دیتاشهر، پلتفرم جستجوی مکان‌های شهری و موتور هوشمند جستجو و یافتن کسب‌وکارهای فعال ایران -رستوران، کافی‌شاپ، سالن‌های زیبایی و…- است و این مکان‌ها را براساس نظرات مردم رتبه‌بندی می‌کند؛ کاربران می‌توانند با توجه به موقعیت جغرافیایی و بازخوردهای مردم، بهترین گزینه‌ برای کسب‌وکار مدنظر خود را جستجو کنند.

درباره دیتاشهر

‌جستجوی هوشمند مکان های شهر


تا حالا شده دنبال یک مکان خاص توی شهرتون باشید؟ یک رستوران که غذای ایتالیایی سرو میکنه، یه کافه که توش سیگار کشیدن ممنوع باشه، یه آموزشگاه زبان برای یادگیری زبان فرانسه یا یک هتل توی شهری که میخواین چند روزی اقامت داشته باشین. پیدا کردن آدرس و اطلاعات اونجا بعضی وقتا زمان زیادی رو از شما میگیره. دیتاشهر پلتفورمی برای جستجوی خدمات مورد نیاز شما در سطح شهر به شما کمک میکنه تا در سریع ترین زمان و به ساده ترین شکل اطلاعات مکانی که در جستجوی آن هستید رو پیدا کنید، علاوه بر اون از نظرات مردم درباره اونجا با خبر بشید. خودتون هم می تونید براحتی در دیتاشهر عضو بشید و درباره کسب و کارها نظر و امتیاز بدید.


درباره ما

بهترین های شهر را با دیتاشهر جستجو کنید


سایت دیتاشهر با بیش از ۱۰۰ هزار مکان ثبت شده و جستجوی هوشمند بهترین روش برای پیدا کردن خدمات محلی به حساب می آید. اطلاعات مکانی ثبت شده در دیتاشهر مختص به شهر تهران نبوده و تمام ایران را شامل می شود.


دیتاشهر در رسانه ها

بیشتر با ما آشنا شوید


از اینجا روزنامه ها و مجلاتی که درباره دیتاشهر نوشته اند را می توانید پیدا کنید.بنیانگذاران و افراد کلیدیبهرام مشرفی

بنیان گذار، برنامه نویس سمت سرور

احمدرضا صدیقی

بنیان‌گذار/ مدیر فنی پروژه

محمدچنگانی

بنیان‌گذار، برنامه‌نویس سمت سرور

امید آراسته
بنیان‌گذار، برنامه‌نویس سمت کاربر
آدرس:
تهران ، میدان ونک ، خیابان حقانی ، پلاک ۴۰ ، طبقه اول
شماره تماس: ( از ۹ صبح تا ۵ عصر )
(۰۲۱) ۸۶۰۸۵۷۳۴
(۰۲۱) ۸۶۰۸۵۵۰۲

ایمیل:
info (at) datashahr.com