در برنامه ی قبلی میلیاردر شدن در مورد این موضوع صحبت کردم که چگونه هر کسی می تونه روش ورود به درآمد میلیاردی و پولدار شدن رو یاد بگیره و به یک شکست ناپذیر تبدیل بشه و اینکه چگونه این کار کاملا علمی هستدر ویدیوی جدید راه میلیاردر شدن میخوام بهت نشون بدم که چگونه در سریع ترین زمان ممکن می تونی از نیروی قدرتمند قانون جذب ثروت برای خلق اهداف و رویاهایی که داری استفاده کنی روش علمی و تایید شده ورود به ضمیر ناخودآگاه و برنامه ریزی مجدد اون اینکه چگونه می تونی این علم رو یاد بگیری و ازش استفاده کنی بیش از 8 سال هست که به صورت حرفه ای با علم جذب ثروت آشنایی دارم و دارم در زندگی خودم ازش استفاده می کنم و در ویدیوی امروز شکست ناپذیر دقیقا میخوام تکنیک هایی رو باهات به اشتراک بگذارم که می تونه زندگیت رو متحول کنه
دوست دارم همین حالا ویدیوی جدید درآمد میلیاردی رو دانلود کنم
دلیل اینکه این روش انقدر جادوییه و عالی جواب میده اینه که کاملا علمیه و بر اساس نحوه ی عملکرد ذهن انسان هستشهمه ی اتفاق هایی که در زندگی تو رخ میده دلایل مشخصی داره و تنها کار مهم تو اینه که به داخل ضمیر ناخودآگاه و ذهنت بریببینی چه باور مخربی هست که درست کار نمیکنه و باعث شده به خواسته های خودت نرسی، اونها رو بکشی بیرون و حذفشون کنی و باورهای مفید و اثربخش رو جایگزین اون باورهای تاریخ مصرف گذشته کنیاین ویدیو 18 دقیقه آموزش خالص و حرفه ای هستش که بهت کمک میکنه یاد بگیریچگونه می تونی سریع تر و راحت تر خودت رو در یک لول مشخص و معین موفقیت در هر جنبه ای از زندگی تثبیت کنیدلیل تمامی اتفاق هایی که داری در زندگی خودت تجربه میکنی چیهکی و چگونه باید به سراغ ضمیر ناخودآگاهت بریو … سریع ترین راه استفاده از قدرت جادویی قانون جذب ثروت
1-راههای کسب ثروت در ایران

بهترین کشور برای پولدار شدن

ایران همانطور که بارها گفتم یکی از بکر ترین و بهترین نقاط دنیا برای کسب درآمد عالی و کسب ثروت است. با توجه به آینده ای که جهان برای ایران متصور است، فرصت های بسیار بزرگی در زمینه های مختلف سرمایه گذاری آماده هستند تا افراد تیزهوش و آماده از آن ها استفاده کنند.

در مورد بازار مسکن کشور نظر من این است که جهش خاص دیگری وجود نخواهد داشت. بازار مسکن همین است که الان شاهد آن هستیم و تفاوتی نخواهد کرد. پیش بینی می کنم ظرف 5 سال آینده، شما با پرداخت 30 درصد مبلغ ملک، کلید را تحویل می گیرید و مابقی را قسطی خواهید پرداخت. درست مثل ترکیه.
سرمایه ها با توجه به اینکه سود بانکی کاهش یافته، به سمت بازار ارز، فلزات گران بها یا بورس جاری خواهند شد. اگر در بازار بورس تخصصی ندارید اصلا و به هیچ وجه توصیه نمی کنم که وارد آن شوید. هرگز هم فکر نکنید که از فرد متخصصی در کار سرمایه گذاری در بورس پیروی کرده و به سودهای خوب می رسید، اساسا اعتقادی به این کار ندارم.
در بازارهای فلزات گران بها و ارز اما بیشتر نظرم روی فلزات گران بهاست. خرید دلار و ارز را توصیه نمی کنم، چون اساسا مخالف این هستم که با پول، پول بخریم. در فلزات گران بها، بیشتر نظرم روی نقره است. اگر بررسی کنید می بینید که نقره به همان اندازه طلا سود می دهد. چرایی اتخاب نقره هم در این بحث نمی گنجد.
این از بحث سرمایه گذاری و نظرم روی آن. از این که بگذریم راههای کسب ثروت دیگری هم در ایران وجود دارند. حتی بدون سرمایه هم می توانید به ثروت های بالا دست پیدا کنید.اما دوستان، اگر همین الان فرصتم در این دنیا تمام شود و مهلت داشته باشم تا 1 نکته برای موفقیت و کسب ثروت بگویم، آن نکته این خواهد بود. بدانید چه می خواهید، بدانید قیمتش چیست و مشغول دادن قیمتش شوید تا آن را به دست آورید.کمی وقت بگذارید و فکر کنید، واقعا از این زندگی چه می خواهید؟ می خواهید در ایران ثروتمند شوید؟ چقدر می خواهید؟ بنویسید. نوشتن نیمی از راه است.
از خودتان بپرسید برای چه می خواهید این همه کسب ثروت داشته باشید؟ به دنبال کسانی بگردید که قبل از شما توانسته اند این کسب ثروت را در ایران به دست بیاورند، پیدایشان کنید از آن ها کمک بخواهید، به آن ها کمک کنید تا به هدف هایشان برسند. شک نکنید کمکتان می کنند. تحمل “نه” شنیدن داشته باشید. ممکن است صد نفر به شما نه بگویند. اما واقعا چه اهمیتی دارد؟ چقدر دوست دارید تا ثروتمند شوید؟ بگذارید بگویند نه! تا نه نشنوید به آن بله نخواهید رسید!
صبح که از خواب بیدار می شوید، اولین فکری که مشغولتان می کند چیست؟ کسب ثروت ؟ثروتمند شدن؟ با خودمان روراست باشیم. ما آنقدرها هم تشنه نیستیم. هرکس تشنه باشد خواهد یافت! به مقدسات قسم که تشنگی شرط لازم و کافی برای یافتن است.
مسئولیت قبول کنید. هیچ کس به اندازه شما در خلق شرایطی که الان دارید نقش نداشته. زمین و زمان و مادر و پدر و رئیس و دولت را ول کنید. یک کلام با خودتان بگویید من مسئول هستم. منتظر نباشید تا کسی بیاید و ثروت را به دامانتان بریزد. چرا که ممکن است بیاید و ممکن است نیاید! راه عاقلانه تر این است که خودتان دست به کار شوید.
هیچ کس به اندازه خودتان به شما اهمیت نمی دهد. دست به کار شوید و ثروتی که به دنبالش هستید کسب کنید. منتظر کسی بودن در ایران، شبیه منتظر بودن برای مادر در سن 40 سالگی است، تا رحمی کند و از سینه اش به ما شیر بدهد.
2-راه های پولدار شدن در خانه

درواقع هیچ‌کسی با سکه‌های طلا متولد نشده است. من آرزو دارم پولدار باشم اما فقط به‌اندازه مراقبت از خودم پول‌ دارم.
پولدار شدن در ایران

راههای یک شبه پولدار شدن

1- پولدار شدن سریع با کشف استعداد درونی‌

هرکسی توانایی انجام کاری را بهتر از دیگران دارد. در پختن کیک خوب هستم و دوستم در برنامه‌نویسی کامپیوتر. پس چرا از پختن کیک شروع به ایجاد درآمد نکنم؟قنادی به‌ هیچ‌ وجه یک ایده ناامیدکننده نیست. لحظه‌ای که شما از این ترفندها شروع به راه‌اندازی در کسب‌ و کار می‏کنید، پول جریان پیدا می‌کند. که برای شما کسب ثروت و خوشحالی در زندگی‌تان را به ارمغان می‌آورد.2- پولدار شدن سریع و کسب ثروت با ایستادگی

پس از یافتن توانایی‌تان، در قدم بعدی بر خود تمرکز کنید وکارهای موردنیاز برای موفقیت را انجام دهید. کافی نیست که استعدادتان را کشف کنید و فقط تا 1 الی 2 روز انجام دهید.باید مداوم تلاش کنید. نباید سرعت خود را کند کنید، تا هنگامی‌که برای رسیدن به اهداف خود شروع به قدم برداشتن می‌کنید. تلاش مستمر شما به موفقیت در راه بسیار خوب کمک خواهد کرد.
3- پولدار شدن سریع و کسب ثروت با کنار گذاشتن سرزنش

سرزنش خودتان را برای اتفاقات بد کنار بگذارید. دیگران را هم سرزنش نکنید برای اینکه آن‌ها فقط کمک‌ کننده هستند و خود مسئول سرنوشت خود هستید.انجام مسئولیت‌ هایتان را به دیگران ندهید که یک فرار محض است و با این کار شما می‌خواهید از واقعیت فرار کنید. خودتان تصمیم بگیرید و مسئولیت پیشامد آن را هم به عهده بگیرید.
4- پولدار شدن سریع و کسب ثروت با عادی زندگی کردن

تا وقتی پولدار شوید، معمولی زندگی کنید. نیازی به هزینه‌های غیرضروری و اسراف در این مرحله وجود ندارد. ماشین گران‌ قیمت نخرید. برای این‌ها می‌توان منتظر بود.
5- پولدار شدن سریع و کسب ثروت با تلاش کردن تا موفقیت

نباید بنشینید و آرزو کنید. سخت تلاش کنید قبل اینکه جواب آرزوهایتان را حتی در درازمدت بگیرید. تلاش کنید و بدانید یک روز رؤیاهایتان به‌یقین تبدیل می‌شوند.6- پولدار شدن سریع و کسب ثروت با دنبال کردن رویا ها و پیدا کردن راه‌های جدید رسیدن به آن‌

راه‌های متفاوت برای رسیدن به رؤیاهایتان وجود دارد. آن‌ها را پیدا کنید. و یکی از آن‌ها را که فکر می‌کنید جواب می‌دهد، انتخاب کنید.7- پولدار شدن سریع و کسب ثروت شکست‌ناپذیر بودن

ممکن است در اولین تلاش خود خیلی موفق نشوید. صبر کنید.بگذارید دیگران به شکست شما بخندند. صورت خود را از کسی که شما را سرزنش می‌کند، برگردانید. آن‌ها حسادت می‌کنند. مداوم تلاش کنید تا اینکه به نتیجه برسید.

3-پولدار شدن در منزل

شک نکنید که با انجام راهکارهای درست و برنامه ریزی دقیق حتی در منزل هم می توانید به یک میلیونر تبدیل شوید. بسیاری از مردم در حال ارائه ایده هایی هستند که راه پولدار شدن را نشان داده و یا تبلیغاتی در این راه صورت می دهند. البته ممکن است بسیاری از این ایده ها درعمل کاربرد نداشته و افراد در این روش ها به نتیجه ای نرسند. اگر درآمد نداشته باشید، هیچ پولی نیز برای صرفه جویی یا پس انداز ندارید.
شاید شما بتوانید روزانه کمی پول کنار گذاشته وصرفه جویی کنید و این مبلغ در سال ممکن است کمی به شما کمک کند. اما آیا این مبالغ ناچیز گره ای از کار شما می گشاید؟زمانی که هزینه ها از درآمد بالاتر باشد نه تنها در خرج ماهانه به مشکل برمی خورید، بلکه پولی ندارید که به عنوان پس انداز کنار بگذارید. اگربه فکر ثروتمند شدن هستید، باید بدانید ذهن شما نیز بر درآمد بیشتر متمرکز می شود. بنابراین باید درآمد خود را به اندازه کافی افزایش دهید .سرمایه گذاری

افراد موفق همیشه در زمان ، انرژی و پول سرمایه گذاری می کنند. یکی از افراد موفق می گوید: «بهترین راه برای کمک به افرادی که نیاز دارند، در ابتدا کمک به خود است.» به خودتان کمک کنید تا بتوانید به دیگری کمک کنید.این موضوع به معنای سرمایه گذاری در خودتان برای رسیدن به هدف نهایی است. وقتی در سن 25 سالگی دربرنامه های خاصی مانند بورس، شرکت های تولیدی و غیره سرمایه گذاری کنید، این کار باعث می شود که توانایی تولید درآمد در شما افزایش یابد. استفاده از این ترفندها برای کسب ثروت و ثروتمند شدن، بسیار موثر است.
یافتن شغل مناسب

افرادی که به دنبال درآمد بالا و کسب ثروت و ثروتمند شدن هستند باید در اکثر جلسات و شرکت های مربوط به فرصت های شغلی، شرکت کنند. به این ترتیب، گزینه های بیشتری در دسترس شما بوده و با توجه به توانمندی های خود می توانید شغل مناسب با درآمد دلخواه خود پیدا کنید.
شما با شرکت در مجموعه های مختلف و موفق می توانید مهارت های خود را افزایش داده و درآمد ماهانه خود را چند برابر افزایش دهید.هر چه در جمع افراد پولدار و موفق وارد شوید بیشتر به موفقیت نزدیک می شوید زیرا می توانید از خلاقیت و ایده های آن ها استفاده کرده و از آن بهره برداری کنید.شما می توانید با استفاده از ایده های خود یک مجموعه تشکیل داده و کارآفرینی کنید. با کارآفرینی، علاوه بر اشتغالزایی برای دیگران، می توانید به درآمد قابل توجهی برسید.آنچه را که انجام می دهید برجسته سازی کنید

به تفکرات خود بها دهید و در مورد هر ایده و تفکری،جدی و متعهد رفتار کنید. همیشه به نقطه بالایی چشم بدوزید و به میانگین، قانع نباشید. به اهداف بلند مدت خود فکر کرده و برنامه های دقیقی از ایده های خود و دیگران برای خود ترتیب دهید.
واقعیت این است که اگر شما بزرگ نباشید، در همان حد متوسط باقی مانده و برای مدت ها، پیشرفتی نخواهید داشت. ثروتمندان، تفکرات بزرگی داشته و بزرگ می شوند.درآمد خود را چند گانه کنید

شما بدون درآمد چندگانه پولدار و غنی نخواهید شد. این کار با درآمد فعلی شما شروع می شود. شما می توانید از فرصت های چندگانه شغلی، این درآمد را افزایش دهید و شروع به اضافه کردن جریان های چندگانه کنید. اما در نظر داشته باشید که شغل اولیه و درآمد اصلی خود را حفظ کرده و در عوض، راه های دیگری را پیدا کنید که بتواند با درآمد اصلی و قبلی شما ادغام شود.
افراد زیادی هستند که از طریق اضافه کردن درآمدهای زنجیره ای به درآمد های سابق، به موفقیت زیادی در درآمد زایی رسیده اند. با تمام این توضیحات می توان گفت که فرقی نمی کند شما در خارج و یا در منزل کار کنید.مهم ترین اصل کسب ثروت و پولدار شدن و دستیابی به درآمد بالا، پیگیری ایده ها و راه های موثر است. چه بسا در منزل و از طریق اینترنت هم بتوانید به درآمد قابل توجهی برسید زیرا در عصرحاضر، تکنولوژی اطلاعات و شبکه های گسترده راه را برای درآمد زایی بیشتر فراهم کرده است.

4-راههای پولدار شدن با سرمایه کم

کسب ثروت و پولدارشدن نیز مثل هرکاری دیگری زمینه فکری و تئوری مناسب و عملی می خواهد. امروزه پول برخلاف گذشته های دور بر دغدغه اصلی بدل شده است بسیاری از جوان ها مایلند که خیلی زود بی درد سر بهپول برسند پول دیگر مثل گذشته چرک کف دست خوانده نمی شود و بسیاری آن را حلال مشکلات می دانند.
تصور کنید جوانی که می خواهد به استقلال مالی برسد چند سال باید کار کند تا بتواند هزینه سنگین ازدواج خود را بپردازد، چند سال باید کار کند تا پول پیش یا رهن خانه را پس انداز کند یا حتی جهیزیه بخرد یا برای ادامه تحصیل با فراغ بال به شهر و دیار دیگری برود، شاید به همین دلیل هم هست که بسیاری را در اطرافمان می بینیم که مشغول چند کار دائم و پاره وقت به طور همزمان هستند والبته دائم هم گله دارند که به جایی نمی رسند .چگونه پولدار شویم و کسب ثروت کنیم سوال بسیاری از آدم ها است. تا به حال به فکر تغییراتی در زندگی تان افتاده اید که پس از آن بپرسید خب حالا چگونه پولدار شویم ؟ بحث از بیش تر پول درآوردن و افزایش دارایی تان که می شود، بعضی وقت ها مهم ترین کاری که می شود کرد این است که عادت های اصلی را تثبیت کنید و تغییرات کوچکی در سبک زندگی بدهید. برای رسیدن به این تغییرات کافی است از این پس روی پاسخ سوال چگونه پولدار شویم تمرکز کنید. پاسخ هایی که در این نوشتار آمده اند.
تی. هارو اِکِر در کتاب اش اسرارِ ذهن میلیاردرها تاکید می کند که “موفقیت مهارتی آموختنی است. اگر می خواهید یک گلف بازِ فوق العاده شوید، می توانید چگونگی انجام آن را یاد بگیرید. اگر می خواهید یک نوازنده ی پیانو فوق العاده شوید، می توانید چگونگی انجام آن را یاد بگیرید… اگر می خواهید کسب ثروت و ثروتمند شوید، می توانید چگونگی انجام آن را یاد بگیرید.”اگر می خواهید به این سوال که چگونه پولدار شویم پاسخ خوبی بدهید و یاد بگیرید چگونه ثروتمند شوید- چگونه پول در بیاورید و چگونه کسب ثروت و ثروت تان را افزایش دهید و آن را خوب تحت کنترل بگیرید- 8 تغییر در سبک زندگی را در نظر داشته باشید. با این 8 تغییر به پاسخ چگونه پولدار شویم دست خواهید یافت.1. با آدم هایی بگردید که مورد تحسین تان هستند

آندرو کارنیج، که از هیچ شروع کرد و ثروتمندترین مرد کشور شد، تمام ثروتش را به یک اصل نسبت می دهد: مغز متفکر.
ایده ی او این است که دور خودت را از آدم های با استعدادی که هم بینش شما هستند پر کنید چون چند ذهن خلاق و باهوش اساسا از یک مغز قدرتمندتر است.
به علاوه، ما شبیه آدم هایی می شویم که با آن ها ارتباط داریم، و همین دلیل است که ثروتمندان دوست دارند با کسانی که ثروتمند هستند ارتباط داشته باشند.میلیاردر خودساخته استیو سیه بولد می گوید، “در اکثر موارد، ثروت خالص تان بازتابِ سطح دوستان نزدیک تان است. در کنار آدم هایی بودن که از شما ثروتمندتر هستند این پتانسیل را در پی دارد که می توانید فکرتان را گسترش دهید و درآمدتان را به سرعت افزایش دهید. واقعیت این است که، در مورد پول ثروتمندان متفاوت از قشر متوسط فکر می کنند، و در جوار آن ها بودن چیزهای فراوانی را می تواند نصیب مان کند.”2. یک شغل پاره وقت بگیرید

اگر می خواهید بیش تر دربیاورید، یک راه حل ساده آن است که بیش تر کار کنید- و شما وقتی شغل دوم داشته باشید از این که اضافه کاری کنید بیش تر پول به دست خواهید آورد.شما خواهید توانست مجموعه ی مهارت های تان را با کار کردن در زمینه ای متفاوت، فکر کردن درمورد کار در یک بافت اجتماعی متفاوت، و گسترش شبکه ی ارتباطی تان افزایش دهید. به علاوه، این فرصتی فوق العاده است برای کسب ثروت و پول درآوردن از یکی از علایق خاص تان- مثل عکاسی، موسیقی، تدریس خصوصی، یا مربیگری- یا اشتیاق تان را به یک کار کمکی تبدیل کنید.
کارهایی پردرآمدی را که می توانید به صورت جانبی انجام دهید چک کنید و در مورد چگونگی شروع یک کار کمکی نوشته های خانمی را بخوانید که نزدیک به 4000 دلار به صورت جانبی در ماه کسب ثروت و درآمد کسب کرده بود.3. مدام سرتان توی کتاب باشد

آدم های ثروتمند بیشتر ترجیح می دهند آموزش ببینند تا سرگرم شوند- اگر می خواهید مثل آن ها بشوید، دست به کار شوید و شیرجه بزنید توی کتاب های مربوط به سرمایه گذاری یا تامین مالی شخصی، یا از زندگی نامه ی یک شخص موفق نکاتی را الگوبرداری کنید.
سیه بولد می نویسد، “بروید خانه ی یک آدم پولدار و اولین چیزی که خواهید دید یک کتابخانه ی بزرگِ پر از کتاب است که او برای آموزش خودش در زمینه ی موفق تر شدن از آن ها استفاده کرده است.”مثلا میلیاردر، وارن بافیت، را در نظر بگیرید که تخمین می زند حدود 80 درصد از وقتش را به مطالعه اختصاص می دهد.درحالی که ثروتمندان لزوما برای پولدار شدن خیلی به تحصیلات رسمی بهایی نمی دهند- بسیاری از بزرگ ترین آدم های موفق تحصیلات رسمی کمی دارند- آن ها قدر قدرت یادگیری را سال ها پس از اتمام دانشکده می دانند.برای کسب ثروت و پولدار شدن باید راههای درآوردن و نگهداری پول را بیاموزید