هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX ۲۰۱۸) با هدف حمایت از محصولات/خدمات فناورانه شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها توسط پارک فناوری پردیس و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری در روزهای ۱۴ تا ۱۶ تیر ماه ۹۷، در مجتمع نمایشگاهی گفت‌وگو برگزار می‌شود.
بنابر اعلام دبیرخانه نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX ۲۰۱۸)، در طول ۶ دوره گذشته این نمایشگاه، بیش از ۷۵۰ شرکت فناور از ۲۵ کشور دنیا فناوری‌های خود را به معرض نمایش گذاشته‌اند و بیش از ۱۳۰ قرارداد و سند همکاری نیز میان شرکت‌های ایرانی و خارجی منعقد شده است.
در سال جاری، نزدیک به ۴۰۰ بازیگر مختلف از اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور (اعم از شرکت‌ها، استارت‌آپ‌ها، شتابدهنده‌ها، سرمایه‌گذاران و ...) در فضایی به مساحت ۹۰۰۰ مترمربع،‌ آخرین دستاوردهای خود را به بیش از ۸۰۰۰ نفر بازدیدکننده عرضه خواهند کرد.
همچنین برنامه‌ها و بخش‌های متنوعی همچون «کافه سرمایه»، «گردهمایی شهرداری‌های کلانشهرها»، «رقابت استارت‌آپی»، «صبح خلاق تهران»، «رویداد بانی»، «تورهای بازدید صنایع»، «INOTEX Talent»، «نشست فناوری کشورهای عضو D-۸ با موضوع انرژی‌های تجدیدپذیر»، «چهارمین نشست شبکه‌سازی نوآوری با موضوع شهر هوشمند»، «سومین رویداد اینوتک سلامت»، «تجربه فناوری» و ... در این رویداد پیش‌بینی شده است و این نمایشگاه، بستر متمایزی برای جذب سرمایه، یافتن شرکا و عقد قرارداد با مشتریان جدید بوده و به‌روزترین محتوای مورد نیاز کارآفرینان حوزه نوآوری به آنها منتقل شود.
ساعات بازدید این نمایشگاه از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۰شب در مجتمع نمایشگاهی گفت‌وگو واقع در تهران، بزرگراه شهید حکیم، خروجی شهید چمران جنوب برگزار می‌شود و موضوع اصلی نمایشگاه در سال جاری «شهر هوشمند» است.
برگزاری اینوتکس ۲۰۱۸ با حضور شرکت‌های فناور از ۲۵ کشور - ictstartups.ir