تحریم های بین المللی موجب محدودیت هایی جهت انجام پرداخت های ارزی بین المللی برای کشور عزیزمان ایران شده است. از این رو بسیاری از دانشجویان، اساتید دانشگاه، تجار، برنامه نویسان و … برای انجام پرداخت های ارزی خود و هم چنین نقد کردن درآمد ارزی خود با مشکل مواجه شدند.
ما نیاز شما مشتریان عزیز در زمینه ی پرداخت های ارزی الکترونیک مانند پی پال، وب مانی، ویزا و مستر کارت را در حد مطلوب برآورده میکنیم. ما همکاری خود را به عنوان کارگزار با صرافی های معتبر از چندین سال پیش شروع کردیم و با داشتن حساب هایی در کشور های ثالث روند رو به رشدی داشته ایم و توانسته ایم به بسیاری از هموطنانمان خدمات ارزی و مالی مورد نیاز را با بهترین کیفیت ارایه دهیم.

OrderPay به عنوان یک ایده استارتاپی، برای حل مشکلات پرداخت‌های ارزی و دریافت درآمدهای به دست آمده از منابع خارج از کشور، کار خود را در شهر تبریز آغاز کرد. در ظهر یک روز سرد پاییزی و وقتی برای انتقال مبلغی اندک به خارج از کشور ناامید شدیم جرقه ایجاد این کار زده شد. ما می خواهیم انتقال مالی بین المللی و حتی خریدهای بین المللی را به همان راحتی که در مورد سرویسهای داخلی وجود دارد برای مشتریانمان ایجاد کنیم . قصد داریم اگر شما واقعا توانایی کسب درآمد از خارج از کشور را دارید به شما کمک کنیم تا بتوانیم با همدلی و همکاری درآمدهای ارزی کشور عزیزمان را افزایش دهیم.
در حال حاضر گستره فعالیت مجموعه ما به حدی رسیده است که وب‌سایت ما در حال حاضر بازدید روزانه چشمگیری از مشتریان ثابت و جدید دارد.
حضور نیروی انسانی قوی، با انگیزه ایجاد تجربه بهتر برای مشتریان، باعث شده تعداد افرادی که به صورت ثابت امور پرداخت‌های ارزی خود را به OrderPay می‌سپارند به سرعت افزایش پیدا کند. حجم بالای سفارشات در هر روز نیاز به پشتیبانی مستمر در ساعات مختلف شبانه روز را برای پیشبرد هر چه سریع‌تر سفارشات این مشتریان ایجاد می‌کرد. OrderPay در حال حاضر تنها مجموعه پرداخت‌های ارزی بین‌المللی در کشور نیست ولی با تکیه بر نیروی انسانی متخصص در ساعات مختلف شبانه روز، حتی روزهای تعطیل، پشتیبانی مستمر به مشتریان ارائه می‌دهد.
همچنین با توجه به گستردگی جغرافیایی دفاتر مجموعه در سه کشور، مشتریان می‌توانند در طول روز جهت انجام امور مختلف در محل دفاتر ما حضور پیدا کنند و علاوه بر امکان ثبت آنلاین سفارش یا درخواست پشتیبانی آنلاین یا تلفنی، به صورت حضوری از خدمات ما بهره ببرند.بخشی از خدمات ما عبارتند از :

  1. درگاه پرداخت شخصی بین المللی برای دریافت وجه از اقصی نقاط جهان
  2. درگاه پرداخت بین المللی برای وبسایت جهت فروش کالا و خدمات در تمام نقاط جهان
  3. انجام کلیه پرداخت های دانشجویی (فی دانشگاه ها، آزمون های بین المللی، ثبت مقالات)
  4. انجام کلیه پرداخت های ارزی توسط حساب های الکترونیکی پی پل، وب مانی
  5. خرید محصول و سرویس از سایت های خارجی بواسطه درگاه پرداخت ویزا و مسترکارت و حمل آن به آدرس ایران
  6. پرداخت هزینه امور مهاجرتی و تعیین وقت سفارت ها
  7. نقد کردن درآمد ارزی فریلنسرهای ایرانی به ساده ترین شیوه ی ممکن
  8. ارسال و دریافت پول از طریق وسترن یونیون


مهمترین هدف ما ایجاد بستری امن برای فریلنسرهای داخل کشور برای کار با کارفرمایان خارجی میباشد.https://ipt24.com/blog/%d9%85%d8%b9%...9%be-orderpay/