ما هم مثل شما در خرید چند محصول مشابه دچار شک و تردید می شدیم، یا اطلاعات کافی از مواد غذایی نداشتیم یا اطلاعاتی که بدستمون می رسید غیر موثق بود. میومدیم تو اینترنت دنبال محصول خوب میگشتیم و اطلاعاتی که بدرد بخوره پیدا نمی کردیم، اگر هم پیدا میشد فقط تبلیغ بود و معلوم نبود حقیقته یا نه!
توی خرید، به خصوص خرید محصولات غذایی، اطلاعات غیر موثق و نا دقیق میتونه مشکل ساز بشه و سلامتیمونو به خطر بندازه!
ما برای همین اینجاییم. تیم کاهو میخواد این راه و رسم رو عوض کنه. ما اطلاعاتی رو منتشر می کنیم که هم دقیق باشه و هم موثق. تا یه راه خیلی راحت بسازیم که هر کسی از هر جایی بتونه لذت انتخاب آگاهانه رو تجربه کنه، و با رتبه بندی، مقایسه و یا مشاهده محتوای برآمده از دانش غذایی براساس سلیقه و نیازش از بین این محصولات، بهترین کالا رو انتخاب کنه! تیم کاهو همه ی اطلاعاتی که تو سایت قرار میده رو از حقیقت های غذایی موثق بدست میاره، بررسی میکنه و بعد روی سایت قرار میده! پس شما دیگه از این بابت نگران نیستین و فقط کافیه تصمیم بگیرید چی نیاز دارید و بقیشو بسپرید به کاهویی ها!
و حالا امروز ما بچه‌های کاهو با نیروی زیاد و انرژی فراوان داریم تلاش می‌کنیم این مسیر رو هموار کنیم و هنوز هم بزرگترین قوت قلب ما شما هستین، و همون‌طور که از همون اول همیشه گفتیم، باهمیم ...محمد اکبری
مهندس صنایعسرپرست تیم

هادی حیدرمهندس نرم افزار
برنامه نویس (Backend)

امیر بهرامیمهندس نرم افزاربرنامه نویس (Frontend)

علی فلاحی
مهندس نرم افزاربرنامه نویس


مرضیه مولاوردیخانی
مهندس فناوری اطلاعات
برنامه نویس (Frontend)

نگار رحمانیمهندس فناوری اطلاعاتبرنامه نویس (Frontend)

نسیم عشقیدکتری کار آفرینیسرپرست بازاریابی

محمد نور محمدی
مهندس نرم افزارگرافیست


صبا فروغی
مهندس صنایع غذاییصنایع غذایی

الهام زارع مهندس صنایع غذاییصنایع غذایی

فهیمه صفربالی
مهندس صنایع غذایی
صنایع غذایی
آدرس: قزوین، بلوار نخبگان، ساختمان سینتک ، فروشگاه اینترنتی کاهو
پشتیبانی: ۹۸۹۳۵۷۵۱۰۷۰۰+