(ArianaICT)


نخستین نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات افغانستان ۲۷ تا ۳۰ برج حمل (فروردین ماه) در هوتل (سالن) استقلال کابل برگزار می‌شود.
اشتراکات دینی، زبانی و فرهنگی، فرصت بزرگی را برای همکاری‌های تجاری میان ایران و افغانستان به وجود آورده و اکنون با گسترش زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات در افغانستان، این کشور به عنوان یکی از بازارهای بکر در این حوزه شناخته می‌شود.نمایشگاه ArianaICT بهترین فرصت برای آشنایی با نیازمندی‌های کشور افغانستان، یافتن شرکای تجاری مناسب و ورود به یک بازار ۳۶ میلیون نفری است.

چرا باید در ArianaICT شرکت کنیم؟
کشور افغانستان، پس از سپری کردن دوران جنگ، در آغاز راه توسعه است. این کشور با بهره‌گیری از تجربیات کشورهای موفق منطقه و با تکیه بر جمعیت بسیار جوان خود، می‌کوشد به سرعت پله‌های ترقی را طی کرده و رشد و توسعه و رفاه را برای مردم خود به ارمغان بیاورد.
در چنین شرایطی، بسیاری از کارشناسان معتقدند زمان افزایش قابل توجه مبادلات تجاری میان ایران و افغانستان فرا رسیده و مقامات دو کشور نیز تاکید زیادی بر این موضوع داشته‌اند.
با مهیا شدن زیرساخت‌های ارتباطی، جذب سرمایه و نیاز به دریافت خدمات در حوزه ICT در کشور افغانستان روز به روز در حال افزایش است. به همین مناسبت هم نخستین نمایشگاه بزرگ و بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات در کابل برپا می‌شود و این فرصت برای شما فراهم است تا:
1. شناخت درستی از نیازها و علایق در بازار بزرگ ۳۶ میلیون نفری افغانستان پیدا کنید.
2. برای حضور در بازار این کشور، شرکای تجاری مناسب داخلی و بین‌المللی پیدا کنید.
3. توانمندی‌ها و محصولات و خدمات خود را از نزدیک برای مردم افغانستان نمایش دهید.
4. فرصت‌های جدید سرمایه‌گذاری بیابید.
5. حمایت های مالی، تجاری و بازاریابی ویژه جهت حضور در افغانستان را از طرف حامیان اصلی نمایشگاه کسب کنید.

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
شماره تماس: +989142995797(لشکری)
پست الکترونیک[email protected] :
سایتhttp://fa.arianaict.com :


حامیان اصلی نمایشگاه: