سامانه استاد زبان یک مرجع تعاملی آموزش زبان انگلیسی، آموزش ترکی استانبولی، آموزش زبان فرانسه و آموزش زبان آلمانی برای فارسی زبانان است که با فراهم آوردن بستری مناسب، به شما کمک می کند تا مهارتهای چهارگانه خود را در هر زبانی با کمترین هزینه و بالاترین استاندارها ارتقاء دهید.


با توجه به نوشته وب سایت استاد زبان، هدف اصلی آنان به شرح زیر می باشد:


به علاقه مندان فراگیری زبان های خارجه کمک می کنیم تا در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه در کلاس های مورد نظر خود شرکت کرده و با اساتید به صورت مستقیم و زنده در ارتباط باشند..»


بر اساس برنامه ریزی های انجام شده این استارتاپ اعلام کرده است که در آینده نزدیک زبان‌های زنده بیشتری را نیز پوشش خواهد داد.


از دیگر مزیت‌های این سامانه آموزش آنلاین زبان انگلیسی، ارائه کامل تمامی کتابها و جزوات دروس به صورت رایگان است. همچنین متناسب با سطح آموزش‌پذیر، محتوای تکمیلی جذابی به شکل موزیک، ویدئو یا داستان در سایت منتشر می‌شود. بلاگ «استاد زبان» نیز جدیدترین شیوه‌های موثر بر پیشرفت را آموزش می‌دهد. به لحاظ این که درآمد اصلی سایت «استاد زبان» نه از آموزش صرفِ زبان، بلکه از تعامل صورت‌گرفته بین اساتید متخصص و زبان‌آموزان حاصل می‌شود، هزینه کلیه دوره‌های آموزشی این مرکز بسیار اقتصادی و حتا از کلاسهای عمومی نیز کمتر است.


مدرک بین‌المللی زبان یکی از دغدغه‌های مهم و جدی زبان‌آموزان خصوصا آموزش زبان انگلیسی است. به لحاظ این که بسیاری از آموزش‌پذیران با اهداف ارتقاء شغلی، تحصیلی و مهاجرت اقدام به آموزش زبان می‌کنند و مدارک معتبر برای آنها اهمیت ویژه دارد،‌ سامانه آموزش زبان آنلاین «استاد زبان» علاوه بر ارائه مدرک بین‌المللی زبان، کلیه آزمون‌ها و استاندارهای جهانی تعیین سطح زبان را ارائه کرده و شرایط اخذ مدارک رسمی بین‌المللی را برای آموزش‌پذیران فراهم می‌کند.


دوره‌های آموزشی این مجموعه برای کلیه زبانها از سطوح پایه و مبتدی آغاز و تا مراحل پیشرفته و آموزش مدرس ادامه دارد. برای استفاده از سامانه «استاد‌زبان» هیچ‌گونه محدودیت سنی و تحصیلی وجود نداشته و هیچ‌گونه پیش‌نیاز آموزشی و سخت‌افزاری خاصی برای آموزش اینترنتی زبان وجود ندارد. حتا کودکان نیز می‌توانند با اتصال به سایت از آموزش‌های مخصوص این سطح استفاده کنند، کافیست بتوانند بوسیله یک کامپیوتر معمولی به اینترنت متصل شوند. تمامی راهنمایی‌های لازم همراه با دوره ارئه می‌شود. اگر تصمیم دارید فرایند توسعه کسب و کار خود را خارج از مرزهای زبان فارسی گسترش دهید توصیه می‌کنیم آموختن علمی زبان انگلیسی و سایر زبانهای جهانی را به صورت آنلاین در «استاد زبان» تجربه کنید.


منبع: نت استارت