ورود به سایت ثبت نام در سایت فراموشی کلمه عبور
نام کاربری در این سایت می تواند هم فارسی باشد و هم انگلیسی

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
 1. #1
  تاریخ عضویت
  2017/09/11
  محل سکونت
  Tehran
  نوشته ها
  4,254
  135
  ناظم سایت

  هدفگیری مجدد

  ۹۸٪ از بازدید کنندگان سایت شما، بدون اینکه تبدیل به مشتری شوند صفحه شما را ترک می کنند، با هدفگیری مجدد آن دسته از کاربران را طی سه قدم زیر بازگردانید.

  قدم اول: شما با استفاده از کوکی بازدیدکنندگان تان را تعقیب می کنید.
  با انتخاب هدفگیری مجدد و فعال سازی آن یک کد Pixel دریافت می کنید و آن را در تمام صفحات وب سایت خود قرار می دهید و در ادامه این کد جاوا اسکریپت تمام بازدیدکنندگاه شما را به صورت ناشناس تعقیب می کند.
  قدم دوم: ما بازدید کننده گان شما را در پهنه وب می یابیم و تبلیغ شما را به دفعات به آن فرد نشان می دهیم.
  بعد از آن که بازدیدکنندگان شما توسط ما علامت گذاری شدند سیستم ما در پهنه وب به دنبال آنها می گردد و تبلیغ شما را به آنها نشان می دهد. این امکان در سیستم ما بوسیله همکاری با سایت های معروف و پربازدید برای شما مهیا می شود.
  زمانی که بازدید کننده شما توسط کد Pixel سیستم ما تعقیب می شود وقتی وارد یکی از سایت های شبکه تبلیغات کلیک یاب می شود، سیستم او را پیدا کرده و تبلیغ شما را بجای هر تبلیغ دیگری که به طور طبیعی در حال نمایش است نشان می دهد.
  زمانی که سیستم ما بازدید کننده شما را که در حال بازدید از یکی از سایت های نمایش دهنده کلیک یاب است را پیدا کرد با پیشنهاد قیمت بالاتری به ازای هر کلیک سعی می کند آگهی شما به نمایش درآورد.
  قدم سوم: بازدید کننده شما کلیک می کند باز می گردد و تبدیل به مشتری می شود.
  وقتی سیستم ما بازدید کنند قبلی شما را شناسایی کرد و آگهی شما را نمایش داد با علاقه بیشتر و با احتمال بیشتری بر روی آن کلیک میکند. بطور معمول بنر و تبلیغات اینترنتی نرخ CTR ٪۰.۱ دارند یعنی در هر هزار بار نمایش تبلیغ شما یک بار کلیک می خورد، در کمپین هدفگیری مجدد به این علت که بازدیدکنندگان از قبل با سایت یا برند شما آشنا هستند و از قبل به محصول شما تمایل داشتند تبلیغ شما حدود ۲۰۰٪ تا ۴۰۰٪ بیشتر کلیک می خورد.
  تاثیر فوق العاده کمپین هدفگیری مجدد بهترین دلیل برای استفاده از آن است، تمام کسانی که فعالیت تجاری در اینترنت می پردازند باید از آن استفاده کنند، بخش عمده ای از بازدیدکنندگان بدون اینکه ثبت نام یا خرید کنند صفحه شما را ترک می کنند. هدفگیری مجدد برند شما را بعد از اینکه سایت شما را ترک کردند جلوی چشم آنها قرار می دهد تا برای بار دوم، سوم و حتی چهارم شانس این را داشته باشند تا به وب سایت شما وارد شوند.  https://www.clickyab.com/blog/%d9%85...1-retargeting/
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

مجوز های ارسال و ویرایش