در بخش اول مقاله «درج خودکار پست کانال تلگرام» یاد گرفتیم که چطور اکانت KUKU خود را به کانال تلگرام‌مان متصل کنیم. در بخش دوم خودکار پست کانال تلگرام می‌خواهیم ببینیم که چگونه می‌توانیم یک پست را در تاریخ و ساعتی معین بگذاریم تا خود به خود در کانالمان درج شود.

بسیار خب، در مقاله قبلی تا این جا رسیدیم که یک ربات را به عنوان ادمین کانالمان انتخاب کردیم و KUKU را به آن متصل کردیم؛ و به این صفحه رسیدیم:

حال می‌خواهیم پست زیر را در کانال تلگرام خود، برای امروز و ساعت 14 و 30 دقیقه درج کنیم.

بسیار خب، اگر بخواهیم یک عکس با کپشن را درج کنیم، قبل از هر چیز باید متن کپشن را در باکس Type your post here بنویسیم. بنا به تجربه، توصیه می‌کنیم قبل از این که متن نوشته را در این بخش بنویسید، آن را در تلگرام بنویسید (اموجی و هشتگ و غیره هم با خیال راحت بگذارید)، و سپس آن را کپی کرده و در باکس KUKU، پِیست کنید.
پیش نمایش لینک

بسیار خب، تا این جای کار خوب پیش آمدیم! حالا با بخش Choose link for preview آشنا شوید. اگر متنی که می‌خواهید درج کنید، لینک داشته باشد، دو تا اتفاق می‌توان برایش بیفتد.

  • پیش نمایشی از محتوای لینک نمایش داده شود.
  • پیش نمایشی از محتوای لینک نمایش داده نشود.

حالا این را که بخواهید Preview لینک، نمایش داده شود یا نشود، در بخش Choose link for preview قابل تعیین است. اگر No Preview را انتخاب کنید، پیش نمایش لینک دیده نمی‌شود.
پست اولی در حالت Link Preview و لینک دومی در حالت No Preview درج شده است. درج تصویر برای پست

برای اضافه کردن عکس، گزینه Add Images را انتخاب کنید. تصویر مدنظر را یا آپلود کنید، یا Drag & Drop کنید و یا اینکه لینک عکس را به KUKU بدهید (لینک عکس در کانال‌تان دیده نمی‌شود، KUKU فقط خود عکس را به کانال می‌فرستد.)تعیین ساعت و تاریخ درج پست

پایین نوشته Choose link for preview، گزینه‌ای هست که با کلیک بر روی آن می‌توانید تاریخ و ساعت را وارد کنید. تاریخ (میلادی) و ساعت (به وقت تهران) را وارد کنید و بر دکمه Done کلیک کنید.
تعیین تاریخ و ساعت در پایان بر روی دکمه Schedule کلیک کنید. تبریک می‌گوییم! پست شما در زمانی که تعیین کردید درج خواهد شد.

می‌توانید با انتخاب گزینه Check the Status در پنجره کوچکی که در گوشه راست بالا ظاهر شده است، یک شمای کلی از همه‌ی پست‌هایی که قرار است در کانال‌تان درج شود مشاهده کنید.

راستی پستی که Schedule کرده بودیم هم منتشر شد!

15 روز اول استفاده از KUKU رایگان است و بعد از آن می‌توانید یکی از این 3 پلن را انتخاب کنید:

پیشنهاد ما پلن Essential است. اگر ماهیانه پرداخت کنید می‌شود 9.99 دلار و اگر سالیانه پرداخت کنید، میانگینش می‌شود ماهی 7.99 دلار. ماهی 30-40 هزار تومان ارزشش را دارد!
برای پرداخت به دلار هم وب‌سایت‌های مختلفی هستند که می‌توانید به آن‌ها مبلغ را به ریال بدهید تا برایتان پرداخت کنند.

درج خودکار پست کانال تلگرام در تاریخ دلخواه – بخش دوم - شبکه مدیران Modir TV