نمایندگی مجاز تعمیر یخچال دوو

یکی از مهمترین وسایل کاربردی و ضروری در منزل یخچال است که جایگاه ویژه ای را در آشپزخانه دارد. امروزه در میان یخچال های موجود در بازار، یخچال های دوو به دلیل به کار بردن جدیدترین تکنولوژی های روز در ساختارشان، از محبوبیت بالایی برخوردارند و بیشترین میزان فروش را داشته اند. این یخچال ها در طرح ها و رنگ های مختلفی به بازار عرضه می شوند و قادرند موادغذایی موجود در یخچال را تا مدت زیادی حفظ و نگهداری کنند. ولی با این حال به مرور زمان ممکن است دچار خرابی و آسیب شوند
در صورت بروز هر نوع خرابی و اختلال در عملکرد یخچال دوو باید سریعا به متخصصین مربوطه گزارش دهید تا خسارت های بیشتری را ایجاد نکنید. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که تعمیر یخچال خود را به هرکسی واگذار نکنید! برای این کار شما باید با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال دوو تماس بگیرید تا از تعمیر درست و تخصصی یخچال خود مطمئن شوید.
به منظور اطمینان از تعمیر تخصصی یخچال خود کافی است با ما تماس بگیرید. ما به عنوان اولین نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو و همچنین تعمیرگاه مرکزی یخچال دوو با داشتن تعمیرکارانی مجرب و حرفه ای در این زمینه می توانیم در کمترین زمان ممکن و قیمتی باور نکردنی با ارائه ضمانت 6 ماهه دستگاه شما را تعمیر کنیم.
اقدامات لازم برای تعمیر تخصصی یخچال دوو

زمانی که یکی از لوازم خانگی شما دچار خرابی می شود قطعا دوست دارید که پس از تعمیر همانند روز اول کار کند. برای تعمیر تخصصی یخچال دوو نیز باید اقدامات زیر انجام شود تا دیگر نگران نباشید:

 • در گام اول شما باید با یک نمایندگی معتبر و مجاز تعمیر یخچال دوو تماس بگیرید تا تعمیرکار مربوطه به محل شما اعزام شود. اعزام یک تعمیرکار کاربلد و با مهارت بالا یکی از مهم ترین فاکتورها در تعمیر یخچال است.
 • در گام دوم تعمیرکار باید عیب یخچال را با دقت و به درستی تشخیص دهد. اگر تعمیرکار نتواند عیب یابی یخچال شما را به درستی انجام دهد، آسیب های جدی به یخچال شما وارد خواهد شد.
 • در گام سوم با توجه به عیبی که یخچال دارد، تعمیرکار راه حل و هزینه تعمیر را مطرح می کند. در بعضی شرایط ممکن است برای تعمیر نیازی به تعویض قطعه ای از یخچال نباشد ولی تعمیرکار راه حل غلطی را به شما پیشنهاد دهد و در نتیجه هزینه زیادی را برای شما ایجاد کند.
 • در گام آخر تعمیرکار یخچال را باید با دقت بالایی تعمیر کند. گاهی تعمیرکار به دلیل دانش بالایی که دارد عیب و راه حل را به درستی تشخیص می دهد ولی به دلیل مهارت پایین، نمی تواند به طور کامل یخچال را تعمیر کند.


بنابراین، شرط انجام تمامی این مراحل انتخاب صحیح یک تعمیرگاه یا نمایندگی تعمیرات یخچال دوو مطمئن می باشد. حواستان را جمع کنید تا پشیمان نشوید.

تعمیر یخچال دوو در محل

موردی که حتما باید توجه داشته باشید این است که در صورت خرابی یخچال به هیچ وجه آن را جابه جا نکنید زیرا ممکن است نقص آن جدی تر شود. شما فورا با نمایندگی تعمیرات یخچال دوو تماس بگیرید زیرا از مهم ترین خدمات نمایندگی ما تعمیر یخچال دوو در محل می باشد. به این صورت که پس از تماس شما و گزارش خرابی یخچال، ما کارآزموده ترین و مناسب ترین تعمیرکار را خیلی سریع به محل شما اعزام می کنیم. نگران نباشید. هر آنچه که تعمیرکار برای تعمیر نیاز دارد را به همراه خود می آورد.
پس از معاینه و عیب یابی، یخچال شما همان جا به گونه ای تعمیر می شود که دیگر دچار همچین نقصی نشود و مثل روز اول کار کند. پس اگر یخچال شما دچار خرابی شده است تا دیر نشده با نمایندگی ما تماس گرفته، با بی نظیرترین تکنسین ها مشورت کنید و بهترین راه را انتخاب کنید.
سرویس یخچال دوو

با توجه به هزینه های روزافزونی که زندگی های امروزی به همراه دارند، نگهداری و سرویس لوازم خانگی از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا در صورت کوتاهی در این امر، خسارت ها و هزینه های بالایی را متحمل خواهید شد. بنابراین، سرویس به موقع یخچال دوو نیز باید مورد توجه قرار بگیرد تا هم طول عمر مفید یخچال و هم کارایی یخچال افزایش یابد.
سرویس یخچال دوو عبارت است از مجموعه اقداماتی گفته می شود که به صورت منظم در راستای حفظ سلامت یخچال و جلوگیری از معایب در آن انجام می شود. با انجام این امور، شما همیشه از سالم بودن یخچال خود مطمئن هستید و در صورتی که کوچکترین مشکلی برایش ایجاد شود، سریع آن را برطرف می کنید. پس از معاینه و عیب یابی، یخچال شما همان جا به گونه ای تعمیر می شود که دیگر دچار همچین نقصی نشود و مثل روز اول کار کند. پس اگر یخچال شما دچار خرابی شده است تا دیر نشده با نمایندگی ما تماس گرفته، با بی نظیرترین تکنسین ها مشورت کنید و بهترین راه را انتخاب کنید.

 • تعمیر برد یخچال دوو
 • تعمیر یخساز دوو
 • چک کردن گاز یخچال دوو
 • تعمیر فن یخچال دوو
 • تنظیم ترموستات و وای فای یخچال دوو
 • تعویض فیلتر یخچال دوو
 • بررسی کمپرسور و اوپراتور یخچال دوو

نحوه انتخاب معتبرترین تعمیرگاه مرکزی یخچال دوو

انجام تعمیرات و سرویس های مربوط به یخچال دوو از حساسیت بالایی برخوردار است و نمی توان به هرکسی در این زمینه اعتماد کرد. برای انتخاب مورد اعتماد ترین تعمیرگاه مرکزی یخچال دوو توجه کنید که تعمیرکاران آن نمایندگی نه تنها باید از دانش بالایی در زمینه نحوه عملکرد یخچال و وظایف قطعات مختلف آن برخوردار باشند، بلکه مهارت و تجربه بالایی نیز در زمینه سرویس و تعمیرات داشته باشند. با در نظر گرفتن این دو فاکتور شما قطعا انتخاب درستی را خواهید داشت.
ویژگی های یک نمایندگی معتبر تعمیرات یخچال دوو در تهران

 • داشتن تکنسین ها و تعمیرکاران حرفه ای در زمینه تعمیر یخچال فریزر دوو
 • ارائه خدمات همه روزه، 24 ساعته و در هر جای تهران
 • ارائه گارانتی خدمات
 • استفاده از قطعات اصلی برای تعمیر
 • تعمیر با کم ترین هزینه و بالاترین کیفیت

چرا تعمیرات یخچال فریزر دوو با ما

بدون شک ما برای تعمیرات و سرویس یخچال فریزر دوو شما بهترین و قابل اعتمادترین گزینه هستیم. از مهم ترین و برجسته ترین مزایای ما می توان به موارد زیر اشاره کرد:


 • ارائه سریع ترین و با کیفیت ترین خدمات: با توجه به اینکه ما دارای نمایندگی های متعددی در سراسر تهران هستیم، پس از تماس شما، تعمیرکاران خیلی سریع (کم تر از یک ساعت) به محل شما برای تعمیر و سرویس اعزام می شوند.
 • تعمیر با کم ترین هزینه: ما به شما قبل از تعمیر یخچال مناسب ترین و منصفانه ترین هزینه را پیشنهاد می دهیم. در صورت رضایت شما یخچال را تعمیر کرده و سپس هزینه را دریافت می کنیم.
 • اولویت ما تعمیر به جای تعویض: اولین اولویت تعمیرکاران ما تعمیر قطعات یخچال می باشد و در صورتی که تعمیر قطعه به نفع شما نباشد، اقدام به تعویض قطعه می کنیم.
 • استفاده از قطعات اورجینال: در صورتی که تعمیرکار نیاز به تعویض یکی از قطعات یخچال داشته باشد، صد در صد از قطعه اورجینال و اصلی استفاده می شود.
 • استخدام تعمیرکاران با تجربه: نمایندگی ما تنها دارای تعمیرکارانی با دانش، مهارت و تجربه بالا در زمینه تعمیرات یخچال دوو می باشند که قادر به تعمیر انواع مدل ها و طرح های یخچال دوو هستند. تعمیرکاران ما در سال چندین بار در دوره های تخصصی و حرفه ای یخچال دوو شرکت می کنند تا بتوانند با کیفیت ترین خدمات را برای شما فراهم کنند.
 • تضمین خدمات: ما پس از تعمیر و سرویس یخچال به شما ضمانت 6 ماهه می دهیم و در صورت خرابی مجدد یخچال، تعمیر را به صورت رایگان انجام می دهیم.

در صورت نیاز با شماره های زیر تماس بگیرید: 55 03 77 88 021 - 5007 2222 021
منبع: https://daewoorepairco.com