گل فروشی بهرام

گلفروشی بهرام نامش را از موسس خود یعنی بهرام جعفری گرفته است که یک کارآفرین بزرگ و قابل احترام است. این گلفروشی فعالیت خودش را از سال 1345 شروع کرد و تا امروز جزء مطرح ترین نام ها در این زمینه می باشد . امروزه دیگر نمی توان بهرام را تنها یک گلفروشی دانست . این مجموعه با گسترش فعالیت خود به یک موسسه بزرگ و صاحب نام در زمینه گل و گیاه تبدیل شده است.

گل فروشی بهرام : https://www.instagram.com/bahramflowers/گل فروشی آنلاین کادو باکس

اگر از آن دسته از افراد هستید که عزیزانتان را با گل های لاکچری سورپرایز می کنید ، حتما تا به حال به سایت کادوباکس برخورده اید! همانطور که می دانید چند سالی است که کادو باکس با تخصص در زمینه باکس گل رز و ارسال آن به صورت ویژه در تهران معروف شده است. نحوه دریافت سفارش گل در کادوباکس به صورت اینترنتی می باشد و شما می توانید به راحتی با کارشناسان خوش برخورد آن ها در ارتباط باشید تا بهترین گزینه را با توجه به بودجه و سلیقه شما پیشنهاد دهند. یکی از مزیت های ویژه آن ها ارسال VIP در منطقه های زعفرانیه ، ولنجک ، محمودیه ، الهیه و فرشته می باشد که توسط تیم آموزش دیده آن ها انجام می شود.

سفارش آنلاین گل از کادو باکس : https://kadobox.ir/order-flowers-online/


باکس گل رز کادو باکس

گل فروشی هوشنگ

گل فروشی هوشنگ فعالیت خودش را از سال 1380 آغاز کرد ولی تیم حرفه ای هوشنگ بیش از 50 سال سابقه در زمینه گل و گل آرایی دارند که همین موضوع باعث شده این گلفروشی تفاوت خودش را با رقبای خود به خوبی نشان دهد. وقتی از خیابان جردن ، نبش خیایان عاطفی غربی رد می شوید یک گلفروشی لوکس جلب توجه می کند! به طوری که به خودتان می گویید یه روز باید از این مکان لاچری خرید کنم! این گل فروشی همان هوشنگ معروف است!

گلفروشی هوشنگ : https://www.instagram.com/golehoushang/منبع : 3 تا از بهترین گل فروشی های آنلاین و فیزیکی تهران