ورود به سایت ثبت نام در سایت فراموشی کلمه عبور
نام کاربری در این سایت می تواند هم فارسی باشد و هم انگلیسی

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
 1. #1
  تاریخ عضویت
  2017/09/11
  محل سکونت
  karaj
  نوشته ها
  1,079
  116
  نوشته های وبلاگ
  4
  مدیر سایت

  مهاجرت استارتاپی به کانادا - سوالات متداول - استارتاپ ویزا
  با ویزای استارت آپ، کانادا به دنبال جذب کارآفرینانی است که پتانسیل راه اندازی شرکت های نوآور را داشته و می‌توانند ایجاد شغل نمایند. اگر یک ایده خوب داشته باشید و بتوانید یکی از سازمان های معرفی شده توسط اداره مهاجرت را راضی به سرمایه گذاری در طرح خود کنید، ویزای استارت آپ به شما و خانواده شما تعلق خواهد گرفت که توسط آن ویزای اقامت دائم کانادا اعطا می شود. دقت کنید که شما مجاز به سرمایه گذاری شخصی نمی باشید مگر اینکه سازمان های معرفی شده از شما بخواهند تا در سرمایه گذاری شراکت کنید.
  برنامه ی ویزای استارت-آپ به مهاجران کارآفرین در حینی که کمک به استقرار آنها در کانادا می کند، ویزای اقامت دائم نیز می دهد. برنامه ی ویزای استارت آپ کارافرینان مهاجر را ترغیب می کند تا شرکت های خود را در کانادا گسترش دهند. متقاضیان موفق با سازمان های بخش خصوصی کانادا رو کار دارند و می توانند در زممینه ی راه اندازی و بازگشایی شرکت خود در کانادا، بودجه، راهنمایی و تخصص دریافت نمایند.
  در صورت موفقیت در اخذ این ویزا به شما و خانواده وابسته به شما ویزای اقامت دائم کانادا اعطا می شود و این ویزا مشروط به موفق بودن بیزینس مورد نظر نمی باشد و حتی در صورت عدم موفقیت در بیزینس مورد نظر پس از ورود به کانادا خللی در اقامت دائم شما و خانواده شما ایجاد نخواهد شد. سالیانه تا سقف ۲۷۵۰ پرونده در برنامه Start up انتخاب میشوند.
  آیا برای ویزای استارت آپ واجد شرایط هستید؟
  برای اینکه واجد شرایط ویزای استارت آپ باشید علاوه بر اینکه نباید قصد مستقر شدن در کبک را داشته باشید، باید سه شرط زیر را با هم داشته باشید:
  شرایط ویزای استارت آپ کانادا
  شرط اول: اثبات کنید که طرح تجاری یا ایده شما توسط یکی از سازمان های معرفی شده حمایت می شود. در این حالت این شرکت ها نامه ای مبنی بر پذیرفته شدن طرح تجاری شما خواهند داد.
  حداقل سرمایه گذاری برای این ویزا چه قدر است؟
  اگر سرمایه شما توسط designated Canadian venture capital fund تامین می شود ۲۰۰ هزار دلار
  اگر سرمایه شما توسط designated Canadian angel investor group تامین می شود ۷۵ هزار دلار
  اگر در Canadian business incubator program پذیرفته شوید نیازی به تامین هزینه اولیه نخواهید داشت و باید در برنامه آموزشی آن ها قبول شوید.
  شرط دوم: مهارت در زبان انگلیسی و یا فرانسوی حداقل در سطح CLB5 در تمامی چهار مهارت زبان که با یکی از آزمون های معتبر زبان اثبات شود.
  CLB Level IELTS Speaking IELTS Listening IELTS Reading IELTS Writing امتیازکل
  سطح 4 به بالا 4-4.5 4-4.5 4-4.5 4-4.5 5
  CLB Level TEF Speaking TEF Listening TEF Reading TEF Writing امتیازکل
  سطح 4 به بالا 181-224 145-179 121-149 181-224 5
  شرط سوم: سرمایه کافی برای ۶ ماه اول زندگی در کانادا را برای تامین هزینه های اولیه خود و خانواده تان داشته باشید. دقت کنید که این هزینه ارتباطی با سرمایه گذاری در کشور کانادا ندارد و در این نوع ویزا شما شخصا نیازی به سرمایه گذاری ندارید.
  Size of Family Unit MNI
  1 person $11,824
  2 persons $14,720
  3 persons $18,097
  4 persons $21,971
  5 persons $24,920
  6 persons $28,105
  سوالات مربوط به برنامه استارت آپ جهت مهاجرت به کانادا
  -منظور از designated Canadian venture capital fund چیست؟‌
  گروه های سرمایه گذاری مورد تائید اداره مهاجرت که متقاضی اجازه همکاری با آنها در جهت ارائه ایده تجاری خود را دارد را designated Canadian venture capital fund مینامند. جهت دریافت لیست کامل گروه با ما تماس بگیرید.
  -منظور از designated Canadian angel investor group چیست؟
  این مورد نیز مانند مورد قبلی گروه مورد تائیدی هست که به متقاضی اجازه میدهد تا ایده خود را با آن ها در میان گذاشته و اگر مورد قبول آنها بود برای اپلای جهت اخذ اقامت از طریق ویزای استارت آپ اقدام کند. جهت دریافت لیست کامل با ما تماس بگیرید.

  -آیا امکان گرفتن ساپورت از دو حامی وجود دارد؟
  بله. ولی باید در مجموع حداقل میزان سرمایه گذاری مربوط به گروهی که مبلغ بیشتری را دارد را به عنوان سرمایه دریافت کنید و یکی از آنها باید نقش اصلی را داشته باشد. مثلا اگر دو شرکت مورد تائید در angel به ایده شما علاقه مند باشند و قصد سرمایه گذاری داشته باشند باید مجموعا ۷۵۰۰۰ دلار سرمایه گذاری کنند. مثلا در صورتی که یک شرکت angel و یک شرکت venture با هم قصد سرمایه گذاری روی ایده شما داشته باشند، باید مجموعا حداقل ۲۰۰ هزار دلار سرمایه گذاری شود.
  -آیا با هر بیزینسی میتوان وارد برنامه استارت آپ شد؟‌
  خیر. باید بیزینس شما جز بیزینس هایی باشد که محصول آن با پتانسل رشد بالا یا همان high-growth هستند.

  -چطور مطمین شوم که شرکت های سرمایه گذاری معتبر هستند و آیا باید به من نامه ای بدهند؟
  لیست شرکت ها در سایت اداره مهاجرت کانادا اعلام شده است. در صورتی که شرکت های سرمایه گذاری با ایده شما موافقت کنند یه نامه برای شما و یک نامه برای اداره مهاجرت ارسال میکنند و سپس شما میتوانید برای اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه استارت آپ کار خود را آغاز کنید.
  -چند متقاضی میتوانند از طریق یک بیزینس پلان به کانادا مهاجرت کنند؟
  حداکثر ۵ متقاضی. البته باید راه اندازی ایده مورد نظر نیاز به افراد معرفی شده داشته باشد. هر کدام از افراد دقیق توسط اداره مهاجرت بررسی میشوند و باید حداقل شرایط ذکر شده در بالا را داشته باشند. همچنین هر کدام از این افراد باید حداقل ۱۰٪ از حق رای شرکت را داشته باشند. نکته مهم: اگر یکی از متقاضیان در این برنامه توسط آفیسر مردود شود، تمامی افراد دیگر هم مردود خواهند شد.

  -آیا پس از دریافت اقامت دائم کانادا، متقاضی ملزم به راه اندازی ایده مورد نظر میباشد؟
  خیر. در صورت دریافت اقامت دائم در این روش هیچ مسولیتی در هنگام ورود به کانادا برای او وجود نخواهد داشد.
  انجمن بزرگ استارتاپ های ایران
  بزودی خبر های خوبی برای استارتاپ ها داریم
 2. #2
  تاریخ عضویت
  2018/11/17
  نوشته ها
  3
  0
  عضو انجمن

  16 مقصد برای مهاجرت استارتاپی

  تصمیم به مهاجرت هرگز تصمیم ساده ای نیست. با این حال در شرایط مختلف ممکن است به این نتیجه برسید که مهاجرت بهترین تصمیم است. اگر یک کارآفرین استارتاپی هستید و ایده ارزش آفرینی دارید، کشورهای زیادی هستند که برای شما فرش قرمز پهن کرده اند. در این مطلب با ۱۶ کشور که می توانند مقاصد مناسبی برای مهاجرت استارتاپی محسوب شوند و برنامه های متنوعی که هر کدام برای جذب کارآفرینان و صاحبان ایده و استارتاپ تدارک دیده اند، آشنا خواهید شد.مقدمه

  دلایل زیادی ممکن است باعث شود بنیان‌گذاران استارتاپ ها به ایده مهاجرت به یک کشور جدید فکر کنند. مشکلات اقتصادی، موانع و محدودیت های کسب و کار های نوپا در ایران و حتی عطش یک ماجراجویی برای حضور در اکوسسیتم‌های اقتصادی بین‌المللی همه از مواردی هستند که ایده مهاجرت استارتاپی را به ذهن صاحبان این کسب و کارهای نوپا می‌آورند. با این حال مهاجرت استارتاپی محدود به شرایط بحران نیست.
  ادامه مطلب را در مهاجرت استارتاپ بخوانید.

  با مراجعه به سایت دادپرداز از مشاوره حقوقی رایگان مهاجرت وکلای مجرب و سایر خدمات حقوقی استارتاپ بهره‌مند شوید.
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوعات مشابه

 1. ملزومات دریافت ویزای استارتاپی کانادا
  توسط Admin در انجمن ویزا استارتاپی و بیزینسی
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 2018/04/22, 09:53
 2. استارتاپی که در ۳ ثانیه دندان شما را مسواک می زند
  توسط Ali Homaei در انجمن استارتاپ های آمریکا
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 2018/04/20, 10:32
 3. پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 2017/12/17, 21:04
 4. پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 2017/12/17, 21:03
 5. پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 2017/12/17, 21:03

مجوز های ارسال و ویرایش