آیا شما جزو آن دسته از علاقمندان باهوش هستید که قصد دارند از همه راهکارهای دیجیتال مارکتینگ سر در بیاورند؟
ما ۱۰ راه مهم در این زمینه را با شما به اشتراک میگذاریم که با استفاده از آنها در دیجیتال مارکتینگ پیشرو باشید.

  1. نشریه های مارکتینگ آنلاین همانند Marketing Week, Campaign, EConsultancy, Brand Republic و the Drum را دنبال نمایید تا همیشه از آخرین اخبار دیجیتال مارکتینگ آگاه شوید. شما می توانید اطلاعاتی در رابطه با شغل های جدید، آخرین تکنولوژی های دیجیتال و مشاوره در زمینه بهبود تجارت خود در این ویسایت ها بیابید.
  2. مجله های کاغذی و چاپی نیز همیشه برای بالا بردن دانش شما مفید هستند، حتی زمانی که در حرکت و سفر هستید و ممکن است به اینترنت یا برق دسترسی نداشته باشید. مسلما همانند اینترنت بروز نخواهد بود، اما با ثبت نام در مجله های معتبر و مناسب تجارت شما، می توانید ماهانه یا هفتگی به این اطلاعات ارزشمند دست پیدا کنید.
  3. لینکدین ابزاری ارزشمند و کارآمد است که آخرین اطلاعات در مورد شغل های جدید را به شما ارائه کرده و فضایی برای دسترسی و ارتباط با کارشناسان دیجیتال مارکتینگ ایجاد می کند. شما می توانید روزانه اطلاعات مفیدی از جوامع و گروه های موجود در آن بدست بیاورید.
  4. نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مهم بهترین شانس را برای ارتباط با سایر کارشناسان دیجیتال مارکتینگ در اختیار شما قرار می دهند. شما در آنجا متوجه آخرین محصولات شده و می توانید آنها را امتحان کنید.
  5. دنبال کردن رقبا به شما امکان می دهد تا تجربه دیجیتال مارکتینگ خود را گسترش داده و تجارت را بهبود ببخشید. این ارزان ترین راه در زمینه تحقیق و مطالعه برای بهبود تجارت شماست. می توانید از تجربیات خوب رقبا در جهت بهبود تجارت خود استفاده نمایید.
  6. توییتر با پلتفرم ساده و کاربر پسندانه خود، به شما اجازه می دهد به راحتی بروز شوید. کافیست صاحبان کسب و کار و بزرگان صنعت را دنبال کرده و از اطلاعات آنها استفاده نمایید.
  7. همکاری با همکاران گنجینه بسیار غنی از اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید از تجربیات همکاران با تجربه استفاده کرده و تجربه شخصی خود در دیجیتال مارکتینگ را گسترش دهید.
  8. بلاگ ها بهترین مکان برای یافتن نظرات کارشناسانه است. اگر شما به دنبال یافتن یک پاسخ هستید، اگر شما بر سر یک موضوع دیجیتال مارکتینگ به مشکل بر خورده اید، بلاگ های فراوانی می توانند به شما کمک کنند.
  9. گوگل Alerts ابزاری بی نظیر است که به شما اجازه می دهد از طریق ایمیل بروز بمانید و با تجارت هایی که در صدر جستجو های گوگل هستند آشنا شوید. در آنجا می توانید موضوع مورد علاقه خود را انتخاب کرده و اخبار مورد علاقه خود را دنبال نمایید.
  10. تجارتی جدید بسازید و نوآوری خودتان را تولید کنید. ایده های یکتا می تواند برای نسل بعدی کارشناسان دیجیتال مارکتینگ زمینه ای فراهم کند تا با آخرین تجارت ها بروز بمانند.مجله اینترنتی کلیک مگ