هسته ی اصلی سپهر از سال 1385 و با ایده ی ایجاد یک سیستم کاملا ایرانی بر اساس تکنولوژی های نو تشکیل گردید. پس از آن این شرکت با نام رسمی رایانش ابری هوشمند سپاهان به شماره ثبت 52901 توانست خدمات متنوعی را در زمینه نرم افزار ارائه نماید.وظیفه ی اصلی سپهر

فراهم نمودن ابزارها و خدمات مورد نیاز هر یک از سرویس گیرندگان سیستم جهت انجام فعالیت تجاری و اقتصادی بر بستر وب است . در واقع سپهر پلتفرمی است شامل نرم افزار، افراد، شرکت ها، سازمان ها، تجربیات و اطلاعات که در کنار یکدیگر امکان تجارت الکترونیکی را برای سرویس گیرنده آسان، ارزان، کاربردی، هدفمند و هوشمند می سازند.
بر این اساس در زمینه ی فنی از آنجا که حاصل تحقیق ها و بررسی های اولیه، سرمایه گذاری بر تکنولوژی های حوزه ی پردازش ابری و cloud computing بود سعی شد با پیگیری و مهارت آموزی کادر فنی در تکنولوژی های حوزه ی پردازش توزیع شده clustering و تکنیک های رایانش ابری، بستر فنی مناسب جهت توسعه ی نرم افزار با این متدولوژی در شرکت فراهم شود.
به ما بپیوندید!

خدمات سپهر

فروشگاه ساز و طراحی سایت , اپلیکشن و ربات فروشگاهی

طراحی سایت ، فروش اینترنتی و شروع یک تجارت الکترونیکی هیچ وقت آسان تر و سریع تر از این نبوده است. سپهر مجموعه ی متنوعی از ابزارها و امکانات یکپارچه برای طراحی سایت شما را بر بستر رایانش ابری گردآوری کرده است تا شما بتوانید در عرض چند دقیقه وب سایت خود را به صورت رایگان افتتاح کنید. خدمات سپهر شامل : فروشگاه ساز و طراحی سایت بر بستر رایانش ابری، اپلیکیشن موبایل فروشگاهی ، ربات تلگرام فروشنده ، سئو سایت (بهینه سازی سایت) و طراحی قالب اختصاصی میباشد.

راه های تماس :
داخل ایران (مرکز تماس):021-47623030
خارج از ایران (لندن):+44 20 3239 4762
دفتر اصفهان:031-36610204
support[at]sepehrcc.cominfo[at]sepehrcc.com