بیایید نیمه دوم سال ۹۸ به کسب‌و‌کار خانگی خود یک تغییر بزرگ دهید و رشد بی‌نظیر خود را ببینید.

بانوان عزیزم لطفا بیایید جزو مشاغل خانگی و کسب‌و‌کارهای خانگی سطح پایین نباشید که بصورت فرسایشی فعالیت می‌کنند. شما ارزش و قابلیت این را دارید در خانه خودتان یک کسب‌و‌کار موفق راه‌اندازی کنید و به یک مدیر توانمند تبدیل شوید و علاوه بر اینکه کسب‌و‌کار خود را رشد می‌دهید کارمندانی را نیز از راه‌دور استخدام کنید.


اگر شما یک کسب‌و‌کار خانگی دارید آیا می‌دانید زندگی کاری شما چطور باید باشد؟

کار شما نهایت لذت، آرامش و درآمد بالا را به شما هدیه می‌دهد. رئیس خودتان می‌شوید و آزادانه سبک شغلی خودتان را راه‌اندازی می‌کنید. نیازی نیست همه ساعت‌ها کار کنید و دغدغه فروش و دغدغه تولید را مداوم داشته باشید. وقتی در تفریح و استراحت هستید بازهم درآمد دارید. با سبک خودآفرینی می‌توانید کسب‌و‌کاری را خلق کنید که در بازار کمبود آن حس می‌شود و خیلی زودتر از کسب‌و‌کارهای خانگی معمولی به مشتریان زیاد و درآمد بالا دست پیدا می‌کنید.

کسب‌و‌کار آنلاین خودآفرینان را راه‌اندازی ‌کنید و با روش‌های آنلاین درآمدزایی را شروع کنید!

شما منابع درآمدزایی زیاد و راحت‌تری دارید که از آن‌ها بی‌خبرید. علاوه بر اینکه می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی فعالیت داشته‌باشید، بدون دانش کدنویسی سایت خود را راه‌اندازی می‌کنید و در بسیاری از سایت‌های معتبر ایرانی می‌توانید محصولات و تولیدات خود را بفروش آنلاین برسانید بدون اینکه نیاز به تماس تلفنی با مشتری، حضور مشتری و دردسرهای فروش سنتی را داشته باشید.

در حوزه کسب‌و‌کار خانگی خود بهترین و معروف‌ترین شوید!

مردم همیشه دوست دارند از کسانی خرید کنند و یا از کسانی خدمات بگیرند که جزو بهترین‌ها هستند. شما می‌توانید تبدیل به یک خودآفرین معتبر و معروف شوید. در این صورت افراد بسیار زیادی طرفدار شما و محصولات و خدمات شما خواهند شد.
آیا موارد زیر در مورد شما صدق می‌کند؟

به دنبال یک کسب‌وکار خانگی هستید اما نمی‌دانید از کجا باید شروع کنید؟
به درآمدزایی نیاز دارید و دوست دارید در خانه برای خودتان درآمدی داشته باشید؟
مهارت‌ها، تخصص و هنرهایی دارید که نمی‌دانید چطور با آن کارآفرینی کنید؟
به دنبال یک کسب‌وکار خوب در خانه هستید؟
دوست دارید مدیر شوید اما نمی‌دانید از کجا باید شروع کنید؟
از کار کردن برای دیگران خسته شده‌اید؟
از بیکاری خسته شده‌اید و دوست دارید کسب‌وکاری برای خود داشته باشید؟
همه هنرهای شما را تحسین می‌کنند اما خودتان از آن درآمدزایی ندارید؟
دوست دارید برای جامعه و خانواده خودتان مفید باشید ؟
آیا شما هم به‌دنبال مشاغل خانگی هستید؟

۱-محصولات خانگی تولید کنید

می‌توانید شروع به تولید محصولات دستی و هنری کنید و بدون دانش فروش و بازاریابی در اینستاگرام بصورت غیرحرفه‌ای منتظر مشتری بمانید و به زحمت روزی یک مشتری پیدا کنید و درآمد خیلی کم به دست آورید. امروزه تا حرف از مشاغل خانگی می‌شود فکر می‌کنیم همنیکه یک کار هنری بلد باشیم و تولید کنیم می‌توانیم درآمد خوبی بدست بیاوریم! اما در عصر ارتباطات و فناوری اطلاعات باید روش‌های فروش آنلاین را یاد بگیرید و گره محصولات‌تان روی دست شما تلنبار می‌شود
۲-یک ماشین بخرید و راننده اسنپ شوید

متاسفانه با وجود اپلیکیش‌هایی شبیه اسنپ، تپ‌سی، کاربینو و… خانم‌های زیادی هم وارد این شغل شده‌اند و بعنوان سفیر حمل مسافر و یا کالا را؛ در سرما و گرما، در هوای بارانی و برفی و هوای داغ تابستان بعهده می‌گیرند. روزی حداقل ۱۰ ساعت باید کار کنند تا درآمد آن‌ها به اندازه یک کارمند داخل شرکت شود!
۳- به عنوان کارمند و کارگر استخدام شوید

در خانه کارمند و کارگر دیگران شوید. روزانه ساعت‌های زیادی کار کنید و دستمزد شما به اندازه حقوق یک کارمند شود!
۴- یک کارگاه تولیدی بزنید!

شاید یکی از آرزوهای اکثر زنان کارآفرینی و راه‌اندازی یک کارگاه تولیدی است که بتوانند جایی را تهیه کنند و کارگاه تولیدی خود را راه‌اندازی کنند و سفارشات عمده بگیرند و کسب‌و‌کار تولیدی خود را رونق دهند! اما این مستلزم هزینه زیاد و ریسک‌های زیاد است!
۵- یک موسسه یا آموزشگاه راه‌اندازی کنید!

راه‌اندازی یک موسسه و یا آموزشگاه دردسرهای خودش را دارد. از خرید یا اجاره مکانی برای راه اندازی تا خرید تچهیزات و وسایل و دریافت مجوزهای لازم از ارگا‌نهای مربوطه گرفته تا تبلیغات و ارتباط مستقیم با مشتریان و کسب رضایت تک تک آ‌نها… سخت است نه؟!
۶- از تخصص و مهارت خود کسب درآمد کنید.

راه دیگر و مناسب این است که از تخصصی که دارید و یا می‌توانید بدست آورید کسب‌وکار اختصاصی خود را راه‌اندازی کنید، کسب‌درآمد کنید و مدیر خودتان باشید.
کسب‌و کاری که بر اساس تخصص و مهارت‌های شما باشد نیاز به مکان فیزیکی ندارد. مشتریان‌تان را خودتان انتخاب می‌کنید و نیازی به مجوزهای زیادی نیست. ضمن اینکه در خانه در کنار فرزندان‌تان، با هر نوع پوشش می‌توانید کار کنید. هر زمان خسته شدید می‌توانید استراحت کنید. و در سفر هم به کارتان برسید. شغل آزادنه و با درآمد بالا. که همه این‌ها بستگی به این دارد که متخصص باشید و برند شخصی خوبی برای خود ایجاد کنید. ( خوب است … نه؟!)
(مهارت و تخصصی داشته باشید که روی آن مسلط باشید و بتوانید به دیگران آموزش و مشاوره بدهید)


با ثبت‌نام در این دوره چه امکاناتی دریافت می‌کنید؟

صوت کامل جلسات ( صوت هر جلسه ضبط می‌شود و پس از پایان جلسه برای شما در گروه ارسال خواهد شد)
پشتیبانی تلگرامی ( پشتبانی تلگرامی هر روز از ساعت ۹ تا ۵ عصر آماده پاسخگویی به سوالات شماست.
عضویت در گروه ویژه تلگرام ( یک گروه تلگرامی با حضور مدرسان تشکیل می شود و در این گروه می‌توانید با تبادلات و پرسش و پاسخ به نتایج بهتری برسید)
پاورپوینت و جزوات رنگی ( هر جلسه دارای پاورپوینت است که علاوه بر اینکه بصورت جزوات رنگی چاپ شده در اختیار شما قرار می‌گیرد، پاورپوینت نیز به شما داده خواهد شد)
ویدئوهای آموزشی ( برای انجام کارهای تخصصی‌تر و نرم‌افزاها نیاز به آموزش‌های بیشتری دارید. در طی دوره آموزش‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهیم)
شرکت در جلسات آنلاین
این دوره ۱۲ جلسه ۵ ساعته و حضوری‌ست اما برای بهترین نتیجه ۲ جلسه آنلاین نیز برای شما در نظر گرفته شده و آموزش‌هایی در جلسه آنلاین به شما داده خواهد شد.
ویژگی‌ها و مزیت‌های این دوره

 • برنامه‌ریزی دقیق برای گرفتن نتیجه سریعتر
 • ۲ جلسه مشاوره خصوصی (برای ثبت‌نام کنندگان نقدی)
 • پیش‌نیاز آموزش یک جلد کتاب بهترین سال زندگی تو به ارزش ۴۰ هزار تومان+ یک عدد فایل صوتی چطور خودآفرین باشیم به ارزش ۹۹ هزار تومان + دوره رایگان ساخت فروشگاه اینترنتی به ارزش ۵۰۰ هزار تومان+کتاب از کجا شروع کنم به ارزش ۳۰ هزار تومان + کناب رستاخیز به ارزش ۳۰ هزار تومان
این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

 • همه بانوانی که می‌خواهند زندگی کسب‌و‌کاری‌شان را نیمه دوم سال تغییر دهند.
 • علاقمندان به راه‌اندازی کسب‌و‌کار خانگی آنلاین با سرمایه کم.
 • صاحبان کسب‌و‌کار خانگی با درآمد کم و کسب‌و‌کارهای ناموفق.
 • تمام افرادی که می‌خواهند رئیس خودشان باشند و از داخل خانه مدیریت را تجربه کنند.

چه کسانی باید در این دوره شرکت نکنند

 • افرادی که از تغییر ترس دارند.
 • افرادی که دوست دارند همیشه حقوق بگیر دیگران باشند.
 • کسانی که خود را باور ندارند.
 • کسانی‌که درآمد آن‌ها ماهیانه حداقل ۳ میلیون تومان است.


مناسب چه کسانی‌ است؟

۱- بانوانی که هیچ شغل یا کسب‌و‌کار خانگی ندارند اما مستعد برای راه‌اندازی هستند.
۲- بانوانی که یک شغل و کسب‌و‌کار خانگی کوچک دارند و از آن رضایت ندارند.
۳- بانوانی که نمی‌خواهند کارشان تولیدات محصولات خانگی باشد و می‌خواهند بتوانند از یک کسب‌و‌کار اینترنتی درآمدزایی کنند.


چرا چنین دوره‌ای را برای کسب‌و‌کارهای خانگی طراحی کرده‌ام؟

هزاران هزار کسب‌و‌کار خانگی وجود دارد. در ایران ما بخاطر شرایط سخت زندگی و مشکلات اقتصادی زنان زیادی به پا خواسته‌اند تا لااقل در خانه بتوانند درآمدزایی کنند و کمک خرج خانواده باشند.
البته از سالیان دور نیز زنانی بوده‌اند که در خانه فعالیت شغلی داشتند اما امروزه با توجه به تنوع محصولات و دست‌سازه‌های خانگی و صنایع هنری و دستی با توجه به طبع زنان که معمولا هنردوست و هنرمند هستند، بانوان زیادی وارد تولیدات محصولات و صنایع دستی و خانگی شده‌اند تا بتوانند با فروش آن‌ها درآمدزایی را تجربه کنند و باری از روی دوش خانواده بردارند. اما بسیار می‌بینیم که زمان زیادی را بدون درآمد مناسب صرف می‌کنند. درآمد بالا که شاید یکی از آرزوهای دست یافتنی‌شان شده! از آنجایی که در خصوص درآمدزایی در خانه نزدیک به ۲۰ سال خودم فعالیت داشته‌ام و تحقیقات گسترده‌ای در این خصوص انجام داده‌ام و چند کتاب نیز نوشته‌ام، این دوره را برای کمک به کسب‌و‌کارهای خانگی طراحی کرده‌ام تا یاد بگیرند چطور می‌شود با ساده‌ترین راه‌ها به درآمدهای بالا هم رسید.
اگر روزی ۸ تا ۱۰ ساعت بدون تعطیلی کار می‌کنید شما یک شکست‌خورده‌اید

بانوان زیادی هستند که بیشتر از روزی ۸ تا ۱۰ ساعت هم کار می‌کنند. اما درآمد آن‌ها چندان رضایت بخش نیست. بانوانی که کار آشپزی، خیاطی، بافتنی و… انجام می‌دهند اما در انتهای روز خستگی و درد برای‌شان می‌ماند. و ساعت‌هایی که نمی‌توانند کار کنند ریالی درآمد ندارند. ایا این خسته کننده نیست که مجبور باشید شغل‌های فرسایشی را انجام دهید و درآمد بالایی داشته باشید و اگر یک روز کار نکنید درآمد آن یک روز را از دست می‌دهید؟
در واقع کسانی‌که مجبورند هر روز روزی حداقل ۸ تا ۱۰ ساعت کار کنند شسکت‌خودرگانی هستند که فقط جان و عمر خودشان را تلف می‌کنند.
در این دوره به شما آموزش می‌دهم که چطور یک کسب‌و‌کار خانگی برای خود راه‌اندازی کنید که حتی زمانیکه در خواب و استراحت هستید پول به حساب شما واریز شود.
برای درآمدزایی از کسب‌و‌کارهای خانگی چقدر می‌خواهید برای دیگران ساعات زیادی کار کنید و درآمد پایین بدست بیاورید؟ از این وضعیت خسته نشدید؟

کافی‌ست لطفا کمی خودتان را و مهارت‌ها و استعداد‌هایتان را باور کنید. ترس‌های‌تان را با هم کنار بزنیم و رئیس خودتان شوید. تا کی می‌خواهید برای دیگران با حقوق‌های زیر وزارت کار حتی کار کنید و در آخر افسوس نصیب‌تان شود. شما لایق بهترین‌ها هستید. این دوره آموزشی شما را با روش‌های نوین درآمدزایی آشنا می‌کند.

برای رزرو صندلی خود به لینک زیر بروید
https://kadban.com/khodafarin/?preview=true