ورود به سایت ثبت نام در سایت فراموشی کلمه عبور
نام کاربری در این سایت می تواند هم فارسی باشد و هم انگلیسی

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
 1. #1
  تاریخ عضویت
  2017/09/11
  محل سکونت
  karaj
  نوشته ها
  1,082
  120
  نوشته های وبلاگ
  4
  مدیر سایت

  معرفی شتاب دهنده تریگ آپ - Trig Up ict

  فرآیند شتاب دهی Trigup

  ما خواهان بهترین تیم ها در تریگ آپ هستیم.......  Trigup Accelator

  ....We want the best team in TrigUp  با پاسخ‌های دقیق و صادقانه خود به پرسش‌های فرم ثبت نام، جذابیت ایده و قابلیت تیمتان را نشان دهید تا امکان ارزیابی اولیه شما فراهم شود.

  اگر درارزیابی اولیه برگزیده شوید، جهت ارزیابی دقیق تر به همراه کلیه اعضای تیم‌ به مصاحبه دعوت می شوید. در مصاحبه 20 دقیقه فرصت دارید تا برای دریافت جواز ورود به دوره پیش شتابدهی، ایده و تیم خود را به داوران ارائه کنید.
  پیش شتابدهی فرصتی است برای تمرکز، آموختن و رشد کردن. پیش شتابدهی تریگ آپ، یک تجربه ناب 30 روزه زندگی استارت آپی است که برای همه، حتی تیم هایی که در دوره شتابدهی پذیرفته نمی شوند، به یاد ماندنی و شیرین است. فضای کاری، مربی، کارگاه ‌های فشرده آموزشی و زیرساخت‌های سخت افزاری نظیر سرور امکانات و خدماتی است که در این دوره به تیم ها ارائه می‌شود.
  در این رویداد رقابتی تیم ها برای ورود به تریگ آپ به رقابت می پردازند و 20 دقیقه فرصت دارند تا داشته ها و آموخته های خود را به داوران ارائه نمایند. تریگ آپ در پذیرش تیم های پرانرژی، با انگیزه و قابل اعتماد محدودیت ندارد، مشروط به اینکه بتوانند نظر داوران که اکثر آنان را مدیران کسب و کاری تشکیل می دهند، جلب نمایند.


  در دوره 4 ماهه شتابدهی تیم ها با استفاده از سرمایه اولیه و خدماتی که از تریگ آپ دریافت می کنند، به تولید محصول می پردازند و به صورت پیوسته مدل کسب و کار خود را آزمون و در صورت نیاز در آن بازنگری می کنند. این کار تا پایان دوره شتابدهی و دستیابی به یک مدل تکرار پذیر ، گسترش پذیر و قابل ارائه به سرمایه گذار ادامه می یابد. تریگ آپ در ازای سرمایه اولیه و خدماتی که ارائه می کنند 15 درصد از سهام استارت آپ‌ها را دریافت می کند.
  استارت آپ‌ها برای توسعه محصول و افزایش سهم بازار خود نیاز به افزایش سرمایه دارند. سرمایه ای که در پول نقد خلاصه نمی شود و اغلب از آن به عنوان پول هوشمند یاد می‌شود. استارت آپ‌ها در روز تریگ با ارائه طرح کسب و کار خود به شبکه سرمایه گذارن تریگ آپ می توانند این نیاز خود را برطرف نمایند.

 2. #2
  تاریخ عضویت
  2017/09/11
  محل سکونت
  karaj
  نوشته ها
  1,082
  120
  نوشته های وبلاگ
  4
  مدیر سایت
  درباره ما
  بدون شک بخش عمده ای از موفقیت فعلی شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات آریان پاسارگاد (فناپ) به عنوان بزرگترین شرکت خصوصی فعال در حوزه it و ict کشور مرهون انتخاب به موقع هسته اولیه موسسین آن و بانک پاسارگاد برای مشارکت و تامین سرمایه و توسعه فعالیت های پیش بینی شده در روزهای اولیه تاسیس بوده است. این روند در طی فرایند رشد و توسعه شرکت همواره ادامه داشته و طرح ها و شرکت هایی از قبیل داتین، داتکس، به پویش و ... که ارائه دهنده محصولات و برندهای مختلفی در بازار هستند بر اساس ادامه همین رویه در قالب فناپ به وجود آمده اند.
  با توسعه فضای کسب و کار دانش بنیان و خصوصا فناوری های اطلاعات و ارتباطات، مرکز نوآوری فناپ با مدیریت یکی از موسسین این شرکت با دو هدف عمده: اول آینده پژوهی و رصد فناوری های آینده و دوم کمک به طرح های فناورانه و نوآورانه ایجاد گردید.
  کافه it به عنوان اولین خروجی ملموس این مرکز به منظور بسترسازی برای رسیدن به این اهداف ایجاد گردید و سعی شد با ایجاد محلی برای تلاقی نخبگان و صاحبان فکر و ایده، خلافیت های مناسب فعالیت های نوآورانه در آن شکل گرفته و با تبدیل آنها به طرح های قابل اجرا، زمینه پیگیری جدی تر و عملی ترشان در مرکز نوآوری فراهم گردد. در ادامه این زنجیره ایجاد مرکزی برای کمک و تسریع در تبدیل طرح های خروجی کافه به طرح های ملموس و قابل ارائه به سرمایه گذاران برای اجرای واقعی و اقتصادی آنها ضروری به نظر می رسید که بر این اساس طرح ایجاد مرکز شتابدهی حمایت از استارت‌آپ های ict ارائه گردید.
  در حال حاضر این مرکز آمادگی پذیرایی و پشتیبانی همزمان از 8 تیم استارتاپی را دارد و امید است با موفقیت این مرکز بتوانیم فضای فیزیکی و ظرفیت جذب همزمان تیم های بیشتر را فراهم آوریم.
 3. #3
  تاریخ عضویت
  2017/09/11
  محل سکونت
  karaj
  نوشته ها
  1,082
  120
  نوشته های وبلاگ
  4
  مدیر سایت
  تریگ آپ در رسانه ها تریگ آپ را نوعی دیگر ببینید
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مجوز های ارسال و ویرایش