مدیر کل تامین اجتماعی استان زنجان از افزایش ٢٠ برابری تعداد بیمه شدگان تامین اجتماعی بعدازپیروزی انقلاب اسلامی دراین استان خبر داد وگفت : در حال حاضر ١٨١ هزار نفر تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ،مسعود علیاری مدیر کل تامین اجتماعی استان زنجان در سومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر در بازدید از خبر گزاری مهر افزود : قبل از پیروزی انقلاب تنها ٩ هزار نفر در استان زنجان بیمه شده اصلی تامین اجتماعی بودند که امروز به بیش از ١٨١هزار نفر رسیده است.
وی از افزایش ٢٠ برابری تعداد بیمه شدگان تامین اجتماعی در این استان خبر داد و گفت : تعداد مستمری بگیران قبل از انقلاب ٣٠٠ نفر بود که امروز به بیش از ٤١ هزار نفر رسیده است.
مدیر کل تامین اجتماعی استان زنجان با اشاره به ارائه ١٨ نوع خدمت در تامین اجتماعی استان زنجان تصریح کرد : هرچه میزان بیمه شدگان تامین اجتماعی بیشتر باشد میزان امنیت و آسایش و رفاه اجتماعی مردم هم به تبع افزایش می یابد.
وی گفت: استان زنجان هفت شعبه دائمی و هفت کارگزاری دارد و یک شعبه اقماری دراین استان فعالیت می کند.
مدیر کل تامین اجتماعی استان زنجان بیان کرد : یکی از شاخصه ها توسعه یافتن نظام تامین اجتماعی است و خوشبختانه بعد از انقلاب توفیقات خوبی در این نظام بیمه ای ایجاد شده است.
علیاری افزود : خوشبختانه در استان زنجان بیش از ٥٣ درصد جمعیت استان تحت پوشش بیمه ای تامین اجتماعی هستند.
وی تصریح کرد : در استان زنجان ماهانه ٦٠ میلیارد تومان و در بخش درمان هم ٣٥ میلیارد تومان و در مجموع ٩٥ میلیارد تومان بابت خدمت رسانی به جامعه هدف پرداخت می شود.


http://www.tamin.ir/News/Item/54989/2/54989.html