بنیانگذاران گروه لک لک، جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه تهران هستند که در سال ۱۳۸۴ با تاسیس شرکت نسک آور ایمن فعالیت خود را در خصوص تامین کتاب های خارجی برای اهالی علم و فرهنگ آغاز کردند. وبسایت نسک آور در میان دانشجویان و اساتید نامی آشناست که همچنان با پشتیبانی قوی و سرعت عمل بالا به فعالیت خود در این زمینه ادامه می‌دهد.

8 سال تجربه موفقیت‌آمیز در حوزه خرید و ارسال کتاب های خارجی، تیم نسک آور بر آن شد تا با تکیه بر تجربیات خود سرویس لک لک را در غالب شرکت نوین ایده پردازان لک لک ارائه نماید. لک لک، سفارشات شما را از هرجای دنیا می‌خرد و در کوتاهترین زمان ممکن به آدرستان تحویل می‌دهد. گستره جغرافیایی لک‌لک در سراسر دنیا روز به روز گسترده‌تر شده و خوشحالیم که امروز در کشورهای آمریکا، کانادا، آلمان، انگلیس، فرانسه، ایتالیا، سوئد، امارات متحده عربی، روسیه، ترکیه، ژاپن و کره جنوبی دفاتر نمایندگی گروه لک‌لک را تاسیس کردیم تا با توجه به محدودیت‌های حاصل از تحریم ارزی و مشکلات ارسال کالا به کشور، سرویس خرید آنلاین از سایت‌های خارجی را به ایرانیان داخل کشور ارائه دهیم.
هدف گروه لک لک ، سرویس بهتر به شما دوستان عزیز است. ما زمان زیادی صرف می‌کنیم تا همکاران بهتری در سراسر دنیا پیدا کنیم و بتوانیم سفارشات شما را به موقع و موفقیت آمیز تحویل دهیم. کافیست لینک سفارش خود را به دست ما برسانید تا در کمترین زمان به دستتان برسانیم. پس نگران چیزی نباشید، چرا که تا آخرش همراهتان هستیم

شنبه تا چهارشنبه ، 9 صبح تا 6 عصر پاسخگوی شماییم.

02188995560

02188392671

با ما در ارتباط باشید

ما همیشه دنبال دوستان جدیدیم.

اگر علاقه دارید با تیم ما بیشتر آشنا شوید و محیط کاری زنده و شاداب لک لک را از نزدیک ببینید ، قدمتان روی چشم!

تهران – خ ایتالیا – پ70 – واحد 3