  تاریخ عضویت
  2017/09/11
  محل سکونت
  karaj
  نوشته ها
  1,082
  120
  نوشته های وبلاگ
  4
  مدیر سایت
  آدرس

  تهران،خیابان آزادی، دانشگاه، صنعتی شریف، مجتمع خدمات فناوری، واحد ۱۰۹


  تلفن: ۶۶۱۶۶۲۴۹
  پست الکترونیک
  info{@}setak.sharif.ir
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مجوز های ارسال و ویرایش