ورود به سایت ثبت نام در سایت فراموشی کلمه عبور
نام کاربری در این سایت می تواند هم فارسی باشد و هم انگلیسی

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
 1. #1
  تاریخ عضویت
  2017/09/11
  محل سکونت
  karaj
  نوشته ها
  1,086
  124
  نوشته های وبلاگ
  4
  مدیر سایت

  پارک علم و فناوری مازندران

  کانون شکوفایی خلاقیت شهرستان نور
  وابسته به پارک علم و فناوری مازندران
  افتتاح اولین کانون شکوفایی خلاقیت شهرستان نور توسط پارک علم و فناوری مازندران به عنوان متولی اصلی اتصال شبکه علم و فناوری استان ، گامی بزرگ در جهت تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در توسعه فناوری است تا بتواند حماسه اقتصادی را همراه با روحیه جهاد گونه به عرصه بروز و ظهور برساند. وجود مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی، پارک جنگلی ، جاذبه ها گردشگری ، دریا و کوهستان و وجود مراکز پژوهشی در حوزه ی آبزیان، وجود منطقه ییلاقی بلده به عنوان پتانسیل بالقوه ی حوزه گیاهان داروئی و ... ، همه و همه تنها گوشه ای از ذخایر عظیم مادی و معنوی این منطقه می باشد.
  حمایت هایی که در کانون های شکوفایی و خلاقیت ارائه می شود: •کمک به انتخاب هدفمند ایده ی محوری متناسب با محور فعالیت های پارک علم و فناوری مازندران •کمک به ساخت نمونه اولیه •کمک و راهنمایی برای انجام ثبت اختراع خدماتی که در کانون های شکوفایی و خلاقیت ارائه می شود: •خدمات کارگاهی و آزمایشگاهی •خدمات کتابخانه و اطلاع رسانی •مشاوره های عمومی و تخصصی •برگزاری دوره های آموزشی •حمایت مالی محدود در راستای ساخت نمونه محصول •هم افزایی از طریق برقراری ارتباط با مخترعین و مبتکرین •راهنمایی جهت تدوین طرح کسب و کار شرایط پذیرش در کانون : •ارائه ایده کاربردی و محصول محور در راستای محور فعالیت پارک علم و فناوری مازندران •دارا بودن توان تخصصی و تجربی صاحب ایده •تناسب ایده با توانمندی ها و امکانات مرکز نوآوری •تایید مشاور مورد تائید پارک در خصوص ایده و طرح •تایید کارشناس مرتبط برای استفاده از حمایت مالی ویژه


  آدرس : شهرستان نور ، خیابان دانشگاه ، ساختمان سابق دانشگاه علم و صنعت واحد نور ، طبقه سوم www.mstp.ir info@mstp.ir
 2. #2
  تاریخ عضویت
  2017/09/11
  محل سکونت
  karaj
  نوشته ها
  1,086
  124
  نوشته های وبلاگ
  4
  مدیر سایت
  بسم الله الرحمن الرحيم
  العلم سلطان، من وجده صال و من لم يجده صيل عليه

  پارك علم و فناوري مازندران به عنوان مجموعه تخصصي ، حرفه اي در استان، عضوي فعال در شبكه فناوري ايران اسلامي مي باشد.
  اين مركز در راستاي سند چشم انداز ۱۴۰۴ ايران اسلامي و نقشه جامع علمي كشور و سياست هاي وزارت علوم، تحقيات و فناوري كه در موافقت نامه اصولي پارك تبلور يافته، نقش مهمي را در توسعه استاني و منطقه اي داشته و فعاليت خود را در جهت حمايت از نخبگان، فناوران، دانشوران، دانشگاهيان، صنعتگران و اعضاي محترم هيات هاي علمي، در قالب شركت هاي دانش بنيان و واحدهاي فناور ساماندهي مي نمايد.
  پارك علم و فناوري مازندران خود را از مصاديق بارز اقتصاد مقاومتي و اهداف اصل ۴۴ قانون اساسي در حمايت از شركت هاي دانش بنيان و بخش خصوصي فعال در عرصه فناوري كشور دانسته و با مديريت عالي، معتبر، نافذ و باثبات و ايجاد فضاي مناسب جهت بروز استعدادها و توانمنديهاي فناوران و شركت هاي دانش بنيان در مقابل مقام معظم رهبري، دولت ، وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و مردم فرهيخته و ايثارگر ايران اسلامي پاسخگو مي باشد.
  كاركنان و فناوران پارك با بهره گيري از ظرفيت هاي متنوع علمي، پژوهشي و منابع انساني و طبيعي به خصوص در عرصه هاي كشاورزي، شيلات، منابع طبيعي، سلامت، فناوري اطلاعات، گردشگري و فني و مهندسي تمام تلاش خود را جهت دستيابي به چشم انداز استقرار۷۰۰ شركت دانش بنيان در مدت ۵ سال و تشكيل حداقل ۸ مركز رشد در شهرستان هاي استان بكار خواهند بست.
  پارك علم و فناوري مازندران خود را متعهد مي داند كه با شعار توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني حامي موثر و ممتازي براي كارآفرينان و سرمايه گذاران ايران اسلامي باشد. مجموعه مديريت پارك علم و فناوري مازندران، بر اين باور است كه بهترين پل ارتباطي ما بين دانشگاه و صنعت پارك هاي علم و فناوري مي باشند كه مي توانند با حل مشكلات بخش توليد، صنعتي پويا و رقابتي را به ارمغان آورند.
  پارك بار اصلي تحقق رسالت خويش را بر دوش مديران و كاركناني مي داند كه تمام انگيزه و تلاششان در جهت حمايت از جريان علمي و فناوري كشور با هدف تبديل شدن ايران اسلامي به الگوي جهان اسلام در پيشرفت و توسعه يافتگي با تكيه بر خود باوري و تواناييهاي بومي مي باشد.
  امید آنکه در سایه توجهات امام عصر (عج) و همت دانشمندان و حمایت مسئولین عزیز کشور به ایرانی آباد و توسعه یافته با جایگاه ممتاز در عرصه های علمی و فناوری در سطح منطقه و جهان دست یابیم .
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مجوز های ارسال و ویرایش