شُکا یک سایت محصولات تماما ایرانی است که فقط محصولات خوب ایرانی را تبلیغ کرده و به فروش می‌رساند. کاربران می‌توانند در شکا با تولید‌کنندگان و محصولات آنها از اقصی نقاط ایران آشنا شوند. شُکا یک فروشگاه اینترنتی است که در زمینه‌های شیرینی‌های سنتی، چای، زعفران وعسل ایرانی بصورت تخصصی فعالیت می‌کند و هدفش حمایت از تولید‌کنندگان وهمراهی با کاربران برای معرفی محصولات ایرانی و فرهنگ سازی وآشنایی کاربران با برند تولید‌کنندگان و محصولات آنها و خرید محصولات ایرانی است.

این وب سایت به صورت یک سایت دایرکتوری فعالیت می کند ودر تلاش است تا محصولات ایرانی را از اقصی نقاط ایران بصورت متمرکز جمع آوری کند و بصورت یکپارچه برای برند ومحصولات ایرانی تبلیغات کند وبصورت یک نمایشگاه دائمی برای برند و محصولات ایرانی فعالیت می کند .

درک ضرورت و انتخاب استراتژی مناسب به‌عنوان بخشی از فرایند تحول بسیار اهمیت دارد.

وب سایت شکا با استراتژی ایجاد سایت دایرکتوری، بازاریابی یکپارچه و فروش مستقیم به کمک فناوری دیجیتال بعنوان روش‌های جايگزين كارآمد، که تاثير بسزايی درآشنایی کاربران با برند تولید‌کنندگان ومحصولاتشان دراقضی نقاط ایران دارد.

ارسال مستقیم محصولات بدون نیاز به واسطه‌ها و دلال‌ها به کاربران، تولید محصولات مطابق با خواست کاربران و در نتیجه كاهش قيمت‌ها و رضايتمندی کاربران را در بردارد.راهی عالی برای صرفه‌جویی در منابع به کمک فناوری دیجیتال. شکا همواره در فکر روش‌های نوآورانه برای ایجاد تجربه‌ای منحصربه ‌فرد برای تولید‌کنندگان وکاربران خود می‌باشد.