سایت ایران ام پی تری مرجع انتشار صنعت موسیقی است. انتشار و معرفی جدیدترین آثار ارائه شده از خوانندگان این صنعت است.
سایت ایران ام پی تری شما را با دنیای صنعت موزیک هماهنگ می کند و با دانلود آهنگ جدید از سایت IRNMP3 می توانید از آخرین آثار خوانندگان این صنعتآشنا شوید.
بروز و جدیدترین ها در سایت ایران ام پی تری
مطمئنا تا کنون نام شبکه رادیویی، تلویزیونی و اینترنتی رادیو جوان را شنیده اید که دارای بهترین کارکنان از لحاظ ضبط صدا و موسیقی است.
این شبکه با به کارگیری بهتربن دی جی ها و پلی مستر ها توانسته بهترین شبکه ی موسیقی فارسی زبان در کل دنیا باشد و آوازه اش به گوش هر فرد که موسیقی گوش می دهد آشنا است.
دی جی های این شبک روزانه با انواع و اقسام اپیزودهای شاد و طبقه بندی شده ریمیکس های بی نظیری را تولید می کنند که عاشقان موزیک را هیجان زده می کند.
اما یکی از مشکلات این شبکه در اینترنت این است که فیلتر می باشد و از این رو دانلود از این وبسایت را کمی سخت و پرهزینه می کند اما نگران نباشید سایت ایران ام پی تری این مشکل را نیز برای شما حل می کند.
ما با آرشیو بندی کامل و بدون سردرگمی تمامی ریمیکس ها و آهنگ های این وبسایت را برای شما جمع کردیم تا بتوانید در کمترین زمان و بدون هیچ هزینه ای این ریمیکس ها و آهنگ های برتر روز و ماه را از www.irnmp3.ir دانلود کنید.